Latvia (LAT) U23 Best Lists 2017

100m
RankResultWindRecAthleteDOBPosCompetitionVenueResult Date
110.86+2.0Valērijs Valiņščikovs11 Aug 199757th European Athletics Team Championships, Second LeagueTel Aviv (ISR)25 Jun 2017
210.90+1.2Raitis Fomrats24 Dec 19973National ChampionshipsOgre (LAT)29 Jul 2017
310.93+0.2Aleksandrs Kucs20 Sep 20002Valmieras pilsētas atklātais čempionāts vieglatlētikāValmiera (LAT)03 Jun 2017
411.04+1.7Pāvels Titovs06 Sep 20001Valmieras Spēles IiValmiera (LAT)12 Jul 2017
511.43+0.5Davis Kaufmanis16 Apr 1998DBalti Noorte Võistkondlikud Mitmevõistluse MeistrivõistlusedRakvere (EST)20 May 2017
511.43+1.9Didzis Siksalietis10 Jul 1995DNational Championships Combined EventsValmiera (LAT)02 Jun 2017
711.53-1.2Krišjānis Beļaunieks10 Jul 1998D24th European Athletics U20 Championships, Stadio Olimpico Carlo ZecchiniGrosseto (ITA)22 Jul 2017
811.56A+0.7Oļegs Kozjakovs13 Jan 2001D10th IAAF World Youth ChampionshipsNairobi (KEN)12 Jul 2017
911.62+0.5Niks Samauskis02 Apr 1999DValmiera (LAT)02 Jun 2017
1011.64+1.1Arturs Rutinš24 Apr 2000DBalti Noorte Võistkondlikud Mitmevõistluse MeistrivõistlusedRakvere (EST)20 May 2017
1111.67+0.5Reno Apinis29 Aug 1998DValmiera (LAT)02 Jun 2017
1210.80+3.7Raitis Fomrats24 Dec 19973National ChampionshipsOgre (LAT)29 Jul 2017
1310.83+4.9Aleksandrs Kucs20 Sep 20001Riga championships for youthOgre (LAT)22 May 2017
1410.99+3.0Kristers Čams30 Sep 19991Ventspils (LAT)01 Jul 2017
1511.14+2.5Krišjānis Beļaunieks10 Jul 1998DBalti Noorte Võistkondlikud Mitmevõistluse MeistrivõistlusedRakvere (EST)20 May 2017
1611.46+2.5Reno Apinis29 Aug 1998DBalti Noorte Võistkondlikud Mitmevõistluse MeistrivõistlusedRakvere (EST)20 May 2017
1711.92+3.4Niklavs Paipals02 May 2000DBalti Noorte Võistkondlikud Mitmevõistluse MeistrivõistlusedRakvere (EST)20 May 2017
1811.96+3.4Karims Ali16 Jan 2001DBalti Noorte Võistkondlikud Mitmevõistluse MeistrivõistlusedRakvere (EST)20 May 2017
200m
RankResultWindRecAthleteDOBPosCompetitionVenueResult Date
121.73+1.6Iļja Petrušenko20 Apr 19991Ventspils (LAT)02 Jul 2017
221.87-0.7Valērijs Valiņščikovs11 Aug 19975Riga CupOgre (LAT)25 May 2017
321.95+1.6Austris Karpinskis14 Jun 19982Ventspils (LAT)02 Jul 2017
422.12+1.1Raitis Fomrats24 Dec 19971Ventspils (LAT)02 Jul 2017
522.52Emīls Kristofers Jonāss15 Jan 2001Ogre (LAT)27 May 2017
400m
RankResultWindRecAthleteDOBPosCompetitionVenueResult Date
147.18Austris Karpinskis14 Jun 1998324th European Athletics U20 Championships, Stadio Olimpico Carlo ZecchiniGrosseto (ITA)20 Jul 2017
247.71Iļja Petrušenko20 Apr 1999524th European Athletics U20 Championships, Stadio Olimpico Carlo ZecchiniGrosseto (ITA)21 Jul 2017
347.91Maksims Sinčukovs26 Jun 19985President's CupValmiera (LAT)10 Jun 2017
448.41Valērijs Valiņščikovs11 Aug 19971National ChampionshipsOgre (LAT)29 Jul 2017
548.96Aleksandrs Kucs20 Sep 20002National ChampionshipsOgre (LAT)29 Jul 2017
649.05Edgars Pavārs23 Mar 19991Valmieras Spēles IiValmiera (LAT)12 Jul 2017
749.25Daniels Bambals02 Aug 19982Valmieras Spēles IiValmiera (LAT)12 Jul 2017
849.80Ilvars Ievins23 Feb 19952Ogre (LAT)16 Jun 2017
950.35Krišjānis Beļaunieks10 Jul 1998DEuropean Team Championships 2nd League Combined EventsMonzón (ESP)01 Jul 2017
1051.39AOļegs Kozjakovs13 Jan 2001D10th IAAF World Youth ChampionshipsNairobi (KEN)12 Jul 2017
1152.06Dmitrijs Lašenko06 Jun 20021Vilnius (LTU)15 Jul 2017
1252.08Didzis Siksalietis10 Jul 1995DNational Championships Combined EventsValmiera (LAT)02 Jun 2017
