Czech Republic (CZE) U20 Best Lists 2017

60m
RankResultWindRecAthleteDOBPosCompetitionVenueResult Date
16.800.0Štěpán Hampl10 Nov 1999281. ročník Velké ceny města KolínaKolín (CZE)23 Aug 2017
26.93+0.6Tadeáš Formánek27 Jan 20021Brno (CZE)26 Jun 2017
100m
RankResultWindRecAthleteDOBPosCompetitionVenueResult Date
110.47+1.7Štěpán Hampl10 Nov 19991National Championships U23Praha (CZE)02 Sep 2017
210.70+1.9Jan Trafina08 May 19992National U20 & U18 ChampionshipsJablonec (CZE)24 Jun 2017
310.75+1.9Jan Král29 Aug 19983National U20 & U18 ChampionshipsJablonec (CZE)24 Jun 2017
410.77+1.4Tomáš Nevole14 Sep 200011. KOLO I. LIGY MUŽŮ A ŽEN, SKUPINA AČeské Budějovice (CZE)13 May 2017
410.77+1.2Jan Vácha23 Mar 19991National U20 & U18 ChampionshipsJablonec (CZE)24 Jun 2017
610.82+0.8Matěj Nádhera09 Jun 2000Sušice (CZE)16 May 2017
710.83+1.9Dominik Vachutka22 Dec 19984National U20 & U18 ChampionshipsJablonec (CZE)24 Jun 2017
710.83+0.3Daniel Vejražka11 May 20002European Champion Clubs Cup - T&F - Junior Group BLeiria (POR)16 Sep 2017
910.85+1.0Filip Bárta05 Feb 20001National U20 & U18 ChampionshipsJablonec (CZE)24 Jun 2017
1010.87+1.1Tomáš Němejc24 Feb 2000České Budějovice (CZE)20 May 2017
1010.87+1.5David Richter20 Nov 19983National U20 & U18 ChampionshipsJablonec (CZE)24 Jun 2017
1210.90+1.6Tobiáš Dvorský03 Jun 20011Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků, starších žákyň, mladších žáOlomouc (CZE)28 May 2017
1310.93-0.2Jiří Polák22 Apr 19985National ChampionshipsTřinec (CZE)10 Jun 2017
1410.96+1.4Stanislav Jíra27 Feb 200011.KOLO I. LIGY MUŽŮ, SKUPINA BHradec Králové (CZE)13 May 2017
1410.96+1.9Kamil Wilczek14 Mar 19987National U20 & U18 ChampionshipsJablonec (CZE)24 Jun 2017
1610.97+0.1Tadeáš Vojtěch Hacuš20 Jun 20001MISTROVSTVÍ ČECH DRUŽSTEV DOROSTENCŮ A DOROSTENEKKolín (CZE)17 Sep 2017
1710.99+1.0Jan Jirásek23 Jun 20002National U20 & U18 ChampionshipsJablonec (CZE)24 Jun 2017
1811.00+1.2David Drštička28 Feb 2000Hodonín (CZE)09 Sep 2017
1911.03+0.7Tadeáš Formánek27 Jan 20021Třinec (CZE)03 Jun 2017
2011.04+1.5Vladimír Velíšek06 Dec 19994National U20 & U18 ChampionshipsJablonec (CZE)24 Jun 2017
2111.05+1.4Aleš Moravec19 Jan 199821.KOLO I. LIGY MUŽŮ, SKUPINA BHradec Králové (CZE)13 May 2017
2111.05+1.7Ondřej Kopecký16 May 1998Olomouc (CZE)26 May 2017
2311.06+1.7Dominik Holub08 Jan 20011PŘEBOR PRAHY DOROSTENCŮ, DOROSTENEK, JUNIORŮ A JUNIOREK NA DRÁZEPraha (CZE)20 May 2017
2411.08-0.8Jan Klíma18 Jun 1999Vlašim (CZE)09 Sep 2017
2511.12Adam Havlas20 Feb 2000Praha (CZE)16 May 2017
2511.12+1.7Lukáš Kuthan23 Nov 1999Olomouc (CZE)27 May 2017
2511.12+0.6Jiří Pechar24 Mar 20014. kolo I. ligy mužů a žen, skupina BJablonec (CZE)26 Aug 2017
2511.12+0.9Pavel Petřík12 Jul 1999Junior Clubs ChampionshipsOstrava (CZE)28 Sep 2017
2911.13+0.2Adam Kubica13 Oct 1998Břeclav (CZE)06 May 2017
2911.13+0.8Matouš Boudný16 Dec 2000Sušice (CZE)16 May 2017
2911.13-0.4Erik Jelínek03 Nov 19982.KOLO SOUTĚŽE DRUŽSTEV JUNIORŮ, JUNIOREK, DOROSTENCŮ A DOROSTENEKOstrava (CZE)20 May 2017
2911.13+0.6Šimon Hána17 Apr 1999VELKÁ CENA SOKOLA OPAVAOpava (CZE)12 Aug 2017
3311.14+1.5Adam Šufliarský04 May 1999Sušice (CZE)16 May 2017
3311.14-0.9Marek Řehák15 Aug 2001Youth Clubs ChampionshipsPraha (CZE)28 Sep 2017
3511.16+1.5Jakub Urban13 Jul 2000524th Josef Odložil Memorial, Stadion JuliskaPraha (CZE)05 Jun 2017
3611.35+1.8David Holý04 Mar 1998DMistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků, starších žákyň, mladších žáOlomouc (CZE)27 May 2017
3711.36+1.8Matěj Ščerba09 Dec 1998DMistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků, starších žákyň, mladších žáOlomouc (CZE)27 May 2017
3811.50+1.7Aleš Svoboda17 Apr 1998DMistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků, starších žákyň, mladších žáOlomouc (CZE)27 May 2017
3911.75+0.1Václav Luhan11 Oct 19992European Champion Clubs Cup - T&F - Junior Group BLeiria (POR)16 Sep 2017
4010.66+2.2Daniel Vejražka11 May 20001National U20 & U18 ChampionshipsJablonec (CZE)24 Jun 2017
4110.67+3.8Tomáš Nevole14 Sep 20001PŘEBOR PRAHY DOROSTENCŮ, DOROSTENEK, JUNIORŮ A JUNIOREK NA DRÁZEPraha (CZE)20 May 2017
4210.72+2.2Matěj Nádhera09 Jun 20002National U20 & U18 ChampionshipsJablonec (CZE)24 Jun 2017
4310.90+2.1Jan Jirásek23 Jun 20001PŘEBOR PRAHY DOROSTENCŮ, DOROSTENEK, JUNIORŮ A JUNIOREK NA DRÁZEPraha (CZE)20 May 2017
4410.91+2.2Ladislav Töpfer08 Aug 20004National U20 & U18 ChampionshipsJablonec (CZE)24 Jun 2017
4510.94+2.8Jan Beneš16 Jun 20003National U20 & U18 ChampionshipsJablonec (CZE)24 Jun 2017
4611.03+2.3Aleš Moravec19 Jan 19982National U20 & U18 ChampionshipsJablonec (CZE)24 Jun 2017
4711.05+2.8Marek Řehák15 Aug 20014National U20 & U18 ChampionshipsJablonec (CZE)24 Jun 2017
200m
RankResultWindRecAthleteDOBPosCompetitionVenueResult Date
121.16+1.9Jiří Polák22 Apr 19981National Championships U23Praha (CZE)02 Sep 2017
221.35+0.3Daniel Vejražka11 May 20001CZE-HUN-SLO-SVK U18 MatchMiskolc (HUN)16 Jun 2017
321.40+0.4Štěpán Hampl10 Nov 19992Junior Clubs ChampionshipsOstrava (CZE)28 Sep 2017
421.45+1.3Tomáš Němejc24 Feb 20002Třinec (CZE)11 Jun 2017
521.63-1.1Matěj Nádhera09 Jun 20002Opava (CZE)09 Sep 2017
621.70+2.0Jan Trafina08 May 19993National U20 & U18 ChampionshipsJablonec (CZE)25 Jun 2017
721.82+0.5Matěj Krsek13 May 20001Youth Clubs ChampionshipsPraha (CZE)28 Sep 2017
821.830.0Jan Král29 Aug 19985Třinec (CZE)11 Jun 2017
921.86+2.0Dominik Vachutka22 Dec 19985National U20 & U18 ChampionshipsJablonec (CZE)25 Jun 2017
1021.91+2.0Tobiáš Dvorský03 Jun 2001Třebíč (CZE)18 Jun 2017
1021.91+2.0David Ryba03 Feb 19996National U20 & U18 ChampionshipsJablonec (CZE)25 Jun 2017
1221.93+2.0Jan Vácha23 Mar 19997National U20 & U18 ChampionshipsJablonec (CZE)25 Jun 2017
1322.02+0.2Tomáš Nevole14 Sep 200031. KOLO I. LIGY MUŽŮ A ŽEN, SKUPINA AČeské Budějovice (CZE)13 May 2017
1422.07+1.7Aleš Moravec19 Jan 19985Třinec (CZE)11 Jun 2017
1522.09+1.4Filip Ličman19 Jan 20007Ostrava (CZE)02 Jul 2017
1622.10+1.1Kamil Wilczek14 Mar 199842.KOLO SOUTĚŽE DRUŽSTEV JUNIORŮ, JUNIOREK, DOROSTENCŮ A DOROSTENEKOstrava (CZE)20 May 2017
1722.12+0.9Filip Bárta05 Feb 20001National U20 & U18 ChampionshipsJablonec (CZE)25 Jun 2017
1722.12+1.6Ladislav Töpfer08 Aug 20004National U20 & U18 ChampionshipsJablonec (CZE)25 Jun 2017
1922.140.0Ondřej Holub18 May 1999Pardubice (CZE)27 May 2017
2020.97+2.7Jiří Polák22 Apr 19981Sušice (CZE)06 May 2017
2121.52+2.7Matěj Nádhera09 Jun 20002Sušice (CZE)06 May 2017
2221.84+3.8Jan Vácha23 Mar 19992National U20 & U18 ChampionshipsJablonec (CZE)25 Jun 2017
2321.98+3.8David Richter20 Nov 19984National U20 & U18 ChampionshipsJablonec (CZE)25 Jun 2017
2422.00+3.1Filip Ličman19 Jan 20001Sušice (CZE)06 May 2017
300m
RankResultWindRecAthleteDOBPosCompetitionVenueResult Date
134.51Matěj Nádhera09 Jun 2000Chodov (CZE)29 Apr 2017
234.60Jakub Veselý18 Apr 19981Stará Boleslav (CZE)23 Aug 2017
400m
RankResultWindRecAthleteDOBPosCompetitionVenueResult Date
147.54Jakub Veselý18 Apr 19981National U20 & U18 ChampionshipsJablonec (CZE)25 Jun 2017
247.80Jiří Polák22 Apr 19981MISTROVSTVÍ ČECH DRUŽSTEV JUNIORŮ A JUNIOREKPardubice (CZE)16 Sep 2017
347.93Ondřej Holub18 May 1999624th European Athletics U20 Championships, Stadio Olimpico Carlo ZecchiniGrosseto (ITA)20 Jul 2017
447.95Jan Peták13 Nov 19982National U20 & U18 ChampionshipsJablonec (CZE)25 Jun 2017
548.34Matěj Krsek13 May 20001Opava (CZE)09 Sep 2017
648.42Daniel Vejražka11 May 2000124th Josef Odložil Memorial, Stadion JuliskaPraha (CZE)05 Jun 2017
748.45Vojtěch Mlynář13 Apr 19981Týnišťské memoriály a veřejné závodyTýniště nad Orlicí (CZE)13 Aug 2017
848.79Štěpán Bosák16 Feb 19984National U20 & U18 ChampionshipsJablonec (CZE)25 Jun 2017
948.96Jan Volejník15 Jan 1999Pardubice (CZE)27 May 2017
1048.99Filip Ličman19 Jan 200061. KOLO ČESKÁ SPOŘITELNA EXTRALIGY MUŽŮ A ŽENPraha (CZE)13 May 2017
1149.09Ondřej Lampa22 Jul 19992National U20 & U18 ChampionshipsJablonec (CZE)24 Jun 2017
1249.10Jan Král29 Aug 1998Junior Clubs ChampionshipsOstrava (CZE)28 Sep 2017
1349.13Jan Trafina08 May 19993Kolín (CZE)01 Jul 2017
1449.38Eliáš Urban11 Feb 2000324th Josef Odložil Memorial, Stadion JuliskaPraha (CZE)05 Jun 2017
1549.40Ondřej Kopecký16 May 1998D24th European Athletics U20 Championships, Stadio Olimpico Carlo ZecchiniGrosseto (ITA)22 Jul 2017
1649.80Vladislav Sadirov16 May 1999Praha (CZE)19 May 2017
1749.91Lukáš Kuthan23 Nov 1999DTřebíč (CZE)18 Jun 2017
1849.99Lukáš Kubík04 May 1999424th Josef Odložil Memorial, Stadion JuliskaPraha (CZE)05 Jun 2017
1950.15Adam Havlas20 Feb 2000524th Josef Odložil Memorial, Stadion JuliskaPraha (CZE)05 Jun 2017
2050.30Jan Kisiala10 Apr 1998624th Josef Odložil Memorial, Stadion JuliskaPraha (CZE)05 Jun 2017
2150.43Aleš Svoboda17 Apr 1998DTřebíč (CZE)18 Jun 2017
