Latvia (LAT) U18 Best Lists 2017

100m
RankResultWindRecAthleteDOBPosCompetitionVenueResult Date
110.93+0.2Aleksandrs Kucs20 Sep 20002Valmieras pilsētas atklātais čempionāts vieglatlētikāValmiera (LAT)03 Jun 2017
211.04+1.7Pāvels Titovs06 Sep 20001Valmieras Spēles IiValmiera (LAT)12 Jul 2017
311.56A+0.7Oļegs Kozjakovs13 Jan 2001D10th IAAF World Youth ChampionshipsNairobi (KEN)12 Jul 2017
411.64+1.1Arturs Rutinš24 Apr 2000DBalti Noorte Võistkondlikud Mitmevõistluse MeistrivõistlusedRakvere (EST)20 May 2017
510.83+4.9Aleksandrs Kucs20 Sep 20001Riga championships for youthOgre (LAT)22 May 2017
611.92+3.4Niklavs Paipals02 May 2000DBalti Noorte Võistkondlikud Mitmevõistluse MeistrivõistlusedRakvere (EST)20 May 2017
711.96+3.4Karims Ali16 Jan 2001DBalti Noorte Võistkondlikud Mitmevõistluse MeistrivõistlusedRakvere (EST)20 May 2017
200m
RankResultWindRecAthleteDOBPosCompetitionVenueResult Date
122.52Emīls Kristofers Jonāss15 Jan 2001Ogre (LAT)27 May 2017
400m
RankResultWindRecAthleteDOBPosCompetitionVenueResult Date
148.96Aleksandrs Kucs20 Sep 20002National ChampionshipsOgre (LAT)29 Jul 2017
251.39AOļegs Kozjakovs13 Jan 2001D10th IAAF World Youth ChampionshipsNairobi (KEN)12 Jul 2017
352.06Dmitrijs Lašenko06 Jun 20021Vilnius (LTU)15 Jul 2017
454.18Niklavs Paipals02 May 2000DBalti Noorte Võistkondlikud Mitmevõistluse MeistrivõistlusedRakvere (EST)20 May 2017
554.99Arturs Rutinš24 Apr 2000DBalti Noorte Võistkondlikud Mitmevõistluse MeistrivõistlusedRakvere (EST)20 May 2017
655.38Karims Ali16 Jan 2001DBalti Noorte Võistkondlikud Mitmevõistluse MeistrivõistlusedRakvere (EST)20 May 2017
800m
RankResultWindRecAthleteDOBPosCompetitionVenueResult Date
11:59.59Janis Senkans24 Feb 2001714th European Youth Olympic FestivalGyőr (HUN)28 Jul 2017
1500m
RankResultWindRecAthleteDOBPosCompetitionVenueResult Date
14:02.78Rojs Puks05 Feb 2000Ventspils (LAT)01 Jul 2017
24:58.08Arturs Rutinš24 Apr 2000DBalti Noorte Võistkondlikud Mitmevõistluse MeistrivõistlusedRakvere (EST)21 May 2017
34:59.70Oļegs Kozjakovs13 Jan 2001DBalti Noorte Võistkondlikud Mitmevõistluse MeistrivõistlusedRakvere (EST)21 May 2017
45:10.07Niklavs Paipals02 May 2000DBalti Noorte Võistkondlikud Mitmevõistluse MeistrivõistlusedRakvere (EST)21 May 2017
55:18.21Karims Ali16 Jan 2001DBalti Noorte Võistkondlikud Mitmevõistluse MeistrivõistlusedRakvere (EST)21 May 2017
110m Hurdles (91.4cm)
RankResultWindRecAthleteDOBPosCompetitionVenueResult Date
115.32-0.3Oļegs Kozjakovs13 Jan 2001DBalti Noorte Võistkondlikud Mitmevõistluse MeistrivõistlusedRakvere (EST)21 May 2017
215.460.0Niklavs Paipals02 May 2000DBalti Noorte Võistkondlikud Mitmevõistluse MeistrivõistlusedRakvere (EST)21 May 2017
315.670.0Karims Ali16 Jan 2001DBalti Noorte Võistkondlikud Mitmevõistluse MeistrivõistlusedRakvere (EST)21 May 2017