1353.11Reno Apinis29 Aug 1998DEuropean Team Championships 2nd League Combined EventsMonzón (ESP)01 Jul 2017
1453.54Niks Samauskis02 Apr 1999DValmiera (LAT)02 Jun 2017
1554.18Niklavs Paipals02 May 2000DBalti Noorte Võistkondlikud Mitmevõistluse MeistrivõistlusedRakvere (EST)20 May 2017
1654.89Davis Kaufmanis16 Apr 1998DBalti Noorte Võistkondlikud Mitmevõistluse MeistrivõistlusedRakvere (EST)20 May 2017
1754.99Arturs Rutinš24 Apr 2000DBalti Noorte Võistkondlikud Mitmevõistluse MeistrivõistlusedRakvere (EST)20 May 2017
1855.38Karims Ali16 Jan 2001DBalti Noorte Võistkondlikud Mitmevõistluse MeistrivõistlusedRakvere (EST)20 May 2017
800m
RankResultWindRecAthleteDOBPosCompetitionVenueResult Date
11:50.46Rolands Jierķis04 Oct 199597th European Athletics Team Championships, Second LeagueTel Aviv (ISR)25 Jun 2017
21:53.40Austris Karpinskis14 Jun 19981Valmieras pilsētas atklātais čempionāts vieglatlētikāValmiera (LAT)04 Jun 2017
31:53.66Daniels Bambals02 Aug 19984National ChampionshipsOgre (LAT)30 Jul 2017
41:59.59Janis Senkans24 Feb 2001714th European Youth Olympic FestivalGyőr (HUN)28 Jul 2017
1500m
RankResultWindRecAthleteDOBPosCompetitionVenueResult Date
13:53.87Rolands Jierķis04 Oct 19956President's CupValmiera (LAT)10 Jun 2017
23:58.70Alberts Blajs09 Aug 1995553rd Gustav Sule Mälestusvõistlused, Tamme staadionTartu (EST)04 Jun 2017
34:02.78Rojs Puks05 Feb 2000Ventspils (LAT)01 Jul 2017
44:44.49Krišjānis Beļaunieks10 Jul 1998DBalti Noorte Võistkondlikud Mitmevõistluse MeistrivõistlusedRakvere (EST)21 May 2017
54:55.48Didzis Siksalietis10 Jul 1995DNational Championships Combined EventsValmiera (LAT)03 Jun 2017
64:58.08Arturs Rutinš24 Apr 2000DBalti Noorte Võistkondlikud Mitmevõistluse MeistrivõistlusedRakvere (EST)21 May 2017
74:59.70Oļegs Kozjakovs13 Jan 2001DBalti Noorte Võistkondlikud Mitmevõistluse MeistrivõistlusedRakvere (EST)21 May 2017
85:00.80Niks Samauskis02 Apr 1999DBalti Noorte Võistkondlikud Mitmevõistluse MeistrivõistlusedRakvere (EST)21 May 2017
95:01.26Davis Kaufmanis16 Apr 1998DBalti Noorte Võistkondlikud Mitmevõistluse MeistrivõistlusedRakvere (EST)21 May 2017
105:05.34Reno Apinis29 Aug 1998DBalti Noorte Võistkondlikud Mitmevõistluse MeistrivõistlusedRakvere (EST)21 May 2017
115:10.07Niklavs Paipals02 May 2000DBalti Noorte Võistkondlikud Mitmevõistluse MeistrivõistlusedRakvere (EST)21 May 2017
125:18.21Karims Ali16 Jan 2001DBalti Noorte Võistkondlikud Mitmevõistluse MeistrivõistlusedRakvere (EST)21 May 2017
3000m Steeplechase
RankResultWindRecAthleteDOBPosCompetitionVenueResult Date
18:51.38Alberts Blajs09 Aug 1995511th European Athletics U23 Championships, Zawisza StadiumBydgoszcz (POL)14 Jul 2017
110m Hurdles (91.4cm)
RankResultWindRecAthleteDOBPosCompetitionVenueResult Date
114.55-1.9Emīls Rūgums16 Jun 1999Ventspils (LAT)01 Jul 2017
214.74-1.9Arnis Trankalis18 May 1999Ventspils (LAT)01 Jul 2017
315.32-0.3Oļegs Kozjakovs13 Jan 2001DBalti Noorte Võistkondlikud Mitmevõistluse MeistrivõistlusedRakvere (EST)21 May 2017
415.460.0Niklavs Paipals02 May 2000DBalti Noorte Võistkondlikud Mitmevõistluse MeistrivõistlusedRakvere (EST)21 May 2017
515.670.0Karims Ali16 Jan 2001DBalti Noorte Võistkondlikud Mitmevõistluse MeistrivõistlusedRakvere (EST)21 May 2017
616.19-0.3Arturs Rutinš24 Apr 2000DBalti Noorte Võistkondlikud Mitmevõistluse MeistrivõistlusedRakvere (EST)21 May 2017
714.75+4.2Kristians Skuruls05 Feb 2001314th European Youth Olympic FestivalGyőr (HUN)25 Jul 2017
110m Hurdles (99cm)