2250.49Daniel Urban11 May 2000724th Josef Odložil Memorial, Stadion JuliskaPraha (CZE)05 Jun 2017
2352.72Matěj Ščerba09 Dec 1998DMistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků, starších žákyň, mladších žáOlomouc (CZE)27 May 2017
2453.29David Holý04 Mar 1998DMistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků, starších žákyň, mladších žáOlomouc (CZE)27 May 2017
800m
RankResultWindRecAthleteDOBPosCompetitionVenueResult Date
11:47.99Vojtěch Mlynář13 Apr 19983Ostrava (CZE)02 Jul 2017
21:51.00Lukáš Symerský28 Mar 19986Ostrava (CZE)02 Jul 2017
31:51.53Jakub Davidik20 Jan 2002314th European Youth Olympic FestivalGyőr (HUN)29 Jul 2017
41:53.28Dominik Sigmund14 Mar 1998Ostrava (CZE)17 Jun 2017
51:53.44Jan Zaluda03 Apr 1998718th Ludvik Danek Memorial, Ludvik Danek StadiumTurnov (CZE)23 May 2017
61:53.90Jan Kalous12 Jan 1998424th Josef Odložil Memorial, Stadion JuliskaPraha (CZE)05 Jun 2017
71:53.95Jakub Škrdleta07 Jan 19987Velká Cena Tábora, Jan Pán MemorialTábor (CZE)25 Jul 2017
81:54.47Damián Vích14 Aug 1998524th Josef Odložil Memorial, Stadion JuliskaPraha (CZE)05 Jun 2017
91:54.73Adam Hajduk26 Mar 1998556th Zlatá Tretra, Golden Spike, IAAF World ChallengeOstrava (CZE)28 Jun 2017
101:54.92Daniel Urban11 May 2000656th Zlatá Tretra, Golden Spike, IAAF World ChallengeOstrava (CZE)28 Jun 2017
111:55.05Ondřej Chloupek02 Mar 1999218th Ludvik Danek Memorial, Ludvik Danek StadiumTurnov (CZE)23 May 2017
121:55.19Miloslav Novotný06 May 2000CZE-HUN-SLO-SVK U18 MatchMiskolc (HUN)16 Jun 2017
131:55.48Daniel Kotyza05 Oct 200032.KOLO SOUTĚŽE DRUŽSTEV JUNIORŮ, JUNIOREK, DOROSTENCŮ A DOROSTENEKOstrava (CZE)20 May 2017
141:55.72Ludvík Salamon12 Mar 19983Junior Clubs ChampionshipsOstrava (CZE)28 Sep 2017
151:55.88Vojtěch Janů31 Jul 19984National Championships U23Praha (CZE)02 Sep 2017
161:55.96Kristián Mikule14 Apr 1998424th Josef Odložil Memorial, Stadion JuliskaPraha (CZE)05 Jun 2017
171:56.56Jan Hock27 Apr 1998524th Josef Odložil Memorial, Stadion JuliskaPraha (CZE)05 Jun 2017
181:56.69Tomáš Martínek18 May 2000624th Josef Odložil Memorial, Stadion JuliskaPraha (CZE)05 Jun 2017
191:58.13Štěpán Kuriš05 Sep 19983European Champion Clubs Cup - T&F - Junior Group BLeiria (POR)16 Sep 2017
202:01.23Antonín Matějček01 Mar 2000518th Ludvik Danek Memorial, Ludvik Danek StadiumTurnov (CZE)23 May 2017
1000m
RankResultWindRecAthleteDOBPosCompetitionVenueResult Date
12:23.48Vojtěch Mlynář13 Apr 199813th Ročník Velké Ceny Města ChebuCheb (CZE)27 Jul 2017
22:24.04Lukáš Symerský28 Mar 199823th Ročník Velké Ceny Města ChebuCheb (CZE)27 Jul 2017
1500m
RankResultWindRecAthleteDOBPosCompetitionVenueResult Date
13:47.96Lukáš Symerský28 Mar 1998456th Zlatá Tretra, Golden Spike, IAAF World ChallengeOstrava (CZE)28 Jun 2017
23:48.28Dominik Sigmund14 Mar 19983Ostrava (CZE)02 Jul 2017
33:55.53Vondra Vojtech12 Aug 1998156th Zlatá Tretra, Golden Spike, IAAF World ChallengeOstrava (CZE)28 Jun 2017
43:58.49Damián Vích14 Aug 19989Třinec (CZE)11 Jun 2017
53:59.50Patrick Vebr19 Nov 19981453rd Palio Città della Quercia, Stadio Quercia di RoveretoRovereto (ITA)29 Aug 2017
64:00.20Daniel Kotyza05 Oct 200010Třinec (CZE)11 Jun 2017
74:03.85Tomáš Martínek18 May 200013Třinec (CZE)11 Jun 2017
84:06.29René Sasyn20 Sep 200014Třinec (CZE)11 Jun 2017
94:08.91Šimon Šilhavý05 Mar 1999Jablonec (CZE)24 Jun 2017
104:11.50Marek Strnad19 Jul 2001814th European Youth Olympic FestivalGyőr (HUN)26 Jul 2017
114:27.32Jan Trafina08 May 1999DMistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků, starších žákyň, mladších žáOlomouc (CZE)28 May 2017
124:35.28Aleš Svoboda17 Apr 1998DTřebíč (CZE)19 Jun 2017
134:41.85Lukáš Kuthan23 Nov 1999DTřebíč (CZE)19 Jun 2017
144:43.23Ondřej Kopecký16 May 1998DMistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků, starších žákyň, mladších žáOlomouc (CZE)28 May 2017
154:59.74David Holý04 Mar 1998DMistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků, starších žákyň, mladších žáOlomouc (CZE)28 May 2017
165:07.41Matěj Ščerba09 Dec 1998DMistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků, starších žákyň, mladších žáOlomouc (CZE)28 May 2017
3000m
RankResultWindRecAthleteDOBPosCompetitionVenueResult Date
18:45.98Patrick Vebr19 Nov 19981MISTROVSTVÍ ČECH DRUŽSTEV JUNIORŮ A JUNIOREKPardubice (CZE)16 Sep 2017
28:48.56Damián Vích14 Aug 19984HVĚZDNÉ HÁZENÍ NA CHODSKU A MEMORIÁL JANA MAZANCE V BĚHU NA 400 MDomažlice (CZE)15 Sep 2017
38:48.69René Sasyn20 Sep 2000CZE-HUN-SLO-SVK U18 MatchMiskolc (HUN)16 Jun 2017
49:08.83Dominik Sigmund14 Mar 19983European Champion Clubs Cup Group B, Estadio Municipal Dr. Magalhães PessoaLeiria (POR)27 May 2017
510:33.83Matyáš Vích23 Apr 19998European Champion Clubs Cup - T&F - Junior Group BLeiria (POR)16 Sep 2017
2000m Steeplechase
RankResultWindRecAthleteDOBPosCompetitionVenueResult Date
16:01.13David Foller07 Aug 199912.KOLO SOUTĚŽE DRUŽSTEV JUNIORŮ, JUNIOREK, DOROSTENCŮ A DOROSTENEKOstrava (CZE)20 May 2017
26:07.16Jakub Stibal29 Jan 20013CZE-HUN-SLO-SVK U18 MatchMiskolc (HUN)16 Jun 2017
36:12.15Matyas Jansky30 Jul 20001Ried (AUT)27 May 2017
3000m Steeplechase
RankResultWindRecAthleteDOBPosCompetitionVenueResult Date
19:44.89Štěpán Kuriš05 Sep 1998Jablonec (CZE)24 Jun 2017
110m Hurdles (91.4cm)
RankResultWindRecAthleteDOBPosCompetitionVenueResult Date
113.88+1.5Antonín Wijas30 Mar 20011National U20 & U18 ChampionshipsJablonec (CZE)24 Jun 2017
213.89+1.5Jiří Pechar24 Mar 20012National U20 & U18 ChampionshipsJablonec (CZE)24 Jun 2017
314.11+1.1Filip Blatník26 Nov 20001National U20 & U18 ChampionshipsJablonec (CZE)24 Jun 2017
414.25+1.1Kryštof Pospíšil28 Jan 20002National U20 & U18 ChampionshipsJablonec (CZE)24 Jun 2017
514.34+2.0Tobiáš Dvorský03 Jun 2001124th Josef Odložil Memorial, Stadion JuliskaPraha (CZE)05 Jun 2017
614.35+1.5Matěj Beneš27 Feb 20014National U20 & U18 ChampionshipsJablonec (CZE)24 Jun 2017
714.38+1.6Martin Janský11 Feb 20002National U20 & U18 ChampionshipsJablonec (CZE)24 Jun 2017
814.54-0.7Ondřej Havelka19 Jun 20012Youth Clubs ChampionshipsPraha (CZE)28 Sep 2017
914.74+1.6Jan Bouma30 Nov 2000Jablonec (CZE)24 Jun 2017
1014.76+1.1Vojtěch Komárek27 Sep 2000Jablonec (CZE)24 Jun 2017
1114.77+1.1Marek Kret16 Mar 2001Jablonec (CZE)24 Jun 2017
110m Hurdles (99.1cm)
RankResultWindRecAthleteDOBPosCompetitionVenueResult Date
113.77+1.8David Ryba03 Feb 19991PŘEBOR PRAHY DOROSTENCŮ, DOROSTENEK, JUNIORŮ A JUNIOREK NA DRÁZEPraha (CZE)20 May 2017
214.04+0.6Ondřej Kopecký16 May 1998Olomouc (CZE)26 May 2017
314.33+1.1Pavel Petřík12 Jul 19992Junior Clubs ChampionshipsOstrava (CZE)28 Sep 2017
414.37-1.0Erik Jelínek03 Nov 1998Ostrava (CZE)17 Jun 2017
514.45+1.8Jan Kisiala10 Apr 19982PŘEBOR PRAHY DOROSTENCŮ, DOROSTENEK, JUNIORŮ A JUNIOREK NA DRÁZEPraha (CZE)20 May 2017
614.48+1.5Adam Šufliarský04 May 1999Sušice (CZE)16 May 2017
714.61+1.5Dan Bárta24 Feb 1998Praha (CZE)01 Oct 2017
814.700.0Vojtěch Adamec07 Jul 1999Kolín (CZE)18 Jun 2017
914.74+0.1Václav Luhan11 Oct 1999Junior Clubs ChampionshipsOstrava (CZE)28 Sep 2017
1014.76+0.1Jan Trafina08 May 1999Junior Clubs ChampionshipsOstrava (CZE)28 Sep 2017
1114.85+0.2Lukáš Kuthan23 Nov 1999DTřebíč (CZE)19 Jun 2017
1214.96+0.6David Holý04 Mar 1998DMistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků, starších žákyň, mladších žáOlomouc (CZE)28 May 2017
1315.43+0.2Aleš Svoboda17 Apr 1998DTřebíč (CZE)19 Jun 2017
1415.88-0.4Matěj Ščerba09 Dec 1998DMistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků, starších žákyň, mladších žáOlomouc (CZE)28 May 2017
1513.65+2.4David Ryba03 Feb 1999124th Bauhaus Juniorengala, Michael-Hoffmann-StadionMannheim (GER)01 Jul 2017
1614.02+5.4Jan Kisiala10 Apr 19982National U20 & U18 ChampionshipsJablonec (CZE)24 Jun 2017
1714.28+5.4Adam Šufliarský04 May 19994National U20 & U18 ChampionshipsJablonec (CZE)24 Jun 2017
1814.36+5.4Vojtěch Adamec07 Jul 19995National U20 & U18 ChampionshipsJablonec (CZE)24 Jun 2017
110m Hurdles
RankResultWindRecAthleteDOBPosCompetitionVenueResult Date
114.45-1.5Jan Kisiala10 Apr 19983HESU MEETING ZUZANY HEJNOVÉKutná Hora (CZE)13 Sep 2017
214.57+1.7Ondřej Kopecký16 May 19983Třinec (CZE)11 Jun 2017
315.17+0.7David Holý04 Mar 19983Ostrava (CZE)02 Jul 2017
416.51+0.7Filip Samuel08 Nov 19985Ostrava (CZE)02 Jul 2017
200m Hurdles
RankResultWindRecAthleteDOBPosCompetitionVenueResult Date
124.70-1.2Jan Kisiala10 Apr 19981HESU MEETING ZUZANY HEJNOVÉKutná Hora (CZE)13 Sep 2017
300m Hurdles
RankResultWindRecAthleteDOBPosCompetitionVenueResult Date
137.50Jan Kisiala10 Apr 199823. VEŘEJNÉ ZÁVODY PASPraha (CZE)06 May 2017
238.33Ondřej Havelka19 Jun 20011Youth Clubs ChampionshipsPraha (CZE)28 Sep 2017
300m Hurdles (84cm)
RankResultWindRecAthleteDOBPosCompetitionVenueResult Date