416.19-0.3Arturs Rutinš24 Apr 2000DBalti Noorte Võistkondlikud Mitmevõistluse MeistrivõistlusedRakvere (EST)21 May 2017
514.75+4.2Kristians Skuruls05 Feb 2001314th European Youth Olympic FestivalGyőr (HUN)25 Jul 2017
400m Hurdles (84cm)
RankResultWindRecAthleteDOBPosCompetitionVenueResult Date
154.35Aleksandrs Kucs20 Sep 2000Ogre (LAT)22 May 2017
255.00Gints Drigulis14 Aug 2001314th European Youth Olympic FestivalGyőr (HUN)26 Jul 2017
High Jump
RankResultWindRecAthleteDOBPosCompetitionVenueResult Date
12.00Matiss Misikevics29 Oct 20001Starpnovadu skolu sacensibas vieglatletikaVārkava (LAT)02 May 2017
12.00Oļegs Kozjakovs13 Jan 20011VII Latvijas Jaunatnes OlimpiādeOgre (LAT)09 Jul 2017
31.81Karims Ali16 Jan 2001DBalti Noorte Võistkondlikud Mitmevõistluse MeistrivõistlusedRakvere (EST)20 May 2017
41.69Niklavs Paipals02 May 2000DBalti Noorte Võistkondlikud Mitmevõistluse MeistrivõistlusedRakvere (EST)20 May 2017
41.69Arturs Rutinš24 Apr 2000DBalti Noorte Võistkondlikud Mitmevõistluse MeistrivõistlusedRakvere (EST)20 May 2017
Pole Vault
RankResultWindRecAthleteDOBPosCompetitionVenueResult Date
13.70AOļegs Kozjakovs13 Jan 2001D10th IAAF World Youth ChampionshipsNairobi (KEN)13 Jul 2017
23.67Niklavs Paipals02 May 2000DBalti Noorte Võistkondlikud Mitmevõistluse MeistrivõistlusedRakvere (EST)21 May 2017
32.97Karims Ali16 Jan 2001DBalti Noorte Võistkondlikud Mitmevõistluse MeistrivõistlusedRakvere (EST)21 May 2017
32.97Arturs Rutinš24 Apr 2000DBalti Noorte Võistkondlikud Mitmevõistluse MeistrivõistlusedRakvere (EST)21 May 2017
Long Jump
RankResultWindRecAthleteDOBPosCompetitionVenueResult Date
17.19-0.9Artūrs Šarkovičs06 Oct 20011VII Latvijas Jaunatnes OlimpiādeOgre (LAT)09 Jul 2017
27.05+1.0Artis Duļbinskis19 Jul 20001Ventspils (LAT)01 Jul 2017
36.900.0Roberts Zālītis14 Sep 2000Ventspils (LAT)01 Jul 2017
46.89A-0.5Oļegs Kozjakovs13 Jan 2001D10th IAAF World Youth ChampionshipsNairobi (KEN)12 Jul 2017
56.77+0.2Arturs Ignatjevs15 Mar 20021Vilnius (LTU)15 Jul 2017
66.19+1.6Karims Ali16 Jan 2001DBalti Noorte Võistkondlikud Mitmevõistluse MeistrivõistlusedRakvere (EST)20 May 2017
75.77+1.8Niklavs Paipals02 May 2000DBalti Noorte Võistkondlikud Mitmevõistluse MeistrivõistlusedRakvere (EST)20 May 2017
87.00+2.8Oļegs Kozjakovs13 Jan 2001DBalti Noorte Võistkondlikud Mitmevõistluse MeistrivõistlusedRakvere (EST)20 May 2017
96.30+3.1Arturs Rutinš24 Apr 2000DBalti Noorte Võistkondlikud Mitmevõistluse MeistrivõistlusedRakvere (EST)20 May 2017
Triple Jump
RankResultWindRecAthleteDOBPosCompetitionVenueResult Date
114.49+0.5Artūrs Šarkovičs06 Oct 2001Ogre (LAT)08 Jul 2017
214.37+0.5Armands Gorbačovs09 Mar 2000Valmiera (LAT)05 Aug 2017
314.000.0Edvins Hadakovs03 Jul 20031Vilnius (LTU)15 Jul 2017
414.50+2.6Artūrs Šarkovičs06 Oct 20011Valmiera (LAT)05 Aug 2017
Shot Put (5kg)