RankResultWindRecAthleteDOBPosCompetitionVenueResult Date
114.51+1.7Krišjānis Beļaunieks10 Jul 1998DBalti Noorte Võistkondlikud Mitmevõistluse MeistrivõistlusedRakvere (EST)21 May 2017
214.55-1.9Emīls Rūgums16 Jun 19991Ventspils (LAT)01 Jul 2017
315.05+0.1Reno Apinis29 Aug 1998DValmiera (LAT)03 Jun 2017
415.34-1.9Niks Samauskis02 Apr 19993Ventspils (LAT)01 Jul 2017
516.40+0.2Davis Kaufmanis16 Apr 1998DBalti Noorte Võistkondlikud Mitmevõistluse MeistrivõistlusedRakvere (EST)21 May 2017
110m Hurdles
RankResultWindRecAthleteDOBPosCompetitionVenueResult Date
114.66+1.2Emīls Rūgums16 Jun 1999Ogre (LAT)29 Jul 2017
215.42-1.4Krišjānis Beļaunieks10 Jul 1998DEuropean Team Championships 2nd League Combined EventsMonzón (ESP)02 Jul 2017
315.90-2.0Reno Apinis29 Aug 19981Ogre (LAT)17 Jun 2017
416.14+1.2Niks Samauskis02 Apr 19993National ChampionshipsOgre (LAT)29 Jul 2017
516.24+0.2Didzis Siksalietis10 Jul 1995DNational Championships Combined EventsValmiera (LAT)03 Jun 2017
400m Hurdles (84cm)
RankResultWindRecAthleteDOBPosCompetitionVenueResult Date
154.35Aleksandrs Kucs20 Sep 2000Ogre (LAT)22 May 2017
255.00Gints Drigulis14 Aug 2001314th European Youth Olympic FestivalGyőr (HUN)26 Jul 2017
400m Hurdles
RankResultWindRecAthleteDOBPosCompetitionVenueResult Date
150.35Maksims Sinčukovs26 Jun 19981Lappeenrannan Eliittikisat, KimpinenLappeenranta (FIN)26 Aug 2017
253.29Iļja Petrušenko20 Apr 19991European Champion Clubs Cup Juniors - Group ABrno (CZE)16 Sep 2017
High Jump
RankResultWindRecAthleteDOBPosCompetitionVenueResult Date
12.02Edvīns Voitiņš04 Aug 19991Madonas Gada jaunatnes vieglatletsVarakļāni (LAT)25 Jul 2017
22.00Matiss Misikevics29 Oct 20001Starpnovadu skolu sacensibas vieglatletikaVārkava (LAT)02 May 2017
22.00Oļegs Kozjakovs13 Jan 20011VII Latvijas Jaunatnes OlimpiādeOgre (LAT)09 Jul 2017
41.97Felikss Rumnieks10 Jan 19982Ventspils (LAT)02 Jul 2017
51.94Niks Samauskis02 Apr 1999DValmiera (LAT)02 Jun 2017
61.93Reno Apinis29 Aug 1998DBalti Noorte Võistkondlikud Mitmevõistluse MeistrivõistlusedRakvere (EST)20 May 2017
71.92Krišjānis Beļaunieks10 Jul 1998DEuropean Team Championships 2nd League Combined EventsMonzón (ESP)01 Jul 2017
81.91Didzis Siksalietis10 Jul 1995DNational Championships Combined EventsValmiera (LAT)02 Jun 2017
91.81Karims Ali16 Jan 2001DBalti Noorte Võistkondlikud Mitmevõistluse MeistrivõistlusedRakvere (EST)20 May 2017
101.69Niklavs Paipals02 May 2000DBalti Noorte Võistkondlikud Mitmevõistluse MeistrivõistlusedRakvere (EST)20 May 2017
101.69Arturs Rutinš24 Apr 2000DBalti Noorte Võistkondlikud Mitmevõistluse MeistrivõistlusedRakvere (EST)20 May 2017
121.66Davis Kaufmanis16 Apr 1998DBalti Noorte Võistkondlikud Mitmevõistluse MeistrivõistlusedRakvere (EST)20 May 2017
Pole Vault
RankResultWindRecAthleteDOBPosCompetitionVenueResult Date
15.05Rūdolfs Vucāns19 Sep 19992National ChampionshipsOgre (LAT)29 Jul 2017
24.20Krišjānis Beļaunieks10 Jul 1998DEuropean Team Championships 2nd League Combined EventsMonzón (ESP)02 Jul 2017
34.00Niks Samauskis02 Apr 1999DValmiera (LAT)03 Jun 2017
34.00Reno Apinis29 Aug 1998DEuropean Team Championships 2nd League Combined EventsMonzón (ESP)02 Jul 2017
53.70AOļegs Kozjakovs13 Jan 2001D10th IAAF World Youth ChampionshipsNairobi (KEN)13 Jul 2017
63.67Davis Kaufmanis16 Apr 1998DBalti Noorte Võistkondlikud Mitmevõistluse MeistrivõistlusedRakvere (EST)21 May 2017
63.67Niklavs Paipals02 May 2000DBalti Noorte Võistkondlikud Mitmevõistluse MeistrivõistlusedRakvere (EST)21 May 2017