137.68Filip Ličman19 Jan 20001National U20 & U18 ChampionshipsJablonec (CZE)24 Jun 2017
237.77Jiří Pechar24 Mar 20011National U20 & U18 ChampionshipsJablonec (CZE)25 Jun 2017
400m Hurdles (84cm)
RankResultWindRecAthleteDOBPosCompetitionVenueResult Date
153.58Filip Ličman19 Jan 20001CZE-HUN-SLO-SVK U18 MatchMiskolc (HUN)16 Jun 2017
400m Hurdles
RankResultWindRecAthleteDOBPosCompetitionVenueResult Date
152.12Jan Kisiala10 Apr 19981National U20 & U18 ChampionshipsJablonec (CZE)25 Jun 2017
253.19Vojtěch Adamec07 Jul 19991National U20 & U18 ChampionshipsJablonec (CZE)24 Jun 2017
353.90Adam Smolka13 Mar 19982National Championships U23Praha (CZE)02 Sep 2017
454.35Erik Jelínek03 Nov 19983National U20 & U18 ChampionshipsJablonec (CZE)25 Jun 2017
554.47Jiří Pechar24 Mar 2001Kolín (CZE)18 Jun 2017
656.03Antonín Janetka24 Dec 1999424th Josef Odložil Memorial, Stadion JuliskaPraha (CZE)05 Jun 2017
757.29Vít Monzar11 Apr 1999518th Ludvik Danek Memorial, Ludvik Danek StadiumTurnov (CZE)23 May 2017
High Jump
RankResultWindRecAthleteDOBPosCompetitionVenueResult Date
12.08Martin Odstrčil19 Feb 19993Ostrava (CZE)02 Jul 2017
22.07Marek Bahník10 May 19995=National ChampionshipsTřinec (CZE)10 Jun 2017
22.07Štěpán Svoboda03 Aug 19991Tábor (CZE)01 Oct 2017
42.02Tadeas Stepanek02 Aug 19985Ostrava (CZE)02 Jul 2017
42.02Jan Štefela20 Apr 20011MISTROVSTVÍ ČECH DRUŽSTEV DOROSTENCŮ A DOROSTENEKKolín (CZE)17 Sep 2017
62.00Tadeáš Vojtěch Hacuš20 Jun 2000Liberec (CZE)21 May 2017
62.00Lukáš Svoboda21 Dec 199824. KOLO II. LIGY MUŽŮ A ŽEN, SKUPINA BVlašim (CZE)27 Aug 2017
62.00Jakub Kunt24 Sep 20011Zlín (CZE)30 Sep 2017
91.99Matěj Ščerba09 Dec 1998DMistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků, starších žákyň, mladších žáOlomouc (CZE)27 May 2017
91.99Aleš Svoboda17 Apr 1998DMistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků, starších žákyň, mladších žáOlomouc (CZE)27 May 2017
91.99Ondřej Vodák16 Mar 1998Clubs ChampionshipsPlzeň (CZE)10 Sep 2017
121.96Ondřej Kopecký16 May 1998DMistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků, starších žákyň, mladších žáOlomouc (CZE)27 May 2017
121.96David Holý04 Mar 1998DMistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků, starších žákyň, mladších žáOlomouc (CZE)27 May 2017
141.83Lukáš Kuthan23 Nov 1999DTřebíč (CZE)18 Jun 2017
151.75Jan Trafina08 May 1999DMistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků, starších žákyň, mladších žáOlomouc (CZE)27 May 2017
Pole Vault
RankResultWindRecAthleteDOBPosCompetitionVenueResult Date
15.22Dan Bárta24 Feb 19981National U20 & U18 ChampionshipsJablonec (CZE)24 Jun 2017
25.20Matěj Ščerba09 Dec 19986Kladno HázíKladno (CZE)15 Jul 2017
35.11David Holý04 Mar 19981National Championships U23Praha (CZE)02 Sep 2017
45.00Ondřej Kopecký16 May 1998Olomouc (CZE)26 May 2017
54.91Filip Bartoněk19 Mar 20001CZE-HUN-SLO-SVK U18 MatchMiskolc (HUN)16 Jun 2017
64.60Jan Švec18 Nov 199911. KOLO I. LIGY MUŽŮ A ŽEN, SKUPINA AČeské Budějovice (CZE)13 May 2017
74.20Lukáš Kuthan23 Nov 1999DTřebíč (CZE)19 Jun 2017
84.15Filip Samuel08 Nov 19987Ostrava (CZE)02 Jul 2017
94.00Aleš Svoboda17 Apr 1998DTřebíč (CZE)19 Jun 2017
103.30Jan Trafina08 May 1999DMistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků, starších žákyň, mladších žáOlomouc (CZE)28 May 2017
Long Jump
RankResultWindRecAthleteDOBPosCompetitionVenueResult Date
17.61+2.0Jakub Bystroň30 Sep 19991National U20 & U18 ChampionshipsJablonec (CZE)24 Jun 2017
27.25+0.5Ondřej Kopecký16 May 19984Opava (CZE)09 Sep 2017
37.24Šimon Hána17 Apr 1999Břeclav (CZE)06 May 2017
37.24+1.5Tomas Kratochvil22 Jan 20021Brno (CZE)27 Jun 2017
57.170.0Matěj Ščerba09 Dec 199814. kolo I. ligy mužů a žen, skupina BJablonec (CZE)26 Aug 2017
67.09-1.8Vilém Stráský03 Jul 19997National ChampionshipsTřinec (CZE)10 Jun 2017
77.08+0.2Jan Trafina08 May 199934. kolo I. ligy mužů a žen, skupina BJablonec (CZE)26 Aug 2017
87.05-0.4Adam Kubica13 Oct 19981Junior Clubs ChampionshipsOstrava (CZE)28 Sep 2017
97.04+1.9Adam Pekárek27 Jan 19993National U20 & U18 ChampionshipsJablonec (CZE)24 Jun 2017
106.94Kryštof Pospíšil28 Jan 2000Šumperk (CZE)13 May 2017
116.93+1.9Jiří Zahradník03 Sep 1998Jablonec (CZE)24 Jun 2017
126.88+1.7Matěj Namyslo17 Dec 1999Jablonec (CZE)24 Jun 2017
136.87+1.9Lukáš Kuthan23 Nov 1999DTřebíč (CZE)18 Jun 2017
146.74+0.5Aleš Svoboda17 Apr 1998DMistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků, starších žákyň, mladších žáOlomouc (CZE)27 May 2017
156.70+1.6David Holý04 Mar 1998DMistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků, starších žákyň, mladších žáOlomouc (CZE)27 May 2017
166.59+0.6Dominik Holub08 Jan 20011418th Ludvik Danek Memorial, Ludvik Danek StadiumTurnov (CZE)23 May 2017
177.36+3.3Vilém Stráský03 Jul 19992National U20 & U18 ChampionshipsJablonec (CZE)24 Jun 2017
187.34+3.8Matěj Ščerba09 Dec 19981Opava (CZE)09 Sep 2017
197.24+2.1Jan Trafina08 May 19992National Championships U23Praha (CZE)02 Sep 2017
207.10+3.9Jan Jirásek23 Jun 20001National U20 & U18 ChampionshipsJablonec (CZE)24 Jun 2017
217.05+3.8Dominik Holub08 Jan 20012National U20 & U18 ChampionshipsJablonec (CZE)24 Jun 2017
227.03+3.1Jiří Zahradník03 Sep 19986Opava (CZE)09 Sep 2017
Triple Jump
RankResultWindRecAthleteDOBPosCompetitionVenueResult Date
115.46+1.2Tomáš Janeček16 Dec 19983Třinec (CZE)11 Jun 2017
215.40+2.0Ondřej Vodák16 Mar 19984Třinec (CZE)11 Jun 2017
314.56+1.3František Buba14 Apr 20004National Championships U23Praha (CZE)02 Sep 2017
414.39+2.0Jakub Kunt24 Sep 2001Jablonec (CZE)25 Jun 2017
513.95David Havel21 Jun 1998Jablonec (CZE)24 Jun 2017
613.57+1.1Vilém Stráský03 Jul 199910Ostrava (CZE)02 Jul 2017
Shot Put (5kg)
RankResultWindRecAthleteDOBPosCompetitionVenueResult Date
119.28Jakub Héža23 May 2000Ostrava (CZE)17 Jun 2017
218.38Michal Forejt13 Jul 20002Youth Clubs ChampionshipsPraha (CZE)28 Sep 2017
318.10David Tupý22 Oct 2000Bechyně (CZE)02 Jun 2017
417.55Jakub Forejt13 Jul 20003Youth Clubs ChampionshipsPraha (CZE)28 Sep 2017
516.44Vojtěch Korel14 Sep 19991Stará Boleslav (CZE)23 Aug 2017
616.41Jiří Osolsobě04 Mar 2001Brno (CZE)01 May 2017
716.04Jan Groček12 Jul 2000Třebíč (CZE)23 Sep 2017
812.36Tobiáš Dvorský03 Jun 2001Praha (CZE)26 May 2017
Shot Put (6kg)
RankResultWindRecAthleteDOBPosCompetitionVenueResult Date
117.06Tomáš Vilímek10 Mar 19981National U20 & U18 ChampionshipsJablonec (CZE)24 Jun 2017
216.77Tadeáš Procházka30 Jul 19991Junior Clubs ChampionshipsOstrava (CZE)28 Sep 2017
316.45Dominik Sládek30 Sep 1998Ústí Nad Labem (CZE)11 Jul 2017
416.11Michael Šíp09 Oct 1998Pardubice (CZE)06 May 2017
514.69Aleš Svoboda17 Apr 1998D24th European Athletics U20 Championships, Stadio Olimpico Carlo ZecchiniGrosseto (ITA)22 Jul 2017
614.35Ondřej Kopecký16 May 1998D24th European Athletics U20 Championships, Stadio Olimpico Carlo ZecchiniGrosseto (ITA)22 Jul 2017
714.28Lukáš Kuthan23 Nov 1999D24th European Athletics U20 Championships, Stadio Olimpico Carlo ZecchiniGrosseto (ITA)22 Jul 2017
812.96David Holý04 Mar 1998DMistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků, starších žákyň, mladších žáOlomouc (CZE)27 May 2017
911.71Matěj Ščerba09 Dec 1998DMistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků, starších žákyň, mladších žáOlomouc (CZE)27 May 2017
1011.57Jan Trafina08 May 1999DMistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků, starších žákyň, mladších žáOlomouc (CZE)27 May 2017
Shot Put
RankResultWindRecAthleteDOBPosCompetitionVenueResult Date
112.80Ondřej Kopecký16 May 1998DEuropean Team Championships 1st League Combined EventsMonzón (ESP)01 Jul 2017
Discus Throw (1.5kg)
RankResultWindRecAthleteDOBPosCompetitionVenueResult Date
160.45Michal Forejt13 Jul 20001Youth Clubs ChampionshipsPraha (CZE)28 Sep 2017
259.30Jakub Forejt13 Jul 20002Youth Clubs ChampionshipsPraha (CZE)28 Sep 2017
354.76Oto Petráš11 Jan 20003National U20 & U18 ChampionshipsJablonec (CZE)25 Jun 2017
452.28Jakub Héža23 May 20001VELKÁ CENA LITOMYŠLELitomyšl (CZE)05 Aug 2017
Discus Throw (1.75kg)
RankResultWindRecAthleteDOBPosCompetitionVenueResult Date
150.02Petr Procházka23 Feb 19995International Match U20Trnava (SVK)06 Jul 2017
249.80Pavel Jakl23 Jun 1998Třebíč (CZE)18 Jun 2017
347.24Tadeáš Procházka30 Jul 19991European Champion Clubs Cup - T&F - Junior Group BLeiria (POR)16 Sep 2017
442.55Ondřej Kopecký16 May 1998D24th European Athletics U20 Championships, Stadio Olimpico Carlo ZecchiniGrosseto (ITA)23 Jul 2017
541.76Aleš Svoboda17 Apr 1998DTřebíč (CZE)19 Jun 2017
638.65Lukáš Kuthan23 Nov 1999D24th European Athletics U20 Championships, Stadio Olimpico Carlo ZecchiniGrosseto (ITA)23 Jul 2017
735.55Jan Trafina08 May 1999DMistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků, starších žákyň, mladších žáOlomouc (CZE)28 May 2017