RankResultWindRecAthleteDOBPosCompetitionVenueResult Date
118.06AOļegs Kozjakovs13 Jan 2001D10th IAAF World Youth ChampionshipsNairobi (KEN)12 Jul 2017
215.97Roberts Buliņš18 Jul 2001914th European Youth Olympic FestivalGyőr (HUN)27 Jul 2017
314.22Vents Lusis25 Feb 20002Audentese SK lahtised heitevõistlused, Audentese staadionTallinn (EST)28 Jun 2017
412.18Karims Ali16 Jan 2001DBalti Noorte Võistkondlikud Mitmevõistluse MeistrivõistlusedRakvere (EST)20 May 2017
512.13Niklavs Paipals02 May 2000DBalti Noorte Võistkondlikud Mitmevõistluse MeistrivõistlusedRakvere (EST)20 May 2017
611.68Arturs Rutinš24 Apr 2000DBalti Noorte Võistkondlikud Mitmevõistluse MeistrivõistlusedRakvere (EST)20 May 2017
Discus Throw (1.5kg)
RankResultWindRecAthleteDOBPosCompetitionVenueResult Date
151.26Dins Demidočkins06 Jan 20001Valmiera (LAT)27 May 2017
250.60Oļegs Kozjakovs13 Jan 2001DBalti Noorte Võistkondlikud Mitmevõistluse MeistrivõistlusedRakvere (EST)21 May 2017
345.99Vents Lusis25 Feb 20002Audentese SK lahtised heitevõistlused, Audentese staadionTallinn (EST)28 Jun 2017
438.10Karims Ali16 Jan 2001DBalti Noorte Võistkondlikud Mitmevõistluse MeistrivõistlusedRakvere (EST)21 May 2017
535.81Niklavs Paipals02 May 2000DBalti Noorte Võistkondlikud Mitmevõistluse MeistrivõistlusedRakvere (EST)21 May 2017
629.95Arturs Rutinš24 Apr 2000DBalti Noorte Võistkondlikud Mitmevõistluse MeistrivõistlusedRakvere (EST)21 May 2017
Hammer Throw (4kg)
RankResultWindRecAthleteDOBPosCompetitionVenueResult Date
170.57Makars Korotkovs08 Mar 20021Salaspils (LAT)22 Dec 2017
Hammer Throw (5kg)
RankResultWindRecAthleteDOBPosCompetitionVenueResult Date
159.45Makars Korotkovs08 Mar 20021Ventspils (LAT)02 Jul 2017
Javelin Throw (500g)
RankResultWindRecAthleteDOBPosCompetitionVenueResult Date
164.86Dāvis Krauklis10 Apr 20021Vilnius (LTU)15 Jul 2017
Javelin Throw (700g)
RankResultWindRecAthleteDOBPosCompetitionVenueResult Date
173.49Krišjānis Suntažs19 Dec 20001Riga championships for youthOgre (LAT)22 May 2017
262.32Kristians Skuruls05 Feb 20012Ventspils Šķēpi, Dainis Kula Cup, Olimpiskā CentraVentspils (LAT)03 Jun 2017
355.76AOļegs Kozjakovs13 Jan 2001D10th IAAF World Youth ChampionshipsNairobi (KEN)13 Jul 2017
355.76AOļegs Kozjakovs13 Jan 2001D10th IAAF World Youth ChampionshipsNairobi (KEN)13 Jul 2017
544.39Arturs Rutinš24 Apr 2000DBalti Noorte Võistkondlikud Mitmevõistluse MeistrivõistlusedRakvere (EST)21 May 2017
642.16Niklavs Paipals02 May 2000DBalti Noorte Võistkondlikud Mitmevõistluse MeistrivõistlusedRakvere (EST)21 May 2017
737.11Karims Ali16 Jan 2001DBalti Noorte Võistkondlikud Mitmevõistluse MeistrivõistlusedRakvere (EST)21 May 2017
Javelin Throw
RankResultWindRecAthleteDOBPosCompetitionVenueResult Date
162.95Krišjānis Suntažs19 Dec 20007National ChampionshipsOgre (LAT)29 Jul 2017
Decathlon U18
RankResultWindRecAthleteDOBPosCompetitionVenueResult Date