83.40Didzis Siksalietis10 Jul 1995DNational Championships Combined EventsValmiera (LAT)03 Jun 2017
92.97Karims Ali16 Jan 2001DBalti Noorte Võistkondlikud Mitmevõistluse MeistrivõistlusedRakvere (EST)21 May 2017
92.97Arturs Rutinš24 Apr 2000DBalti Noorte Võistkondlikud Mitmevõistluse MeistrivõistlusedRakvere (EST)21 May 2017
Long Jump
RankResultWindRecAthleteDOBPosCompetitionVenueResult Date
17.29+1.7Pēteris Pauls Vīksne20 May 19961Ventspils (LAT)01 Jul 2017
27.19-0.9Artūrs Šarkovičs06 Oct 20011VII Latvijas Jaunatnes OlimpiādeOgre (LAT)09 Jul 2017
37.10+0.6Krišjānis Beļaunieks10 Jul 19981Valmieras Spēles IiValmiera (LAT)12 Jul 2017
47.05+1.0Artis Duļbinskis19 Jul 20001Ventspils (LAT)01 Jul 2017
56.92+1.2Didzis Siksalietis10 Jul 1995Valmiera (LAT)12 Jul 2017
66.900.0Roberts Zālītis14 Sep 2000Ventspils (LAT)01 Jul 2017
76.89A-0.5Oļegs Kozjakovs13 Jan 2001D10th IAAF World Youth ChampionshipsNairobi (KEN)12 Jul 2017
86.77+0.2Arturs Ignatjevs15 Mar 20021Vilnius (LTU)15 Jul 2017
96.72-0.3Niks Samauskis02 Apr 1999DValmiera (LAT)02 Jun 2017
106.70+1.9Reno Apinis29 Aug 1998DBalti Noorte Võistkondlikud Mitmevõistluse MeistrivõistlusedRakvere (EST)20 May 2017
116.19+1.6Karims Ali16 Jan 2001DBalti Noorte Võistkondlikud Mitmevõistluse MeistrivõistlusedRakvere (EST)20 May 2017
125.77+1.8Niklavs Paipals02 May 2000DBalti Noorte Võistkondlikud Mitmevõistluse MeistrivõistlusedRakvere (EST)20 May 2017
137.00+2.8Oļegs Kozjakovs13 Jan 2001DBalti Noorte Võistkondlikud Mitmevõistluse MeistrivõistlusedRakvere (EST)20 May 2017
146.75+4.1Reno Apinis29 Aug 1998DValmiera (LAT)02 Jun 2017
156.46+2.9Davis Kaufmanis16 Apr 1998DBalti Noorte Võistkondlikud Mitmevõistluse MeistrivõistlusedRakvere (EST)20 May 2017
166.30+3.1Arturs Rutinš24 Apr 2000DBalti Noorte Võistkondlikud Mitmevõistluse MeistrivõistlusedRakvere (EST)20 May 2017
Triple Jump
RankResultWindRecAthleteDOBPosCompetitionVenueResult Date
114.49+0.5Artūrs Šarkovičs06 Oct 2001Ogre (LAT)08 Jul 2017
214.37+0.5Armands Gorbačovs09 Mar 2000Valmiera (LAT)05 Aug 2017
314.30+1.6Ilmārs Kalniņš23 Apr 1997Ogre (LAT)19 May 2017
414.000.0Edvins Hadakovs03 Jul 20031Vilnius (LTU)15 Jul 2017
514.50+2.6Artūrs Šarkovičs06 Oct 20011Valmiera (LAT)05 Aug 2017
Shot Put (5kg)
RankResultWindRecAthleteDOBPosCompetitionVenueResult Date
118.06AOļegs Kozjakovs13 Jan 2001D10th IAAF World Youth ChampionshipsNairobi (KEN)12 Jul 2017
216.31Reinis Nungurs01 Apr 19993Alfaz del Pi (ESP)21 Apr 2017
315.97Roberts Buliņš18 Jul 2001914th European Youth Olympic FestivalGyőr (HUN)27 Jul 2017
414.22Vents Lusis25 Feb 20002Audentese SK lahtised heitevõistlused, Audentese staadionTallinn (EST)28 Jun 2017
512.18Karims Ali16 Jan 2001DBalti Noorte Võistkondlikud Mitmevõistluse MeistrivõistlusedRakvere (EST)20 May 2017
612.13Niklavs Paipals02 May 2000DBalti Noorte Võistkondlikud Mitmevõistluse MeistrivõistlusedRakvere (EST)20 May 2017
711.68Arturs Rutinš24 Apr 2000DBalti Noorte Võistkondlikud Mitmevõistluse MeistrivõistlusedRakvere (EST)20 May 2017
Shot Put (6kg)
RankResultWindRecAthleteDOBPosCompetitionVenueResult Date
115.23Raivis Garoza11 Mar 19992Valmiera (LAT)27 May 2017
213.64Davis Kaufmanis16 Apr 19985Ventspils (LAT)01 Jul 2017
313.25Reno Apinis29 Aug 1998DValmiera (LAT)02 Jun 2017
413.10Krišjānis Beļaunieks10 Jul 1998DBalti Noorte Võistkondlikud Mitmevõistluse MeistrivõistlusedRakvere (EST)20 May 2017
512.92Niks Samauskis02 Apr 1999DValmiera (LAT)02 Jun 2017
Shot Put
RankResultWindRecAthleteDOBPosCompetitionVenueResult Date