833.70Matěj Ščerba09 Dec 1998DMistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků, starších žákyň, mladších žáOlomouc (CZE)28 May 2017
928.90David Holý04 Mar 1998DMistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků, starších žákyň, mladších žáOlomouc (CZE)28 May 2017
Discus Throw
RankResultWindRecAthleteDOBPosCompetitionVenueResult Date
150.54Michal Forejt13 Jul 20001National Championships U23Praha (CZE)02 Sep 2017
239.95Ondřej Kopecký16 May 1998DEuropean Team Championships 1st League Combined EventsMonzón (ESP)02 Jul 2017
Hammer Throw (4kg)
RankResultWindRecAthleteDOBPosCompetitionVenueResult Date
161.29Jan Doležálek23 May 20023International Match u16Varaždin (CRO)30 Sep 2017
Hammer Throw (5kg)
RankResultWindRecAthleteDOBPosCompetitionVenueResult Date
164.24Lukáš Vrožina16 Mar 2000Ostrava (CZE)17 Jun 2017
262.59Dominik Král31 Aug 20016CZE-HUN-SLO-SVK U18 MatchMiskolc (HUN)16 Jun 2017
358.29Jakub Forejt13 Jul 2000Plzeň (CZE)01 Jun 2017
Hammer Throw (6kg)
RankResultWindRecAthleteDOBPosCompetitionVenueResult Date
168.54Patrik Hájek11 Nov 1998Jablonec (CZE)31 May 2017
257.40Kryštof Hrabě03 Oct 1998International Match U20Trnava (SVK)06 Jul 2017
Hammer Throw
RankResultWindRecAthleteDOBPosCompetitionVenueResult Date
160.01Patrik Hájek11 Nov 1998Jablonec (CZE)04 Jun 2017
Javelin Throw (700g)
RankResultWindRecAthleteDOBPosCompetitionVenueResult Date
166.40Jan Patka10 Jan 20011National U20 & U18 ChampionshipsJablonec (CZE)24 Jun 2017
265.92Antonín Švarc19 Jul 20002National U20 & U18 ChampionshipsJablonec (CZE)24 Jun 2017
360.52Martin Florian20 Dec 2001Jablonec (CZE)07 Jun 2017
Javelin Throw
RankResultWindRecAthleteDOBPosCompetitionVenueResult Date
165.96Jiří Mulač25 Mar 19983International Match U20Trnava (SVK)06 Jul 2017
265.94Erik Veselý24 Oct 1998Klatovy (CZE)09 May 2017
365.45Kryštof Kozač29 Sep 19993National Championships U23Praha (CZE)02 Sep 2017
453.65Ondřej Kopecký16 May 1998D24th European Athletics U20 Championships, Stadio Olimpico Carlo ZecchiniGrosseto (ITA)23 Jul 2017
550.48Aleš Svoboda17 Apr 1998DTřebíč (CZE)19 Jun 2017
649.51David Havel21 Jun 1998Bílina (CZE)06 May 2017
747.78Lukáš Kuthan23 Nov 1999D24th European Athletics U20 Championships, Stadio Olimpico Carlo ZecchiniGrosseto (ITA)23 Jul 2017
840.95Jan Trafina08 May 1999DMistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků, starších žákyň, mladších žáOlomouc (CZE)28 May 2017
938.51Matěj Ščerba09 Dec 1998DMistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků, starších žákyň, mladších žáOlomouc (CZE)28 May 2017
1034.24David Holý04 Mar 1998DMistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků, starších žákyň, mladších žáOlomouc (CZE)28 May 2017
Decathlon
RankResultWindRecAthleteDOBPosCompetitionVenueResult Date
17114Ondřej Kopecký16 May 199814European Team Championships 1st League Combined EventsMonzón (ESP)02 Jul 2017
26761Jan Trafina08 May 1999Olomouc (CZE)26 May 2017
36725David Holý04 Mar 1998Olomouc (CZE)26 May 2017
Decathlon U20
RankResultWindRecAthleteDOBPosCompetitionVenueResult Date
17791Ondřej Kopecký16 May 19981Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků, starších žákyň, mladších žáOlomouc (CZE)28 May 2017
27222Aleš Svoboda17 Apr 19981Třebíč (CZE)19 Jun 2017
37187Lukáš Kuthan23 Nov 19992Třebíč (CZE)19 Jun 2017
46853Matěj Ščerba09 Dec 19983Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků, starších žákyň, mladších žáOlomouc (CZE)28 May 2017
56761Jan Trafina08 May 19994Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků, starších žákyň, mladších žáOlomouc (CZE)28 May 2017
66725David Holý04 Mar 19985Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků, starších žákyň, mladších žáOlomouc (CZE)28 May 2017
3000m Race Walk
RankResultWindRecAthleteDOBPosCompetitionVenueResult Date
112:43.95Vojtěch Libnar11 Apr 1999852nd Pravda-Televízia-Slovnaft MeetingŠamorín (SVK)17 Jun 2017
10,000m Race Walk
RankResultWindRecAthleteDOBPosCompetitionVenueResult Date
148:53.52Vojtěch Libnar11 Apr 19991National U20 & U18 ChampionshipsJablonec (CZE)24 Jun 2017
10km Race Walk
RankResultWindRecAthleteDOBPosCompetitionVenueResult Date
145:28Vojtěch Libnar11 Apr 19992612nd European Cup Race WalkingPodébrady (CZE)21 May 2017
60m
RankResultWindRecAthleteDOBPosCompetitionVenueResult Date
17.60-0.1Adéla Novotná26 Mar 20031Brno (CZE)12 Sep 2017
27.78+1.8Klára Bartošková05 Oct 2002Litomyšl (CZE)18 Jun 2017
37.48+2.1Adéla Novotná26 Mar 20031Brno (CZE)26 Jun 2017
47.55+2.4Eliška Semecká30 Mar 20021Brno (CZE)26 Jun 2017
100m
RankResultWindRecAthleteDOBPosCompetitionVenueResult Date
111.61-1.1Nikola Bendová04 Nov 19992National ChampionshipsTřinec (CZE)10 Jun 2017
211.79+1.4Katerina Vavrová06 Apr 19983National ChampionshipsTřinec (CZE)10 Jun 2017
311.89+2.0Anna Šuhájková30 Jan 19981National U20 & U18 ChampionshipsJablonec (CZE)24 Jun 2017
411.95-0.4Agáta Kolingerová12 Jun 19991Opava (CZE)09 Sep 2017
511.97+1.3Johana Kaiserová24 Jan 20001National U20 & U18 ChampionshipsJablonec (CZE)24 Jun 2017
612.05+0.5Nikoleta Jíchová29 Aug 20001.KOLO I. LIGY MUŽŮ, SKUPINA BHradec Králové (CZE)13 May 2017
712.06+1.4Hana Bumbálková27 Jul 20011National U20 & U18 ChampionshipsJablonec (CZE)24 Jun 2017
812.17+0.1Linda Hettlerová03 Jan 20011Youth Clubs ChampionshipsPraha (CZE)28 Sep 2017
912.20+0.1Eliška Semecká30 Mar 20022Youth Clubs ChampionshipsPraha (CZE)28 Sep 2017
1012.21+1.1Kateřina Bartakovičová11 Aug 2000Pardubice (CZE)27 May 2017
1112.22+1.1Štěpánka Kolářová22 Jan 19991National U20 & U18 ChampionshipsJablonec (CZE)24 Jun 2017
1212.23-0.4Adéla Novotná26 Mar 20033Opava (CZE)09 Sep 2017
1312.24+1.7Adéla Záhorová13 Nov 1999Sušice (CZE)06 May 2017
1412.25+1.4Natálie Tiplicová25 Oct 20002National U20 & U18 ChampionshipsJablonec (CZE)24 Jun 2017
1512.26+1.8Karolína Jirmanová10 Feb 19981PŘEBOR PRAHY DOROSTENCŮ, DOROSTENEK, JUNIORŮ A JUNIOREK NA DRÁZEPraha (CZE)20 May 2017
1612.31-0.1Sára Čelišová28 Nov 2000Třinec (CZE)10 Jun 2017
1712.320.0Tereza Fisková11 Aug 1998Mladá Boleslav (CZE)01 Jul 2017
1812.33+2.0Tereza Marková30 Jan 2001Praha (CZE)13 Jun 2017
1912.57-0.1Karolina Strnadová26 May 1998356th Zlatá Tretra, Golden Spike, IAAF World ChallengeOstrava (CZE)28 Jun 2017
2012.61-0.1Edita Sklenská02 Apr 1999456th Zlatá Tretra, Golden Spike, IAAF World ChallengeOstrava (CZE)28 Jun 2017
2112.65-1.6Tereza Elena Šínová17 Aug 20013Kolín (CZE)01 Jul 2017
2212.67-0.1Barbora Hůlková17 Nov 2001218th Ludvik Danek Memorial, Ludvik Danek StadiumTurnov (CZE)23 May 2017
2312.80-0.1Veronika Košátková01 Jan 1999318th Ludvik Danek Memorial, Ludvik Danek StadiumTurnov (CZE)23 May 2017
2312.80-0.1Markéta Škaldová27 Feb 1998656th Zlatá Tretra, Golden Spike, IAAF World ChallengeOstrava (CZE)28 Jun 2017
2512.96-0.1Iva Skalická01 Jan 1999418th Ludvik Danek Memorial, Ludvik Danek StadiumTurnov (CZE)23 May 2017
2613.04-0.1Veronika Milotová08 Jan 2001518th Ludvik Danek Memorial, Ludvik Danek StadiumTurnov (CZE)23 May 2017
2713.22-0.1Natálie Kopecká26 Sep 2001618th Ludvik Danek Memorial, Ludvik Danek StadiumTurnov (CZE)23 May 2017
2811.59+2.3Katerina Vavrová06 Apr 19981National U20 & U18 ChampionshipsJablonec (CZE)24 Jun 2017
2911.80+3.5Johana Kaiserová24 Jan 20001National U20 & U18 ChampionshipsJablonec (CZE)24 Jun 2017
3011.82+2.3Anna Šuhájková30 Jan 19982National U20 & U18 ChampionshipsJablonec (CZE)24 Jun 2017
3111.94+3.5Hana Bumbálková27 Jul 20012National U20 & U18 ChampionshipsJablonec (CZE)24 Jun 2017
3211.95+3.5Kateřina Bartakovičová11 Aug 20003National U20 & U18 ChampionshipsJablonec (CZE)24 Jun 2017
3312.02+3.5Emma Maštalířová27 Nov 20004National U20 & U18 ChampionshipsJablonec (CZE)24 Jun 2017
3412.14+2.3Štěpánka Kolářová22 Jan 19993National U20 & U18 ChampionshipsJablonec (CZE)24 Jun 2017
3512.15+2.1Tereza Marková30 Jan 20013National U20 & U18 ChampionshipsJablonec (CZE)24 Jun 2017
3612.17+2.5Eva Kunová21 Oct 20201Sušice (CZE)06 May 2017
3712.19+2.4Natálie Tiplicová25 Oct 20002PŘEBOR PRAHY DOROSTENCŮ, DOROSTENEK, JUNIORŮ A JUNIOREK NA DRÁZEPraha (CZE)20 May 2017
3812.22+3.4Sára Čelišová28 Nov 200011. KOLO I. LIGY MUŽŮ A ŽEN, SKUPINA AČeské Budějovice (CZE)13 May 2017
150m
RankResultWindRecAthleteDOBPosCompetitionVenueResult Date
118.12+1.7Barbora Šplechtnová31 Jul 2002Praha (CZE)14 Jun 2017
218.39+0.7Štěpánka Kolářová22 Jan 1999Zlín (CZE)14 Jun 2017
318.40+1.6Adéla Novotná26 Mar 20031Jablonec (CZE)07 Oct 2017
418.42Agáta Kolingerová12 Jun 19991Stará Boleslav (CZE)06 Sep 2017
518.45Sára Čelišová28 Nov 2000Klatovy (CZE)09 May 2017
618.58+1.9Klára Bartošková05 Oct 20021Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků, starších žákyň, mladších žáOlomouc (CZE)28 May 2017
718.71Lucie Mičunková09 Apr 2002Šumperk (CZE)13 Jun 2017