17377AOļegs Kozjakovs13 Jan 2001210th IAAF World Youth ChampionshipsNairobi (KEN)13 Jul 2017
25864Niklavs Paipals02 May 20003Balti Noorte Võistkondlikud Mitmevõistluse MeistrivõistlusedRakvere (EST)21 May 2017
35729Karims Ali16 Jan 20015Balti Noorte Võistkondlikud Mitmevõistluse MeistrivõistlusedRakvere (EST)21 May 2017
45698Arturs Rutinš24 Apr 20006Balti Noorte Võistkondlikud Mitmevõistluse MeistrivõistlusedRakvere (EST)21 May 2017
100m
RankResultWindRecAthleteDOBPosCompetitionVenueResult Date
112.15+1.4Izabella Bogdanova09 May 20011Riga championships for youthOgre (LAT)22 May 2017
212.26+1.9Klinta Blusina10 Oct 20001Ventspils (LAT)01 Jul 2017
312.61-0.2Nora Kigure14 Mar 2001614th European Youth Olympic FestivalGyőr (HUN)25 Jul 2017
200m
RankResultWindRecAthleteDOBPosCompetitionVenueResult Date
124.11-1.0Marija Medvedeva24 Nov 20001Rīga (LAT)17 Jun 2017
225.58AElīza Marija Kraule26 Jun 2001H10th IAAF World Youth ChampionshipsNairobi (KEN)14 Jul 2017
326.05ALuīze Opolā23 Apr 2001H10th IAAF World Youth ChampionshipsNairobi (KEN)14 Jul 2017
426.10+1.0Kristīne Blaževiča11 Dec 2001Valmiera (LAT)03 Jun 2017
526.74+1.3Amanda Savicka29 Dec 2000HBalti Noorte Võistkondlikud Mitmevõistluse MeistrivõistlusedRakvere (EST)20 May 2017
628.20+0.8Krista Sprūde13 Oct 2001HValmiera (LAT)02 Jun 2017
725.77+3.4Kristine Baževica11 Dec 2001HBalti Noorte Võistkondlikud Mitmevõistluse MeistrivõistlusedRakvere (EST)20 May 2017
827.30+2.6Tereza Gipsle27 Jan 2000HBalti Noorte Võistkondlikud Mitmevõistluse MeistrivõistlusedRakvere (EST)20 May 2017
400m
RankResultWindRecAthleteDOBPosCompetitionVenueResult Date
156.87Patrīcija Cīrule10 Nov 20011VII Latvijas Jaunatnes OlimpiādeOgre (LAT)08 Jul 2017
258.17Patricija Sarmule29 Aug 20021Vilnius (LTU)15 Jul 2017
800m
RankResultWindRecAthleteDOBPosCompetitionVenueResult Date
12:10.10Patrīcija Cīrule10 Nov 20014President's CupValmiera (LAT)11 Jun 2017
22:25.03Luīze Opolā23 Apr 2001HBalti Noorte Võistkondlikud Mitmevõistluse MeistrivõistlusedRakvere (EST)21 May 2017
32:30.94Elīza Marija Kraule26 Jun 2001HBalti Noorte Võistkondlikud Mitmevõistluse MeistrivõistlusedRakvere (EST)21 May 2017
42:31.25Amanda Savicka29 Dec 2000HValmiera (LAT)03 Jun 2017
52:34.26Kristine Baževica11 Dec 2001HBalti Noorte Võistkondlikud Mitmevõistluse MeistrivõistlusedRakvere (EST)21 May 2017
62:39.07Tereza Gipsle27 Jan 2000HBalti Noorte Võistkondlikud Mitmevõistluse MeistrivõistlusedRakvere (EST)21 May 2017
72:44.02Krista Sprūde13 Oct 2001HValmiera (LAT)03 Jun 2017
1500m
RankResultWindRecAthleteDOBPosCompetitionVenueResult Date
14:35.70Patrīcija Cīrule10 Nov 20012Valmiera (LAT)05 Aug 2017
24:52.48Kamilla Vanadzina03 Oct 20031Vilnius (LTU)15 Jul 2017
310:10.06Ilarija Locmele01 Jul 2000Győr (HUN)22 Jul 2017
3000m
RankResultWindRecAthleteDOBPosCompetitionVenueResult Date