115.93Edgars Berķis25 Jan 19966President's CupValmiera (LAT)10 Jun 2017
212.55Krišjānis Beļaunieks10 Jul 1998DEuropean Team Championships 2nd League Combined EventsMonzón (ESP)01 Jul 2017
312.30Reno Apinis29 Aug 1998DEuropean Team Championships 2nd League Combined EventsMonzón (ESP)01 Jul 2017
411.45Didzis Siksalietis10 Jul 1995DNational Championships Combined EventsValmiera (LAT)02 Jun 2017
Discus Throw (1.5kg)
RankResultWindRecAthleteDOBPosCompetitionVenueResult Date
151.26Dins Demidočkins06 Jan 20001Valmiera (LAT)27 May 2017
250.60Oļegs Kozjakovs13 Jan 2001DBalti Noorte Võistkondlikud Mitmevõistluse MeistrivõistlusedRakvere (EST)21 May 2017
345.99Vents Lusis25 Feb 20002Audentese SK lahtised heitevõistlused, Audentese staadionTallinn (EST)28 Jun 2017
438.10Karims Ali16 Jan 2001DBalti Noorte Võistkondlikud Mitmevõistluse MeistrivõistlusedRakvere (EST)21 May 2017
535.81Niklavs Paipals02 May 2000DBalti Noorte Võistkondlikud Mitmevõistluse MeistrivõistlusedRakvere (EST)21 May 2017
629.95Arturs Rutinš24 Apr 2000DBalti Noorte Võistkondlikud Mitmevõistluse MeistrivõistlusedRakvere (EST)21 May 2017
Discus Throw (1.75kg)
RankResultWindRecAthleteDOBPosCompetitionVenueResult Date
159.89Lauris Kaufmanis16 Apr 19981Ventspils (LAT)02 Jul 2017
241.78Davis Kaufmanis16 Apr 1998DBalti Noorte Võistkondlikud Mitmevõistluse MeistrivõistlusedRakvere (EST)21 May 2017
341.41Krišjānis Beļaunieks10 Jul 1998D24th European Athletics U20 Championships, Stadio Olimpico Carlo ZecchiniGrosseto (ITA)23 Jul 2017
440.38Reno Apinis29 Aug 1998DValmiera (LAT)03 Jun 2017
538.02Niks Samauskis02 Apr 1999DValmiera (LAT)03 Jun 2017
Discus Throw
RankResultWindRecAthleteDOBPosCompetitionVenueResult Date
153.66Lauris Kaufmanis16 Apr 19985President's CupValmiera (LAT)11 Jun 2017
250.35Davis Olins04 Feb 19977President's CupValmiera (LAT)11 Jun 2017
339.24Krišjānis Beļaunieks10 Jul 1998DEuropean Team Championships 2nd League Combined EventsMonzón (ESP)02 Jul 2017
435.22Reno Apinis29 Aug 1998DEuropean Team Championships 2nd League Combined EventsMonzón (ESP)02 Jul 2017
533.56Didzis Siksalietis10 Jul 1995DNational Championships Combined EventsValmiera (LAT)03 Jun 2017
Hammer Throw (4kg)
RankResultWindRecAthleteDOBPosCompetitionVenueResult Date
170.57Makars Korotkovs08 Mar 20021Salaspils (LAT)22 Dec 2017
Hammer Throw (5kg)
RankResultWindRecAthleteDOBPosCompetitionVenueResult Date
159.45Makars Korotkovs08 Mar 20021Ventspils (LAT)02 Jul 2017
Hammer Throw (6kg)
RankResultWindRecAthleteDOBPosCompetitionVenueResult Date
160.82Edvards Kolidzejs17 Aug 1999Rīga (LAT)13 May 2017
Hammer Throw
RankResultWindRecAthleteDOBPosCompetitionVenueResult Date
152.76Elčins Gasanovs06 Mar 19973Valmiera (LAT)27 May 2017
Javelin Throw (500g)
RankResultWindRecAthleteDOBPosCompetitionVenueResult Date
164.86Dāvis Krauklis10 Apr 20021Vilnius (LTU)15 Jul 2017
Javelin Throw (700g)
RankResultWindRecAthleteDOBPosCompetitionVenueResult Date
173.49Krišjānis Suntažs19 Dec 20001Riga championships for youthOgre (LAT)22 May 2017
262.32Kristians Skuruls05 Feb 20012Ventspils Šķēpi, Dainis Kula Cup, Olimpiskā CentraVentspils (LAT)03 Jun 2017
355.76AOļegs Kozjakovs13 Jan 2001D10th IAAF World Youth ChampionshipsNairobi (KEN)13 Jul 2017
355.76AOļegs Kozjakovs13 Jan 2001D10th IAAF World Youth ChampionshipsNairobi (KEN)13 Jul 2017
544.39Arturs Rutinš24 Apr 2000DBalti Noorte Võistkondlikud Mitmevõistluse MeistrivõistlusedRakvere (EST)21 May 2017