818.83+1.9Barbara Píchalová16 Aug 20022Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků, starších žákyň, mladších žáOlomouc (CZE)28 May 2017
918.93+1.9Eliška Semecká30 Mar 20023Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků, starších žákyň, mladších žáOlomouc (CZE)28 May 2017
200m
RankResultWindRecAthleteDOBPosCompetitionVenueResult Date
123.38-0.1Nikola Bendová04 Nov 19991Třinec (CZE)11 Jun 2017
223.95-1.1Katerina Vavrová06 Apr 199812.KOLO SOUTĚŽE DRUŽSTEV JUNIORŮ, JUNIOREK, DOROSTENCŮ A DOROSTENEKOstrava (CZE)20 May 2017
324.38-0.1Nikoleta Jíchová29 Aug 20008Třinec (CZE)11 Jun 2017
424.490.0Anna Šuhájková30 Jan 19982Ostrava (CZE)02 Jul 2017
524.55+0.3Agáta Kolingerová12 Jun 19991Junior Clubs ChampionshipsOstrava (CZE)28 Sep 2017
624.62+0.6Kateřina Bartakovičová11 Aug 20003CZE-HUN-SLO-SVK U18 MatchMiskolc (HUN)16 Jun 2017
724.68Lucie Krupařová11 Jul 19993Kladno HázíKladno (CZE)15 Jul 2017
824.860.0Štěpánka Kolářová22 Jan 19993Ostrava (CZE)02 Jul 2017
924.89+0.3Linda Hettlerová03 Jan 20012Youth Clubs ChampionshipsPraha (CZE)28 Sep 2017
1024.95Barbora Hůlková17 Nov 2001Turnov (CZE)26 Sep 2017
1125.030.0Sára Čelišová28 Nov 20005Třinec (CZE)11 Jun 2017
1225.10+2.0Jana Novotná26 Jan 1999HMistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků, starších žákyň, mladších žáOlomouc (CZE)27 May 2017
1325.11Magdaléna Menčíková15 Sep 2001Liberec (CZE)21 May 2017
1425.31+0.7Sára Zámečníková11 Mar 2001HMistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků, starších žákyň, mladších žáOlomouc (CZE)27 May 2017
1525.390.0Anna Kerbachová09 Mar 2000HKladno (CZE)17 Jun 2017
1625.51+2.0Michaela Gieselová25 Sep 1999HMistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků, starších žákyň, mladších žáOlomouc (CZE)27 May 2017
1725.91+2.0Tereza Semecká13 Sep 1998HMistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků, starších žákyň, mladších žáOlomouc (CZE)27 May 2017
1825.94+0.7Tereza Elena Šínová17 Aug 2001HMistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků, starších žákyň, mladších žáOlomouc (CZE)27 May 2017
1926.15+0.7Linda Suchá28 Sep 2001HMistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků, starších žákyň, mladších žáOlomouc (CZE)27 May 2017
2026.40+2.0Andrea Duchoňová23 Apr 1999HMistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků, starších žákyň, mladších žáOlomouc (CZE)27 May 2017
2123.83+2.8Katerina Vavrová06 Apr 19982Třinec (CZE)11 Jun 2017
2224.01+3.4Anna Šuhájková30 Jan 19982International Match U20Trnava (SVK)06 Jul 2017
2324.19+2.8Nikoleta Jíchová29 Aug 20003Třinec (CZE)11 Jun 2017
2424.35+3.5Kateřina Bartakovičová11 Aug 20001National U20 & U18 ChampionshipsJablonec (CZE)25 Jun 2017
2524.98+3.5Tereza Sekyrová13 Aug 20002National U20 & U18 ChampionshipsJablonec (CZE)25 Jun 2017
300m
RankResultWindRecAthleteDOBPosCompetitionVenueResult Date
138.89Adéla Novotná26 Mar 20031International Match u16Varaždin (CRO)30 Sep 2017
239.12Katerina Vavrová06 Apr 19981Břeclav (CZE)09 Aug 2017
339.56Lucie Krupařová11 Jul 19992Domažlice (CZE)19 Aug 2017
400m
RankResultWindRecAthleteDOBPosCompetitionVenueResult Date
152.74ABarbora Malíková30 Dec 2001110th IAAF World Youth ChampionshipsNairobi (KEN)14 Jul 2017
254.31Lada Vondrová06 Sep 19992Opava (CZE)09 Sep 2017
354.58Lucie Krupařová11 Jul 19992Ostrava (CZE)02 Jul 2017
455.40Nikola Bendová04 Nov 19991Junior Clubs ChampionshipsOstrava (CZE)28 Sep 2017
555.87Edita Sklenská02 Apr 19992National U20 & U18 ChampionshipsJablonec (CZE)25 Jun 2017
656.07Tereza Jonášová24 Jun 199871. KOLO ČESKÁ SPOŘITELNA EXTRALIGY MUŽŮ A ŽENPraha (CZE)13 May 2017
756.56Leona Marečková29 Oct 20001National U20 & U18 ChampionshipsJablonec (CZE)25 Jun 2017
856.73Lenka Cechová31 Jan 2001Stará Boleslav (CZE)06 May 2017
956.91Tereza Nemešová01 Jan 1998456th Zlatá Tretra, Golden Spike, IAAF World ChallengeOstrava (CZE)28 Jun 2017
1057.04Veronika Petrásková04 Jun 2000Jablonec (CZE)25 Jun 2017
1157.09Markéta Škaldová27 Feb 1998Jablonec (CZE)25 Jun 2017
1259.69Ester Merunková01 Jan 2000518th Ludvik Danek Memorial, Ludvik Danek StadiumTurnov (CZE)23 May 2017
131:00.74Adéla Lorenčíková01 Jan 2000518th Ludvik Danek Memorial, Ludvik Danek StadiumTurnov (CZE)23 May 2017
600m
RankResultWindRecAthleteDOBPosCompetitionVenueResult Date
11:32.21Pavla Štoudková05 Mar 20031International Match u16Varaždin (CRO)30 Sep 2017
800m
RankResultWindRecAthleteDOBPosCompetitionVenueResult Date
12:08.59Barbora Malíková30 Dec 20011National U20 & U18 ChampionshipsJablonec (CZE)25 Jun 2017
22:09.51Anna Suráková05 Oct 20006Ostrava (CZE)02 Jul 2017
32:10.11Anna Šimková05 Sep 19987Ostrava (CZE)02 Jul 2017
42:11.10Marie Bušinová22 Mar 19984Třinec (CZE)11 Jun 2017
52:11.28Iveta Rašková06 Aug 19982National Championships U23Praha (CZE)02 Sep 2017
62:12.16Michaela Červínová18 May 19993National ChampionshipsTřinec (CZE)10 Jun 2017
72:12.24Denisa Folková18 Jun 2001618th Ludvik Danek Memorial, Ludvik Danek StadiumTurnov (CZE)23 May 2017
82:12.25Sára Sumegová23 Mar 199891. KOLO ČESKÁ SPOŘITELNA EXTRALIGY MUŽŮ A ŽENPraha (CZE)13 May 2017
92:12.66Pavla Štoudková05 Mar 2003Brno (CZE)28 Jun 2017
102:13.22Kristýna Korelová27 Sep 2001324th Josef Odložil Memorial, Stadion JuliskaPraha (CZE)05 Jun 2017
102:13.22Lada Vondrová06 Sep 19991Opava (CZE)09 Sep 2017
122:13.39Petra Herzogová15 Jun 19984Junior Clubs ChampionshipsOstrava (CZE)28 Sep 2017
132:13.47Zuzana Porubčanová09 May 2002Brno (CZE)28 Jun 2017
142:13.54Adéla Sádlová04 May 2001818th Ludvik Danek Memorial, Ludvik Danek StadiumTurnov (CZE)23 May 2017
152:14.25Karolína Sasynová04 Jul 2002Brno (CZE)28 Jun 2017
162:14.39Jana Matějková29 Nov 19982National Championships U23Praha (CZE)02 Sep 2017
172:14.59Lenka Cechová31 Jan 2001Stará Boleslav (CZE)26 Apr 2017
182:14.76Bára Stýblová02 Mar 19993PRAGA ACADEMICAPraha (CZE)30 May 2017
192:15.43Anna Málková17 Apr 2001Liberec (CZE)04 Jun 2017
202:15.44Barbora Veselá17 Jan 2000Stará Boleslav (CZE)26 Apr 2017
212:15.45Eliška Surmová11 Jul 2000556th Zlatá Tretra, Golden Spike, IAAF World ChallengeOstrava (CZE)28 Jun 2017
222:15.93Markéta Trundová07 May 1999Třinec (CZE)10 Jun 2017
232:17.29Jana Novotná26 Jan 1999H24th European Athletics U20 Championships, Stadio Olimpico Carlo ZecchiniGrosseto (ITA)21 Jul 2017
242:17.62Sára Zámečníková11 Mar 2001HMistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků, starších žákyň, mladších žáOlomouc (CZE)28 May 2017
252:20.56Andrea Duchoňová23 Apr 1999HMistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků, starších žákyň, mladších žáOlomouc (CZE)28 May 2017
262:20.99Tereza Hlaváčová08 Feb 2000418th Ludvik Danek Memorial, Ludvik Danek StadiumTurnov (CZE)23 May 2017
272:21.04Martina Fořtová01 Jan 2002518th Ludvik Danek Memorial, Ludvik Danek StadiumTurnov (CZE)23 May 2017
282:21.68Michaela Gieselová25 Sep 1999HMistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků, starších žákyň, mladších žáOlomouc (CZE)28 May 2017
292:22.58Kateřina Jebavá07 May 2001618th Ludvik Danek Memorial, Ludvik Danek StadiumTurnov (CZE)23 May 2017
302:22.79Anna Kerbachová09 Mar 2000HKladno (CZE)18 Jun 2017
312:27.14Adéla Bělohlavová01 Jan 2001718th Ludvik Danek Memorial, Ludvik Danek StadiumTurnov (CZE)23 May 2017
322:27.91Tereza Elena Šínová17 Aug 2001HMistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků, starších žákyň, mladších žáOlomouc (CZE)28 May 2017
332:29.06Kateřina Tůmová01 Jan 2001818th Ludvik Danek Memorial, Ludvik Danek StadiumTurnov (CZE)23 May 2017
342:32.15Anna Ptáková01 Jan 19991018th Ludvik Danek Memorial, Ludvik Danek StadiumTurnov (CZE)23 May 2017
352:40.75Tereza Semecká13 Sep 1998HMistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků, starších žákyň, mladších žáOlomouc (CZE)28 May 2017
362:52.29Linda Suchá28 Sep 2001HMistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků, starších žákyň, mladších žáOlomouc (CZE)28 May 2017
1500m
RankResultWindRecAthleteDOBPosCompetitionVenueResult Date
14:31.57Eliška Surmová11 Jul 20003Ostrava (CZE)02 Jul 2017
24:36.40Anna Málková17 Apr 20013Přebor Prahy mužů a žen na drázePraha (CZE)27 May 2017
34:36.92Alice Prokešová26 Oct 199951. KOLO ČESKÁ SPOŘITELNA EXTRALIGY MUŽŮ A ŽENPraha (CZE)13 May 2017
44:37.69Veronika Lavrinciková04 Jun 20013CZE-HUN-SLO-SVK U18 MatchMiskolc (HUN)16 Jun 2017
54:37.81Adéla Hluchá10 Jul 20012Třinec (CZE)03 Jun 2017
64:38.61Sylvie Štiglerová31 Mar 199910National ChampionshipsTřinec (CZE)10 Jun 2017
74:39.06Iveta Rašková06 Aug 1998Olomouc (CZE)16 Sep 2017
84:39.36Barbora Stýblová02 Mar 19992National U20 & U18 ChampionshipsJablonec (CZE)24 Jun 2017
84:39.36Bára Stýblová02 Mar 1999Jablonec (CZE)24 Jun 2017
104:39.76Julia-Anna Lily Bell22 Apr 200181. KOLO ČESKÁ SPOŘITELNA EXTRALIGY MUŽŮ A ŽENPraha (CZE)13 May 2017