010:10.06Ilarija Locmele01 Jul 20001114th European Youth Olympic FestivalGyőr (HUN)26 Jul 2017
100m Hurdles (76.2cm)
RankResultWindRecAthleteDOBPosCompetitionVenueResult Date
113.80+0.7Kristīne Blaževiča11 Dec 20011VII Latvijas Jaunatnes OlimpiādeOgre (LAT)08 Jul 2017
213.86A-1.0Elīza Marija Kraule26 Jun 2001H10th IAAF World Youth ChampionshipsNairobi (KEN)14 Jul 2017
314.74+1.4Amanda Savicka29 Dec 2000HBalti Noorte Võistkondlikud Mitmevõistluse MeistrivõistlusedRakvere (EST)20 May 2017
414.84-0.2Luīze Opolā23 Apr 20014Ventspils (LAT)01 Jul 2017
515.50-0.6Krista Sprūde13 Oct 2001HValmiera (LAT)02 Jun 2017
613.55+3.9Kristīne Blaževiča11 Dec 2001214th European Youth Olympic FestivalGyőr (HUN)28 Jul 2017
714.28+2.2Kristine Baževica11 Dec 2001HBalti Noorte Võistkondlikud Mitmevõistluse MeistrivõistlusedRakvere (EST)20 May 2017
814.76+2.3Luīze Opolā23 Apr 20013Ventspils (LAT)01 Jul 2017
915.04+2.3Krista Sprūde13 Oct 20014Ventspils (LAT)01 Jul 2017
100m Hurdles
RankResultWindRecAthleteDOBPosCompetitionVenueResult Date
015.04+1.7Amanda Savicka29 Dec 20003National ChampionshipsOgre (LAT)29 Jul 2017
215.14+3.0Tereza Gipsle27 Jan 2000HBalti Noorte Võistkondlikud Mitmevõistluse MeistrivõistlusedRakvere (EST)20 May 2017
315.93+3.0Krista Sprūde13 Oct 2001HBalti Noorte Võistkondlikud Mitmevõistluse MeistrivõistlusedRakvere (EST)20 May 2017
300m Hurdles
RankResultWindRecAthleteDOBPosCompetitionVenueResult Date
146.22Amina Askarova26 Jan 20021Vilnius (LTU)15 Jul 2017
400m Hurdles
RankResultWindRecAthleteDOBPosCompetitionVenueResult Date
162.84Grieta Griezīte09 Aug 20011VII Latvijas Jaunatnes OlimpiādeOgre (LAT)09 Jul 2017
High Jump
RankResultWindRecAthleteDOBPosCompetitionVenueResult Date
11.79AElīza Marija Kraule26 Jun 2001H10th IAAF World Youth ChampionshipsNairobi (KEN)14 Jul 2017
21.75Luīze Katrīna Zeļģe08 Apr 20007Riga CupOgre (LAT)25 May 2017
31.69Darja Sopova18 Feb 20021Vilnius (LTU)15 Jul 2017
41.67ALuīze Opolā23 Apr 2001H10th IAAF World Youth ChampionshipsNairobi (KEN)14 Jul 2017
51.65Kristine Baževica11 Dec 2001HBalti Noorte Võistkondlikud Mitmevõistluse MeistrivõistlusedRakvere (EST)20 May 2017
61.56Amanda Savicka29 Dec 2000HBalti Noorte Võistkondlikud Mitmevõistluse MeistrivõistlusedRakvere (EST)20 May 2017
71.53Tereza Gipsle27 Jan 2000HBalti Noorte Võistkondlikud Mitmevõistluse MeistrivõistlusedRakvere (EST)20 May 2017
71.53Krista Sprūde13 Oct 2001HBalti Noorte Võistkondlikud Mitmevõistluse MeistrivõistlusedRakvere (EST)20 May 2017
Long Jump
RankResultWindRecAthleteDOBPosCompetitionVenueResult Date
16.28A-0.2Kitija Paula Melnbārde10 Feb 2001410th IAAF World Youth ChampionshipsNairobi (KEN)16 Jul 2017
26.08A-0.8Kristīne Blaževiča11 Dec 2001610th IAAF World Youth ChampionshipsNairobi (KEN)16 Jul 2017
35.98+0.1Klinta Blusina10 Oct 20002Valmiera (LAT)05 Aug 2017