642.16Niklavs Paipals02 May 2000DBalti Noorte Võistkondlikud Mitmevõistluse MeistrivõistlusedRakvere (EST)21 May 2017
737.11Karims Ali16 Jan 2001DBalti Noorte Võistkondlikud Mitmevõistluse MeistrivõistlusedRakvere (EST)21 May 2017
Javelin Throw
RankResultWindRecAthleteDOBPosCompetitionVenueResult Date
181.91Patriks Gailums10 May 19981Valmieras Spēles IiValmiera (LAT)12 Jul 2017
276.94Gatis Čakšs13 Jun 19951Ventspils (LAT)01 Jul 2017
371.10Kristaps Jaunpujens06 Jun 19991Kandavä (LAT)11 Aug 2017
470.74Matīss Velps09 Jul 19991Janis Lusis CupJelgava (LAT)18 Jun 2017
569.39Jazeps Groza26 Sep 19971Valmiera (LAT)27 May 2017
665.09Ričards Griezītis01 Mar 19979Ventspils Šķēpi, Dainis Kula Cup, Olimpiskā CentraVentspils (LAT)03 Jun 2017
762.95Krišjānis Suntažs19 Dec 20007National ChampionshipsOgre (LAT)29 Jul 2017
860.36Roberts Gļauda17 Apr 1999Janis Lusis CupJelgava (LAT)18 Jun 2017
957.19Krišjānis Beļaunieks10 Jul 1998DBalti Noorte Võistkondlikud Mitmevõistluse MeistrivõistlusedRakvere (EST)21 May 2017
1048.72Niks Samauskis02 Apr 1999DValmiera (LAT)03 Jun 2017
1142.17Davis Kaufmanis16 Apr 1998DBalti Noorte Võistkondlikud Mitmevõistluse MeistrivõistlusedRakvere (EST)21 May 2017
1241.53Didzis Siksalietis10 Jul 1995DNational Championships Combined EventsValmiera (LAT)03 Jun 2017
1339.33Reno Apinis29 Aug 1998DEuropean Team Championships 2nd League Combined EventsMonzón (ESP)02 Jul 2017
Decathlon
RankResultWindRecAthleteDOBPosCompetitionVenueResult Date
16913Krišjānis Beļaunieks10 Jul 199810European Team Championships 2nd League Combined EventsMonzón (ESP)02 Jul 2017
26292Didzis Siksalietis10 Jul 19951National Championships Combined EventsValmiera (LAT)03 Jun 2017
35585Reno Apinis29 Aug 199822European Team Championships 2nd League Combined EventsMonzón (ESP)02 Jul 2017
Decathlon U20
RankResultWindRecAthleteDOBPosCompetitionVenueResult Date
17082Krišjānis Beļaunieks10 Jul 19986Balti Noorte Võistkondlikud Mitmevõistluse MeistrivõistlusedRakvere (EST)21 May 2017
26595Niks Samauskis02 Apr 19991Valmiera (LAT)03 Jun 2017
36525Reno Apinis29 Aug 19988Balti Noorte Võistkondlikud Mitmevõistluse MeistrivõistlusedRakvere (EST)21 May 2017
46197Davis Kaufmanis16 Apr 19989Balti Noorte Võistkondlikud Mitmevõistluse MeistrivõistlusedRakvere (EST)21 May 2017
20km Race Walk
RankResultWindRecAthleteDOBPosCompetitionVenueResult Date
11:26:15Ruslans Smolonskis15 Dec 19961Latvian championships 5 kmTukums (LAT)02 Sep 2017
Decathlon U18
RankResultWindRecAthleteDOBPosCompetitionVenueResult Date
17377AOļegs Kozjakovs13 Jan 2001210th IAAF World Youth ChampionshipsNairobi (KEN)13 Jul 2017
25864Niklavs Paipals02 May 20003Balti Noorte Võistkondlikud Mitmevõistluse MeistrivõistlusedRakvere (EST)21 May 2017
35729Karims Ali16 Jan 20015Balti Noorte Võistkondlikud Mitmevõistluse MeistrivõistlusedRakvere (EST)21 May 2017
45698Arturs Rutinš24 Apr 20006Balti Noorte Võistkondlikud Mitmevõistluse MeistrivõistlusedRakvere (EST)21 May 2017
100m
RankResultWindRecAthleteDOBPosCompetitionVenueResult Date
111.53+0.1Gunta Vaičule09 Mar 19951National ChampionshipsOgre (LAT)29 Jul 2017
211.58+0.1Sindija Bukša14 Dec 19972National ChampionshipsOgre (LAT)29 Jul 2017
311.86+1.7Anna Paula Auzina14 Feb 1996429th Summer UniversiadeTaipei (TPE)23 Aug 2017
411.89+1.1Līga Vecbērza12 May 19981Ventspils (LAT)01 Jul 2017
512.08+0.9Paula Sprudzāne19 Mar 19991Valmieras pilsētas atklātais čempionāts vieglatlētikāValmiera (LAT)03 Jun 2017
612.15+1.4Izabella Bogdanova09 May 20011Riga championships for youthOgre (LAT)22 May 2017