114:39.78Karolína Sasynová04 Jul 2002Frýdek-Místek (CZE)08 Jun 2017
124:40.43Kateřina Pulgretová23 May 1999Jablonec (CZE)24 Jun 2017
134:47.61Eliška Kalousová17 Feb 19981453rd Palio Città della Quercia, Stadio Quercia di RoveretoRovereto (ITA)29 Aug 2017
3000m
RankResultWindRecAthleteDOBPosCompetitionVenueResult Date
19:55.59Sylvie Štiglerová31 Mar 19992Ostrava (CZE)02 Jul 2017
210:00.03Alice Prokešová26 Oct 19998PRAGA ACADEMICAPraha (CZE)30 May 2017
310:11.89Barbora Havlíčková12 May 2000Sušice (CZE)03 Jun 2017
410:12.10Anna Málková17 Apr 200111PRAGA ACADEMICAPraha (CZE)30 May 2017
510:14.76Eliška Surmová11 Jul 2000Ostrava (CZE)17 Jun 2017
610:15.98Kateřina Pulgretová23 May 1999Jablonec (CZE)25 Jun 2017
710:27.19Adéla Koláčková11 Jul 20014European Champion Clubs Cup Juniors - Group ABrno (CZE)16 Sep 2017
2000m Steeplechase
RankResultWindRecAthleteDOBPosCompetitionVenueResult Date
17:05.92Veronika Piklová12 Jul 20012CZE-HUN-SLO-SVK U18 MatchMiskolc (HUN)16 Jun 2017
3000m Steeplechase
RankResultWindRecAthleteDOBPosCompetitionVenueResult Date
111:30.04Lucie Filipová29 Feb 20003European Champion Clubs Cup Juniors - Group ABrno (CZE)16 Sep 2017
100m Hurdles (76.2cm)
RankResultWindRecAthleteDOBPosCompetitionVenueResult Date
113.31+0.7Markéta Štolová01 Oct 2000Praha (CZE)19 May 2017
213.64+2.0Nikoleta Jíchová29 Aug 20001National U20 & U18 ChampionshipsJablonec (CZE)24 Jun 2017
313.83-0.1Sára Zámečníková11 Mar 2001Olomouc (CZE)26 May 2017
413.94+0.7Nicoleta Turnerová30 May 2000Praha (CZE)19 May 2017
513.96+0.7Anna Kerbachová09 Mar 2000Praha (CZE)19 May 2017
613.97+0.3Barbara Píchalová16 Aug 20021Brno (CZE)27 Jun 2017
713.98+0.7Eliška Semecká30 Mar 2002Olomouc (CZE)26 May 2017
814.08-0.1Adéla Luzarová21 Dec 2001Olomouc (CZE)26 May 2017
914.09-0.1Magdaléna Menčíková15 Sep 2001Jičín (CZE)27 May 2017
1014.11+2.0Tereza Elena Šínová17 Aug 2001Praha (CZE)22 Aug 2017
1114.18+1.8Andrea Zabloudilová25 Mar 20013National U20 & U18 ChampionshipsJablonec (CZE)24 Jun 2017
1214.25+1.0Kateřina Bartakovičová11 Aug 2000Ústí Nad Orlicí (CZE)20 May 2017
1314.29+2.0Sabina Duchoslavová23 Jun 20002National U20 & U18 ChampionshipsJablonec (CZE)24 Jun 2017
1414.30+1.1Klára Bažoutová12 Mar 2002Litomyšl (CZE)18 Jun 2017
1414.30+0.3Kateřina Kadavá03 Jun 20033Brno (CZE)27 Jun 2017
1614.32+0.5Kateřina Tvrdá23 Jan 2002Kolín (CZE)08 May 2017
1714.34+1.8Kateřina Hlávková14 Aug 20014National U20 & U18 ChampionshipsJablonec (CZE)24 Jun 2017
1814.43-0.1Jitka Nečásková15 Jan 2000Jičín (CZE)27 May 2017
1814.43+2.0Kamila Frontzová09 Nov 20013National U20 & U18 ChampionshipsJablonec (CZE)24 Jun 2017
2014.48+1.1Klára Bartošková05 Oct 2002Litomyšl (CZE)18 Jun 2017
2014.480.0Linda Dufková07 May 20011MISTROVSTVÍ ČECH DRUŽSTEV DOROSTENCŮ A DOROSTENEKKolín (CZE)17 Sep 2017
2214.53+0.7Zuzana Cymbálová23 Aug 2001Praha (CZE)19 May 2017
2314.54+1.8Karolína Matoušková28 Dec 20005National U20 & U18 ChampionshipsJablonec (CZE)24 Jun 2017
2414.57+1.7Tereza Sekyrová13 Aug 2000Sušice (CZE)06 May 2017
2514.58+1.5Lucie Krbcová15 May 2003Praha (CZE)14 Jun 2017
2614.75-0.1Linda Suchá28 Sep 2001HMistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků, starších žákyň, mladších žáOlomouc (CZE)27 May 2017
2713.08+5.9Markéta Štolová01 Oct 20001National U20 & U18 ChampionshipsJablonec (CZE)24 Jun 2017
2813.58+5.9Sára Zámečníková11 Mar 20012National U20 & U18 ChampionshipsJablonec (CZE)24 Jun 2017
2913.75+5.9Nicoleta Turnerová30 May 20003National U20 & U18 ChampionshipsJablonec (CZE)24 Jun 2017
3013.77+5.9Adéla Luzarová21 Dec 20014National U20 & U18 ChampionshipsJablonec (CZE)24 Jun 2017
3114.01+5.9Andrea Zabloudilová25 Mar 20015National U20 & U18 ChampionshipsJablonec (CZE)24 Jun 2017
3214.27+5.9Kateřina Hlávková14 Aug 20016National U20 & U18 ChampionshipsJablonec (CZE)24 Jun 2017
3314.48+4.0Kateřina Tamchynová30 Apr 20013National U20 & U18 ChampionshipsJablonec (CZE)24 Jun 2017
3414.55+4.0Jana Holubcová01 Jan 20005National U20 & U18 ChampionshipsJablonec (CZE)24 Jun 2017
100m Hurdles
RankResultWindRecAthleteDOBPosCompetitionVenueResult Date
113.65+1.5Markéta Štolová01 Oct 20002National Championships U23Praha (CZE)02 Sep 2017
213.75+1.1Veronika Janíčková12 Jan 19982National ChampionshipsTřinec (CZE)10 Jun 2017
314.05+1.5Nikoleta Jíchová29 Aug 20004National Championships U23Praha (CZE)02 Sep 2017
414.08-0.6Renata Procházková28 Jun 19993National ChampionshipsTřinec (CZE)10 Jun 2017
514.13+0.7Pavlína Minářová23 Feb 19993National ChampionshipsTřinec (CZE)10 Jun 2017
614.14-1.7Jana Novotná26 Jan 1999H24th European Athletics U20 Championships, Stadio Olimpico Carlo ZecchiniGrosseto (ITA)20 Jul 2017
714.16-2.1Anna Kerbachová09 Mar 2000Kladno (CZE)01 Jul 2017
814.20-1.5Tereza Vokálová16 Jun 19983HESU MEETING ZUZANY HEJNOVÉKutná Hora (CZE)13 Sep 2017
914.23+0.7Tereza Semecká13 Sep 1998724th Josef Odložil Memorial, Stadion JuliskaPraha (CZE)05 Jun 2017
1014.45+1.9Andrea Duchoňová23 Apr 19992National U20 & U18 ChampionshipsJablonec (CZE)24 Jun 2017
1115.030.0Michaela Gieselová25 Sep 19993National U20 & U18 ChampionshipsJablonec (CZE)24 Jun 2017
1215.27+1.4Patricie Burajová08 Apr 1999518th Ludvik Danek Memorial, Ludvik Danek StadiumTurnov (CZE)23 May 2017
1313.66+5.5Veronika Janíčková12 Jan 19981National U20 & U18 ChampionshipsJablonec (CZE)24 Jun 2017
1413.94+3.4Renata Procházková28 Jun 19991Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků, starších žákyň, mladších žáOlomouc (CZE)28 May 2017
1514.09+2.3Jana Novotná26 Jan 1999HEuropean Team Championships 1st League Combined EventsMonzón (ESP)01 Jul 2017
1614.12+3.9Tereza Vokálová16 Jun 19982National Championships U23Praha (CZE)02 Sep 2017
1714.22+3.4Tereza Semecká13 Sep 1998HMistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků, starších žákyň, mladších žáOlomouc (CZE)27 May 2017
1814.37+5.5Nikola Dyrynková06 Sep 19992National U20 & U18 ChampionshipsJablonec (CZE)24 Jun 2017
1914.42+5.5Veronika Strýčková17 Mar 19993National U20 & U18 ChampionshipsJablonec (CZE)24 Jun 2017
2014.60+3.4Michaela Gieselová25 Sep 1999HMistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků, starších žákyň, mladších žáOlomouc (CZE)27 May 2017
200m Hurdles
RankResultWindRecAthleteDOBPosCompetitionVenueResult Date
127.93-1.5Lucie Krupařová11 Jul 19993HESU MEETING ZUZANY HEJNOVÉKutná Hora (CZE)13 Sep 2017
228.88+1.7Barbora Šplechtnová31 Jul 20021Praha (CZE)31 May 2017
328.94-0.6Barbara Píchalová16 Aug 20023HVĚZDNÉ HÁZENÍ NA CHODSKU A MEMORIÁL JANA MAZANCE V BĚHU NA 400 MDomažlice (CZE)15 Sep 2017
429.35-1.5Leona Vokálová01 Oct 20015HESU MEETING ZUZANY HEJNOVÉKutná Hora (CZE)13 Sep 2017
529.94-1.9Andrea Duchoňová23 Apr 19991HESU MEETING ZUZANY HEJNOVÉKutná Hora (CZE)13 Sep 2017
630.53-1.5Nicoleta Turnerová30 May 20006HESU MEETING ZUZANY HEJNOVÉKutná Hora (CZE)13 Sep 2017
300m Hurdles
RankResultWindRecAthleteDOBPosCompetitionVenueResult Date
142.36Markéta Štolová01 Oct 20001National U20 & U18 ChampionshipsJablonec (CZE)25 Jun 2017
242.66Nikoleta Jíchová29 Aug 200013. VEŘEJNÉ ZÁVODY PASPraha (CZE)06 May 2017
342.75Sára Zámečníková11 Mar 20012National U20 & U18 ChampionshipsJablonec (CZE)25 Jun 2017
442.90Zuzana Cymbálová23 Aug 20013National U20 & U18 ChampionshipsJablonec (CZE)25 Jun 2017
543.14Linda Hettlerová03 Jan 20011Youth Clubs ChampionshipsPraha (CZE)28 Sep 2017
644.49Barbara Píchalová16 Aug 20021International Match u16Varaždin (CRO)30 Sep 2017
400m Hurdles
RankResultWindRecAthleteDOBPosCompetitionVenueResult Date
158.33Lucie Krupařová11 Jul 1999524th European Athletics U20 Championships, Stadio Olimpico Carlo ZecchiniGrosseto (ITA)23 Jul 2017
258.89Lada Vondrová06 Sep 1999424th European Athletics U20 Championships, Stadio Olimpico Carlo ZecchiniGrosseto (ITA)22 Jul 2017
359.38Tereza Jonášová24 Jun 19982PRAGA ACADEMICAPraha (CZE)30 May 2017
41:00.64Veronika Janíčková12 Jan 19982National U20 & U18 ChampionshipsJablonec (CZE)25 Jun 2017
51:00.84Lucie Pertlíková01 May 19992PRAGA ACADEMICAPraha (CZE)30 May 2017
61:01.26AKristýna Korelová27 Sep 2001610th IAAF World Youth ChampionshipsNairobi (KEN)13 Jul 2017
71:01.63Markéta Štolová01 Oct 20002National Championships U23Praha (CZE)02 Sep 2017
81:01.85Sára Zámečníková11 Mar 2001Kolín (CZE)18 Jun 2017
91:02.03Barbora Veselá17 Jan 2000Stará Boleslav (CZE)03 Jun 2017
101:02.64Magdalena Burdová06 Aug 1998České Budějovice (CZE)20 May 2017
111:02.75Veronika Petrásková04 Jun 20003Junior Clubs ChampionshipsOstrava (CZE)28 Sep 2017
121:03.34Andrea Duchoňová23 Apr 19992PŘEBOR PRAHY DOROSTENCŮ, DOROSTENEK, JUNIORŮ A JUNIOREK NA DRÁZEPraha (CZE)20 May 2017
131:03.49Edita Sklenská02 Apr 19992. kolo Atletickej ligy 2017Bratislava (SVK)04 Jun 2017
High Jump
RankResultWindRecAthleteDOBPosCompetitionVenueResult Date