45.960.0Elīza Marija Kraule26 Jun 2001HBalti Noorte Võistkondlikud Mitmevõistluse MeistrivõistlusedRakvere (EST)21 May 2017
55.84+1.7Kristine Baževica11 Dec 2001HBalti Noorte Võistkondlikud Mitmevõistluse MeistrivõistlusedRakvere (EST)21 May 2017
65.81+0.1Rūta Lasmane17 Dec 20001Valmieras Spēles IiValmiera (LAT)12 Jul 2017
75.60+0.5Luīze Opolā23 Apr 2001HBalti Noorte Võistkondlikud Mitmevõistluse MeistrivõistlusedRakvere (EST)21 May 2017
85.30+1.6Amanda Savicka29 Dec 2000HBalti Noorte Võistkondlikud Mitmevõistluse MeistrivõistlusedRakvere (EST)21 May 2017
95.28-0.1Krista Sprūde13 Oct 20017Sportland KaussJelgava (LAT)18 Jul 2017
104.65+0.9Tereza Gipsle27 Jan 2000HBalti Noorte Võistkondlikud Mitmevõistluse MeistrivõistlusedRakvere (EST)21 May 2017
Triple Jump
RankResultWindRecAthleteDOBPosCompetitionVenueResult Date
112.57+1.5Luīze Opolā23 Apr 20011Ventspils (LAT)01 Jul 2017
212.44+1.0Rūta Lasmane17 Dec 20002Ventspils (LAT)01 Jul 2017
312.02+0.1Zane Zemīte18 Jul 20016National ChampionshipsOgre (LAT)29 Jul 2017
411.02-0.4Krista Sprūde13 Oct 20016Ventspils (LAT)01 Jul 2017
Shot Put (3kg)
RankResultWindRecAthleteDOBPosCompetitionVenueResult Date
113.94Ieva Šēra24 Jul 20001Ventspils (LAT)01 Jul 2017
213.05Aivita Smiļģe01 Jan 20002Ventspils (LAT)01 Jul 2017
213.05Vanesa Jablonska08 Jul 20013Ventspils (LAT)01 Jul 2017
413.04Auce Mūrniece31 Oct 20004Ventspils (LAT)01 Jul 2017
512.84Luīze Opolā23 Apr 2001HValmiera (LAT)02 Jun 2017
612.07Amanda Savicka29 Dec 2000HBalti Noorte Võistkondlikud Mitmevõistluse MeistrivõistlusedRakvere (EST)20 May 2017
711.32AElīza Marija Kraule26 Jun 2001H10th IAAF World Youth ChampionshipsNairobi (KEN)14 Jul 2017
810.17Krista Sprūde13 Oct 2001HValmiera (LAT)02 Jun 2017
98.97Kristine Baževica11 Dec 2001HBalti Noorte Võistkondlikud Mitmevõistluse MeistrivõistlusedRakvere (EST)20 May 2017
Shot Put
RankResultWindRecAthleteDOBPosCompetitionVenueResult Date
18.88Tereza Gipsle27 Jan 2000HBalti Noorte Võistkondlikud Mitmevõistluse MeistrivõistlusedRakvere (EST)20 May 2017
28.10Krista Sprūde13 Oct 2001HBalti Noorte Võistkondlikud Mitmevõistluse MeistrivõistlusedRakvere (EST)20 May 2017
Javelin Throw (500g)
RankResultWindRecAthleteDOBPosCompetitionVenueResult Date
152.42Marija Svistuna02 Jul 2002414th European Youth Olympic FestivalGyőr (HUN)29 Jul 2017
251.22Nikola Ozola02 Feb 20011Ventspils Šķēpi, Dainis Kula Cup, Olimpiskā CentraVentspils (LAT)03 Jun 2017
343.59Krista Sprūde13 Oct 20012Ventspils (LAT)01 Jul 2017
443.16Luīze Opolā23 Apr 2001Tukums (LAT)06 May 2017
543.10Veronika Lisovka25 Mar 20013Valmieras Spēles IiValmiera (LAT)12 Jul 2017
642.79Monta Jankovska23 Nov 2000Ogre (LAT)22 May 2017
741.90Signe Vilhovika30 Aug 20003Ventspils (LAT)01 Jul 2017
839.26Amanda Savicka29 Dec 20005Ventspils (LAT)01 Jul 2017