712.25+0.1Katrina Vidzupe08 Sep 19975National ChampionshipsOgre (LAT)29 Jul 2017
812.26+1.9Klinta Blusina10 Oct 20001Ventspils (LAT)01 Jul 2017
912.61-0.2Nora Kigure14 Mar 2001614th European Youth Olympic FestivalGyőr (HUN)25 Jul 2017
1011.99+2.8Paula Sprudzāne19 Mar 19993Valmieras pilsētas atklātais čempionāts vieglatlētikāValmiera (LAT)03 Jun 2017
200m
RankResultWindRecAthleteDOBPosCompetitionVenueResult Date
123.12+1.3Sindija Bukša14 Dec 1997311th European Athletics U23 Championships, Zawisza StadiumBydgoszcz (POL)15 Jul 2017
223.15-1.4Gunta Vaičule09 Mar 1995229th Summer UniversiadeTaipei (TPE)26 Aug 2017
324.11-1.0Marija Medvedeva24 Nov 20001Rīga (LAT)17 Jun 2017
424.49+0.4Anna Paula Auzina14 Feb 1996629th Summer UniversiadeTaipei (TPE)25 Aug 2017
524.92+0.2Paula Sprudzāne19 Mar 19993National ChampionshipsOgre (LAT)30 Jul 2017
625.58AElīza Marija Kraule26 Jun 2001H10th IAAF World Youth ChampionshipsNairobi (KEN)14 Jul 2017
725.76-0.4Kristīne Deruma31 Oct 1998H24th European Athletics U20 Championships, Stadio Olimpico Carlo ZecchiniGrosseto (ITA)20 Jul 2017
825.95-0.1Jolanta Kaupe18 Mar 1995HNational Championships Combined EventsValmiera (LAT)02 Jun 2017
926.05ALuīze Opolā23 Apr 2001H10th IAAF World Youth ChampionshipsNairobi (KEN)14 Jul 2017
1026.10+1.0Kristīne Blaževiča11 Dec 2001Valmiera (LAT)03 Jun 2017
1126.50+1.2Kristiāna Zacmane20 May 1999HBalti Noorte Võistkondlikud Mitmevõistluse MeistrivõistlusedRakvere (EST)20 May 2017
1226.74+1.3Amanda Savicka29 Dec 2000HBalti Noorte Võistkondlikud Mitmevõistluse MeistrivõistlusedRakvere (EST)20 May 2017
1327.75-0.1Solvita Dzilnava30 Sep 1997HNational Championships Combined EventsValmiera (LAT)02 Jun 2017
1428.20+0.8Krista Sprūde13 Oct 2001HValmiera (LAT)02 Jun 2017
1522.93+2.2Gunta Vaičule09 Mar 1995129th Summer UniversiadeTaipei (TPE)25 Aug 2017
1625.77+3.4Kristine Baževica11 Dec 2001HBalti Noorte Võistkondlikud Mitmevõistluse MeistrivõistlusedRakvere (EST)20 May 2017
1726.30+5.1Kristiāna Zacmane20 May 1999HEuropean Team Championships 2nd League Combined EventsMonzón (ESP)01 Jul 2017
1827.30+2.6Tereza Gipsle27 Jan 2000HBalti Noorte Võistkondlikud Mitmevõistluse MeistrivõistlusedRakvere (EST)20 May 2017
400m
RankResultWindRecAthleteDOBPosCompetitionVenueResult Date
151.37Gunta Vaičule09 Mar 1995216th IAAF World Championships, Olympic StadiumLondon (GBR)06 Aug 2017
256.42Anna Paula Auzina14 Feb 19961SELL Students GamesRīga (LAT)19 May 2017
356.87Patrīcija Cīrule10 Nov 20011VII Latvijas Jaunatnes OlimpiādeOgre (LAT)08 Jul 2017
458.17Patricija Sarmule29 Aug 20021Vilnius (LTU)15 Jul 2017
558.98Agita Svetere25 Apr 1999353rd Gustav Sule Mälestusvõistlused, Tamme staadionTartu (EST)04 Jun 2017
800m
RankResultWindRecAthleteDOBPosCompetitionVenueResult Date
12:10.10Patrīcija Cīrule10 Nov 20014President's CupValmiera (LAT)11 Jun 2017
22:10.55Daira Deičmane08 May 19996President's CupValmiera (LAT)11 Jun 2017
32:24.15Kristiāna Zacmane20 May 1999HBalti Noorte Võistkondlikud Mitmevõistluse MeistrivõistlusedRakvere (EST)21 May 2017
42:25.03Luīze Opolā23 Apr 2001HBalti Noorte Võistkondlikud Mitmevõistluse MeistrivõistlusedRakvere (EST)21 May 2017
52:28.31Kristīne Deruma31 Oct 1998HEuropean Team Championships 2nd League Combined EventsMonzón (ESP)02 Jul 2017
62:30.94Elīza Marija Kraule26 Jun 2001HBalti Noorte Võistkondlikud Mitmevõistluse MeistrivõistlusedRakvere (EST)21 May 2017
72:31.25Amanda Savicka29 Dec 2000HValmiera (LAT)03 Jun 2017