11.94Michaela Hrubá21 Feb 199837th European Athletics Team Championships, Stadium Métropole Européenne de LilleVilleneuve d'Ascq (FRA)25 Jun 2017
21.87Lada Pejchalová15 Nov 19981National U20 & U18 ChampionshipsJablonec (CZE)24 Jun 2017
31.77Lucie Sedláčková30 Oct 20011Třinec (CZE)03 Jun 2017
31.77Bára Sajdoková05 Oct 20011National U20 & U18 ChampionshipsJablonec (CZE)24 Jun 2017
51.75Jana Novotná26 Jan 1999HMistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků, starších žákyň, mladších žáOlomouc (CZE)27 May 2017
51.75Patricie Burajová08 Apr 19992Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků, starších žákyň, mladších žáOlomouc (CZE)28 May 2017
71.73Kristýna Malířová15 Feb 199951. KOLO ČESKÁ SPOŘITELNA EXTRALIGY MUŽŮ A ŽENPraha (CZE)13 May 2017
71.73Michaela Galuszková06 Dec 1998Nové Město nad Metují (CZE)03 Jun 2017
71.73Hana Váchová06 Feb 1999Stará Boleslav (CZE)03 Jun 2017
71.73Lada Doležalová25 Jun 19994Velká Cena Tábora, Jan Pán MemorialTábor (CZE)25 Jul 2017
111.72Linda Suchá28 Sep 2001HMistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků, starších žákyň, mladších žáOlomouc (CZE)27 May 2017
111.72Alena Panovská15 May 19993Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků, starších žákyň, mladších žáOlomouc (CZE)28 May 2017
131.71Lucie Nedvědová27 Aug 2001Kladno (CZE)01 Jul 2017
141.70Tereza Elena Šínová17 Aug 2001Vídeň (CZE)10 Jun 2017
141.70Nikola Gavendová13 Apr 2000Ostrava (CZE)17 Jun 2017
141.70Jiřina Maradová20 May 20003National U20 & U18 ChampionshipsJablonec (CZE)24 Jun 2017
141.70Michaela Horváthová15 Mar 2002Brno (CZE)11 Jul 2017
181.69Klára Krejčiříková22 Apr 2002XXXXVI. ROČNÍK VELKÉ CENY MĚSTA OLOMOUCE V BĚHU NA 100 MOlomouc (CZE)08 May 2017
181.69Veronika Čejnová12 Aug 2000Hodonín (CZE)09 Sep 2017
201.68Adéla Lojkásková30 Jun 20018Třinec (CZE)11 Jun 2017
211.63Anna Kerbachová09 Mar 2000HMistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků, starších žákyň, mladších žáOlomouc (CZE)27 May 2017
211.63Tereza Semecká13 Sep 1998HMistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků, starších žákyň, mladších žáOlomouc (CZE)27 May 2017
231.60Michaela Gieselová25 Sep 1999HMistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků, starších žákyň, mladších žáOlomouc (CZE)27 May 2017
231.60Sára Zámečníková11 Mar 2001HMistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků, starších žákyň, mladších žáOlomouc (CZE)27 May 2017
251.48Andrea Duchoňová23 Apr 1999HMistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků, starších žákyň, mladších žáOlomouc (CZE)27 May 2017
Pole Vault
RankResultWindRecAthleteDOBPosCompetitionVenueResult Date
14.50Amálie Švábíková22 Nov 19992Třinec (CZE)11 Jun 2017
24.07Nikola Pöschlová10 Sep 1998524th Josef Odložil Memorial, Stadion JuliskaPraha (CZE)05 Jun 2017
34.00Tereza Schejbalová31 Mar 20001National U20 & U18 ChampionshipsJablonec (CZE)25 Jun 2017
43.81Andrea Duchoňová23 Apr 1999824th Josef Odložil Memorial, Stadion JuliskaPraha (CZE)05 Jun 2017
53.80Veronika Strýčková17 Mar 199971. KOLO ČESKÁ SPOŘITELNA EXTRALIGY MUŽŮ A ŽENPraha (CZE)13 May 2017
63.74Tereza Janíková02 Apr 20031Třinec (CZE)03 Jun 2017
73.65Zuzana Sustáková28 May 20003CZE-HUN-SLO-SVK U18 MatchMiskolc (HUN)16 Jun 2017
Long Jump
RankResultWindRecAthleteDOBPosCompetitionVenueResult Date
16.24+1.9Jana Novotná26 Jan 1999HKladno (CZE)18 Jun 2017
26.15+0.2Adéla Záhorová13 Nov 19992Třinec (CZE)11 Jun 2017
36.06+1.9Pavlína Minářová23 Feb 1999418th Ludvik Danek Memorial, Ludvik Danek StadiumTurnov (CZE)23 May 2017
45.99-0.2Barbora Hůlková17 Nov 2001518th Ludvik Danek Memorial, Ludvik Danek StadiumTurnov (CZE)23 May 2017
55.940.0Tereza Semecká13 Sep 19981024th Josef Odložil Memorial, Stadion JuliskaPraha (CZE)05 Jun 2017
65.90+1.9Barbara Píchalová16 Aug 20021Brno (CZE)27 Jun 2017
75.88+0.2Linda Suchá28 Sep 2001Kladno (CZE)01 Jul 2017
75.88Tereza Vokálová16 Jun 19983HESU MEETING ZUZANY HEJNOVÉKutná Hora (CZE)13 Sep 2017
95.86Eliška Semecká30 Mar 2002Praha (CZE)22 Aug 2017
105.83+0.2Sára Zámečníková11 Mar 20011Junior Clubs ChampionshipsOstrava (CZE)28 Sep 2017
115.790.0Leona Vokálová01 Oct 20014CZE-HUN-SLO-SVK U18 MatchMiskolc (HUN)16 Jun 2017
125.77+1.7Michaela Gieselová25 Sep 19995National U20 & U18 ChampionshipsJablonec (CZE)24 Jun 2017
135.74Adéla Luzarová21 Dec 20011Opava (CZE)08 Aug 2017
145.73Klára Bažoutová12 Mar 2002Litomyšl (CZE)18 Jun 2017
145.73-0.2Daniela Volná13 Jun 2002Břeclav (CZE)24 Sep 2017
165.71+0.9Emma Maštalířová27 Nov 20002PŘEBOR PRAHY DOROSTENCŮ, DOROSTENEK, JUNIORŮ A JUNIOREK NA DRÁZEPraha (CZE)20 May 2017
165.71Anna Kerbachová09 Mar 2000Olomouc (CZE)26 May 2017
165.71+1.7Aneta Jonášová16 Mar 20022Brno (CZE)27 Jun 2017
195.68+1.2Tereza Sekyrová13 Aug 20006National U20 & U18 ChampionshipsJablonec (CZE)24 Jun 2017
195.68+1.5Adéla Novotná26 Mar 2003Brno (CZE)13 Sep 2017
215.65+1.3Amálie Švábíková22 Nov 19997National U20 & U18 ChampionshipsJablonec (CZE)24 Jun 2017
225.64Eliška Hegrová06 Nov 1998Šumperk (CZE)13 May 2017
225.64+0.1Lada Vondrová06 Sep 19992Junior Clubs ChampionshipsOstrava (CZE)28 Sep 2017
245.63+1.8Kateřina Kadavá03 Jun 2003Brno (CZE)27 Jun 2017
255.62+0.5Tereza Elena Šínová17 Aug 2001HMistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků, starších žákyň, mladších žáOlomouc (CZE)28 May 2017
265.21-0.4Andrea Duchoňová23 Apr 1999HMistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků, starších žákyň, mladších žáOlomouc (CZE)28 May 2017
275.12Patricie Burajová08 Apr 19991918th Ludvik Danek Memorial, Ludvik Danek StadiumTurnov (CZE)23 May 2017
284.91+1.2Natálie Kopecká26 Sep 20012018th Ludvik Danek Memorial, Ludvik Danek StadiumTurnov (CZE)23 May 2017
296.20+2.5Adéla Záhorová13 Nov 19991National U20 & U18 ChampionshipsJablonec (CZE)24 Jun 2017
306.03+2.1Barbora Hůlková17 Nov 20012Opava (CZE)09 Sep 2017
315.85+2.1Tereza Elena Šínová17 Aug 20011PŘEBOR PRAHY DOROSTENCŮ, DOROSTENEK, JUNIORŮ A JUNIOREK NA DRÁZEPraha (CZE)20 May 2017
325.84+3.1Adéla Luzarová21 Dec 20012National U20 & U18 ChampionshipsJablonec (CZE)24 Jun 2017
Triple Jump
RankResultWindRecAthleteDOBPosCompetitionVenueResult Date
112.93-2.4Michaela Hrubá21 Feb 19982Clubs ChampionshipsPlzeň (CZE)10 Sep 2017
212.58+0.5Adéla Záhorová13 Nov 19993National U20 & U18 ChampionshipsJablonec (CZE)25 Jun 2017
312.54+2.0Emma Maštalířová27 Nov 20002CZE-HUN-SLO-SVK U18 MatchMiskolc (HUN)16 Jun 2017
412.49-0.2Ivana Reicheltová20 May 19983Pardubice (CZE)19 Jun 2017
512.37+0.8Lucie Červenková09 Aug 1999-National U20 & U18 ChampionshipsJablonec (CZE)25 Jun 2017
612.31-0.5Karolína Jirmanová10 Feb 19985Pardubice (CZE)19 Jun 2017
712.210.0Nikol Hyjánková27 Apr 20011Šumperk (CZE)01 Jul 2017
812.18+0.3Johana Micánková09 May 20004CZE-HUN-SLO-SVK U18 MatchMiskolc (HUN)16 Jun 2017
912.01+1.4Tereza Hromadníková03 Nov 19998National ChampionshipsTřinec (CZE)10 Jun 2017
1011.96+1.2Lenka Burianová21 Jun 2000Jablonec (CZE)25 Jun 2017
1111.95+0.7Linda Průšová12 Nov 19994. KOLO II. LIGY MUŽŮ A ŽEN, SKUPINA BVlašim (CZE)27 Aug 2017
1212.71+3.5Ivana Reicheltová20 May 19981National U20 & U18 ChampionshipsJablonec (CZE)25 Jun 2017
1312.70+3.1Lucie Červenková09 Aug 19992National U20 & U18 ChampionshipsJablonec (CZE)25 Jun 2017
1412.42+4.1Karolína Jirmanová10 Feb 19982Opava (CZE)09 Sep 2017
Shot Put (3kg)
RankResultWindRecAthleteDOBPosCompetitionVenueResult Date
117.13Denisa Přečková16 Sep 2000Hodonín (CZE)06 May 2017
214.96Blanka Tomášková21 Apr 20001Uherské Hradiště (CZE)21 Sep 2017
314.46Eliška Zahradníčková13 Mar 2001Brno (CZE)23 Aug 2017
414.00Anna Kerbachová09 Mar 20003Youth Clubs ChampionshipsPraha (CZE)28 Sep 2017
513.58Michaela Trčová05 May 2001Jablonec (CZE)31 May 2017
613.49Karla Brůhová04 Dec 20001Pacov (CZE)20 Aug 2017
713.45Jana Bulková17 Aug 20013National U20 & U18 ChampionshipsJablonec (CZE)24 Jun 2017
713.45Lucie Králová18 Nov 20021Brno (CZE)28 Jun 2017
913.29Kateřina Zábojníková19 Jan 20011MISTROVSTVÍ ČECH DRUŽSTEV DOROSTENCŮ A DOROSTENEKKolín (CZE)17 Sep 2017
1013.26Beáta Sedláčková02 May 20015National U20 & U18 ChampionshipsJablonec (CZE)24 Jun 2017
1113.18Ivana Koktavá29 Jun 2001Nové Město na Moravě (CZE)10 May 2017
1213.10Katrin Brzyszkowská06 Feb 20031Jablonec (CZE)07 Oct 2017
1313.07Anna Kotounová28 Jun 2001Bechyně (CZE)14 Oct 2017
1412.58Tereza Elena Šínová17 Aug 2001HMistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků, starších žákyň, mladších žáOlomouc (CZE)27 May 2017
1510.35Sára Zámečníková11 Mar 2001HMistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků, starších žákyň, mladších žáOlomouc (CZE)27 May 2017
1610.30Linda Suchá28 Sep 2001HMistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků, starších žákyň, mladších žáOlomouc (CZE)27 May 2017
Shot Put