934.92AElīza Marija Kraule26 Jun 2001H10th IAAF World Youth ChampionshipsNairobi (KEN)15 Jul 2017
1033.86Kristine Baževica11 Dec 2001HBalti Noorte Võistkondlikud Mitmevõistluse MeistrivõistlusedRakvere (EST)21 May 2017
Javelin Throw
RankResultWindRecAthleteDOBPosCompetitionVenueResult Date
145.08Marija Svistuna02 Jul 20021Kandavä (LAT)11 Aug 2017
242.78Amanda Savicka29 Dec 20008National ChampionshipsOgre (LAT)29 Jul 2017
337.90Krista Sprūde13 Oct 2001HBalti Noorte Võistkondlikud Mitmevõistluse MeistrivõistlusedRakvere (EST)21 May 2017
422.04Tereza Gipsle27 Jan 2000HBalti Noorte Võistkondlikud Mitmevõistluse MeistrivõistlusedRakvere (EST)21 May 2017
Heptathlon
RankResultWindRecAthleteDOBPosCompetitionVenueResult Date
14127Krista Sprūde13 Oct 20015Balti Noorte Võistkondlikud Mitmevõistluse MeistrivõistlusedRakvere (EST)21 May 2017
23998Tereza Gipsle27 Jan 20006Balti Noorte Võistkondlikud Mitmevõistluse MeistrivõistlusedRakvere (EST)21 May 2017
Heptathlon U18
RankResultWindRecAthleteDOBPosCompetitionVenueResult Date
15360AElīza Marija Kraule26 Jun 2001610th IAAF World Youth ChampionshipsNairobi (KEN)15 Jul 2017
25230Luīze Opolā23 Apr 20012Balti Noorte Võistkondlikud Mitmevõistluse MeistrivõistlusedRakvere (EST)21 May 2017
35004Kristine Baževica11 Dec 20014Balti Noorte Võistkondlikud Mitmevõistluse MeistrivõistlusedRakvere (EST)21 May 2017
44844Amanda Savicka29 Dec 20006Balti Noorte Võistkondlikud Mitmevõistluse MeistrivõistlusedRakvere (EST)21 May 2017
54355Krista Sprūde13 Oct 20013Valmiera (LAT)03 Jun 2017
Legend
DNS
Did Not Start
DNF
Did Not Finish
DQ
Disqualified
Q
Qualified by standard
q
Qualified by performance
qR
Advanced to next round by Referee
qJ
Advanced to next round by Jury of Appeal
>
Bent knee (Race walking)
~
loss of contact (Race walking)
yC
yellow Card
yRC
Second yellow Card
RC
Red Card
Fn
False Start
o
Clearance
R
Retired
- -
Pass
x
Failure
NM
No Mark
NH
No Height
h
Hand-timing
a
automatic timing with no hundredths of a secondmeasured
A
performance achieved at altitude
OT
Oversized Track
WR
World Record
=WR
Equal World Record
ER
European Record
=ER
Equal European Record
CR
Championship Record
=CR
Equal Championship Record
EUR
European U23 Record
=EUR
Equal European U23 Record
WJR
World Junior Record
=WJR
Equal World Junior Record
EJR
European Junior Record
=EJR
Equal European Junior Record
WL
World Lead
=WL
Equal World Lead
EL
European Lead
=EL
Equal European Lead
WB
World Best
=WB
Equal World Best
EB
European Best
=EB
Equal European Best
CB
Championship Best Performance
=CB
Equal Championship Best Performance
NR
National Record
=NR
Equal National Record
NUR
National U23 Record
=NUR
Equal National U23 Record
NJR
National Junior Record
=NJR
Equal National Junior Record
PB
Personal Best
=PB
Equal Personal Best
SB
Seasonal Best
=SB
Equal Seasonal Best