RankResultWindRecAthleteDOBPosCompetitionVenueResult Date
114.16Lada Cermanová16 Feb 19983Ostrava (CZE)02 Jul 2017
213.88Denisa Přečková16 Sep 20004Ostrava (CZE)02 Jul 2017
313.74Veronika Bártová28 Oct 19981National Championships U23Praha (CZE)02 Sep 2017
413.02Tereza Semecká13 Sep 1998Kladno (CZE)17 Jun 2017
512.84Blanka Tomášková21 Apr 20004National Championships U23Praha (CZE)02 Sep 2017
612.16Jana Novotná26 Jan 1999H24th European Athletics U20 Championships, Stadio Olimpico Carlo ZecchiniGrosseto (ITA)20 Jul 2017
711.61Anna Kerbachová09 Mar 2000HKladno (CZE)17 Jun 2017
810.83Kristýna Vrabcová29 Jan 199911National Championships U23Praha (CZE)02 Sep 2017
910.81Michaela Vedrová22 Jan 200012National Championships U23Praha (CZE)02 Sep 2017
1010.72Leona Vargová17 Dec 199914National Championships U23Praha (CZE)02 Sep 2017
119.07Andrea Duchoňová23 Apr 1999HMistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků, starších žákyň, mladších žáOlomouc (CZE)27 May 2017
128.53Michaela Gieselová25 Sep 1999HMistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků, starších žákyň, mladších žáOlomouc (CZE)27 May 2017
Discus Throw
RankResultWindRecAthleteDOBPosCompetitionVenueResult Date
148.28Barbora Tichá16 Sep 19993National ChampionshipsTřinec (CZE)10 Jun 2017
243.88Leona Vargová17 Dec 19992National Championships U23Praha (CZE)02 Sep 2017
342.60Blanka Tomášková21 Apr 2000Brno (CZE)24 May 2017
442.08Denisa Přečková16 Sep 200061. KOLO ČESKÁ SPOŘITELNA EXTRALIGY MUŽŮ A ŽENPraha (CZE)13 May 2017
541.86Nikita Melzerová11 Aug 1998Jablonec (CZE)25 Jun 2017
641.02Kristýna Jeřábková10 Apr 1999Šumperk (CZE)13 May 2017
740.46Karina Rozhyna10 May 20004National Championships U23Praha (CZE)02 Sep 2017
Hammer Throw (3kg)
RankResultWindRecAthleteDOBPosCompetitionVenueResult Date
158.75Karolína Klišíková08 Feb 20001National U20 & U18 ChampionshipsJablonec (CZE)24 Jun 2017
258.50Blanka Tomášková21 Apr 2000Brno (CZE)24 May 2017
355.08Tereza Holcová11 May 2000Kladno (CZE)09 Jun 2017
Hammer Throw
RankResultWindRecAthleteDOBPosCompetitionVenueResult Date
167.20Kateřina Skypalová20 Feb 19991National Championships U23Praha (CZE)02 Sep 2017
254.56Veronika Bártová28 Oct 19981Junior Clubs ChampionshipsOstrava (CZE)28 Sep 2017
352.12Blanka Tomášková21 Apr 20001Olomouc (CZE)13 May 2017
449.58Karolína Klišíková08 Feb 200010National ChampionshipsTřinec (CZE)10 Jun 2017
537.68Veronika Hejdová29 Jun 20006European Champion Clubs Cup Juniors - Group ABrno (CZE)16 Sep 2017
Javelin Throw (500g)
RankResultWindRecAthleteDOBPosCompetitionVenueResult Date
149.39Kateřina Zábojníková19 Jan 20011National U20 & U18 ChampionshipsJablonec (CZE)24 Jun 2017
248.60Anna Kerbachová09 Mar 20002National U20 & U18 ChampionshipsJablonec (CZE)24 Jun 2017
346.39Ivana Koktavá29 Jun 20013National U20 & U18 ChampionshipsJablonec (CZE)24 Jun 2017
446.22Michaela Vedrová22 Jan 20004National U20 & U18 ChampionshipsJablonec (CZE)24 Jun 2017
543.62Alice Přibylová05 Dec 20023International Match u16Varaždin (CRO)30 Sep 2017
643.42Eliška Papežová10 Jul 2000Písek (CZE)26 Aug 2017
742.97Carmen Schwarzová16 Mar 20024International Match u16Varaždin (CRO)30 Sep 2017
842.05Veronika Vallová29 Apr 2001Brno (CZE)17 May 2017
941.91Valentina Wenigová06 Mar 2000Jablonec (CZE)24 Jun 2017
1041.78Klára Lokajíčková06 Jan 2000Jablonec (CZE)24 Jun 2017
1141.18Andrea Bělohlavová06 Apr 2000Olomouc (CZE)27 May 2017
1241.14Dominika Roztočilová19 Aug 2001Budapest (HUN)28 Oct 2017
1329.41Sára Zámečníková11 Mar 2001HMistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků, starších žákyň, mladších žáOlomouc (CZE)28 May 2017
1429.34Linda Suchá28 Sep 2001HMistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků, starších žákyň, mladších žáOlomouc (CZE)28 May 2017
1527.73Tereza Elena Šínová17 Aug 2001HMistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků, starších žákyň, mladších žáOlomouc (CZE)28 May 2017
Javelin Throw
RankResultWindRecAthleteDOBPosCompetitionVenueResult Date
156.84Nikol Tabačková24 Jan 1998Břeclav (CZE)06 May 2017
247.67Iveta Mocharová24 May 1998Ostrava (CZE)17 Jun 2017
347.56Anna Kerbachová09 Mar 2000HKladno (CZE)18 Jun 2017
443.46Kateřina Zábojníková19 Jan 20011Mladá Boleslav (CZE)01 Jul 2017
542.83Ivana Koktavá29 Jun 20013Třebíč (CZE)19 Aug 2017
642.74Michaela Vedrová22 Jan 20001Opava (CZE)08 Aug 2017
742.39Michaela Treglerová14 Sep 19995Opava (CZE)09 Sep 2017
842.32Denisa Holá14 Apr 1999Ostrava (CZE)17 Jun 2017
941.40Andrea Duchoňová23 Apr 1999HMistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků, starších žákyň, mladších žáOlomouc (CZE)28 May 2017
1041.26Venuše Žitná07 Jul 1998Bílina (CZE)13 May 2017
1140.93Karla Brůhová04 Dec 20007National Championships U23Praha (CZE)02 Sep 2017
1240.34Valentina Wenigová06 Mar 2000Stará Boleslav (CZE)03 Jun 2017
1340.12Veronika Vallová29 Apr 2001Junior Clubs ChampionshipsOstrava (CZE)28 Sep 2017
1439.05Jana Novotná26 Jan 1999HKladno (CZE)18 Jun 2017
1533.04Tereza Semecká13 Sep 1998HMistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků, starších žákyň, mladších žáOlomouc (CZE)28 May 2017
1631.12Michaela Gieselová25 Sep 1999HMistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků, starších žákyň, mladších žáOlomouc (CZE)28 May 2017
Heptathlon
RankResultWindRecAthleteDOBPosCompetitionVenueResult Date
15716Jana Novotná26 Jan 1999924th European Athletics U20 Championships, Stadio Olimpico Carlo ZecchiniGrosseto (ITA)21 Jul 2017
25527Anna Kerbachová09 Mar 20009Kladno (CZE)18 Jun 2017
34993Tereza Semecká13 Sep 19982Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků, starších žákyň, mladších žáOlomouc (CZE)28 May 2017
44905Michaela Gieselová25 Sep 19993Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků, starších žákyň, mladších žáOlomouc (CZE)28 May 2017
54857Andrea Duchoňová23 Apr 19994Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků, starších žákyň, mladších žáOlomouc (CZE)28 May 2017
64809Eliška Semecká30 Mar 2002Olomouc (CZE)26 May 2017
Heptathlon U18
RankResultWindRecAthleteDOBPosCompetitionVenueResult Date
15455Anna Kerbachová09 Mar 20001Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků, starších žákyň, mladších žáOlomouc (CZE)28 May 2017
25218Sára Zámečníková11 Mar 20012Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků, starších žákyň, mladších žáOlomouc (CZE)28 May 2017
35193Tereza Elena Šínová17 Aug 20013Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků, starších žákyň, mladších žáOlomouc (CZE)28 May 2017
44738Linda Suchá28 Sep 20014Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků, starších žákyň, mladších žáOlomouc (CZE)28 May 2017
5km Race Walk
RankResultWindRecAthleteDOBPosCompetitionVenueResult Date
128:25Sabina Bočková21 Sep 20015Dudinská päťdesiatkaDudince (SVK)25 Mar 2017
229:17Tereza Kotásková12 Oct 20016Dudinská päťdesiatkaDudince (SVK)25 Mar 2017
10km Race Walk
RankResultWindRecAthleteDOBPosCompetitionVenueResult Date
153:45Veronika Jánošíková22 Jun 19984Dudinská päťdesiatkaDudince (SVK)25 Mar 2017
258:06Hana Schromová04 May 199830European Athletics Race Walking Permit MeetingPodébrady (CZE)08 Apr 2017
31:03:39Adéla Johanová16 Oct 19999Dudinská päťdesiatkaDudince (SVK)25 Mar 2017
41:07:39Lenka Panýrková27 Jun 199933European Athletics Race Walking Permit MeetingPodébrady (CZE)08 Apr 2017
4 x 100m
RankResultWindRecAthleteDOBPosCompetitionVenueResult Date
147.48 21 Oct 20203European Champion Clubs Cup Juniors - Group ABrno (CZE)16 Sep 2017
Legend
DNS
Did Not Start
DNF
Did Not Finish
DQ
Disqualified
Q
Qualified by standard
q
Qualified by performance
qR
Advanced to next round by Referee
qJ
Advanced to next round by Jury of Appeal
>
Bent knee (Race walking)
~
loss of contact (Race walking)
yC
yellow Card
yRC
Second yellow Card
RC
Red Card
Fn
False Start
o
Clearance
R
Retired
- -
Pass
x
Failure
NM
No Mark
NH
No Height
h
Hand-timing
a
automatic timing with no hundredths of a secondmeasured
A
performance achieved at altitude
OT
Oversized Track
WR
World Record
=WR
Equal World Record
ER
European Record
=ER
Equal European Record
CR
Championship Record
=CR
Equal Championship Record
EUR
European U23 Record
=EUR
Equal European U23 Record
WJR
World Junior Record
=WJR
Equal World Junior Record
EJR
European Junior Record
=EJR
Equal European Junior Record
WL
World Lead
=WL
Equal World Lead
EL
European Lead
=EL
Equal European Lead
WB
World Best
=WB
Equal World Best
EB
European Best
=EB
Equal European Best
CB
Championship Best Performance
=CB
Equal Championship Best Performance
NR
National Record
=NR
Equal National Record
NUR
National U23 Record
=NUR
Equal National U23 Record
NJR
National Junior Record
=NJR
Equal National Junior Record
PB
Personal Best
=PB
Equal Personal Best
SB
Seasonal Best
=SB
Equal Seasonal Best