82:32.17Jolanta Kaupe18 Mar 1995HNational Championships Combined EventsValmiera (LAT)03 Jun 2017
92:34.26Kristine Baževica11 Dec 2001HBalti Noorte Võistkondlikud Mitmevõistluse MeistrivõistlusedRakvere (EST)21 May 2017
102:39.07Tereza Gipsle27 Jan 2000HBalti Noorte Võistkondlikud Mitmevõistluse MeistrivõistlusedRakvere (EST)21 May 2017
112:44.02Krista Sprūde13 Oct 2001HValmiera (LAT)03 Jun 2017
122:49.84Solvita Dzilnava30 Sep 1997HNational Championships Combined EventsValmiera (LAT)03 Jun 2017
1500m
RankResultWindRecAthleteDOBPosCompetitionVenueResult Date
14:35.70Patrīcija Cīrule10 Nov 20012Valmiera (LAT)05 Aug 2017
24:49.55Daira Deičmane08 May 1999107th European Athletics Team Championships, Second LeagueTel Aviv (ISR)25 Jun 2017
34:52.48Kamilla Vanadzina03 Oct 20031Vilnius (LTU)15 Jul 2017
410:10.06Ilarija Locmele01 Jul 2000Győr (HUN)22 Jul 2017
3000m
RankResultWindRecAthleteDOBPosCompetitionVenueResult Date
110:09.39Elēna Miezava09 Jan 19972National University ChampionshipsKaunas (LTU)03 Jun 2017
210:10.06Ilarija Locmele01 Jul 20001114th European Youth Olympic FestivalGyőr (HUN)26 Jul 2017
3000m Steeplechase
RankResultWindRecAthleteDOBPosCompetitionVenueResult Date
111:57.73Kristīne Jevsejeva01 Dec 1996127th European Athletics Team Championships, Second LeagueTel Aviv (ISR)24 Jun 2017
100m Hurdles (76.2cm)
RankResultWindRecAthleteDOBPosCompetitionVenueResult Date
113.80+0.7Kristīne Blaževiča11 Dec 20011VII Latvijas Jaunatnes OlimpiādeOgre (LAT)08 Jul 2017
213.86A-1.0Elīza Marija Kraule26 Jun 2001H10th IAAF World Youth ChampionshipsNairobi (KEN)14 Jul 2017
314.74+1.4Amanda Savicka29 Dec 2000HBalti Noorte Võistkondlikud Mitmevõistluse MeistrivõistlusedRakvere (EST)20 May 2017
414.84-0.2Luīze Opolā23 Apr 20014Ventspils (LAT)01 Jul 2017
515.50-0.6Krista Sprūde13 Oct 2001HValmiera (LAT)02 Jun 2017
613.55+3.9Kristīne Blaževiča11 Dec 2001214th European Youth Olympic FestivalGyőr (HUN)28 Jul 2017
714.28+2.2Kristine Baževica11 Dec 2001HBalti Noorte Võistkondlikud Mitmevõistluse MeistrivõistlusedRakvere (EST)20 May 2017
814.76+2.3Luīze Opolā23 Apr 20013Ventspils (LAT)01 Jul 2017
915.04+2.3Krista Sprūde13 Oct 20014Ventspils (LAT)01 Jul 2017
100m Hurdles
RankResultWindRecAthleteDOBPosCompetitionVenueResult Date
113.95+1.7Paula Sprudzāne19 Mar 19991National ChampionshipsOgre (LAT)29 Jul 2017
214.58+1.4Jolanta Kaupe18 Mar 1995HNational Championships Combined EventsValmiera (LAT)02 Jun 2017
315.04+1.7Amanda Savicka29 Dec 20003National ChampionshipsOgre (LAT)29 Jul 2017
415.07+1.4Kristiāna Zacmane20 May 1999HNational Championships Combined EventsValmiera (LAT)02 Jun 2017
515.26+1.4Kristīne Deruma31 Oct 1998HEuropean Team Championships 2nd League Combined EventsMonzón (ESP)01 Jul 2017
615.57+1.4Solvita Dzilnava30 Sep 1997HNational Championships Combined EventsValmiera (LAT)02 Jun 2017
715.14+3.0Tereza Gipsle27 Jan 2000HBalti Noorte Võistkondlikud Mitmevõistluse MeistrivõistlusedRakvere (EST)20 May 2017
815.93+3.0Krista Sprūde13 Oct 2001HBalti Noorte Võistkondlikud Mitmevõistluse MeistrivõistlusedRakvere (EST)20 May 2017
300m Hurdles
RankResultWindRecAthleteDOBPosCompetitionVenueResult Date
146.22Amina Askarova26 Jan 20021Vilnius (LTU)15 Jul 2017
400m Hurdles
RankResultWindRecAthleteDOBPosCompetitionVenueResult Date
162.84Grieta Griezīte09 Aug 20011VII Latvijas Jaunatnes OlimpiādeOgre (LAT)09 Jul 2017
High Jump
RankResultWindRecAthleteDOBPosCompetitionVenueResult Date
11.79AElīza Marija Kraule26 Jun 2001H10th IAAF World Youth ChampionshipsNairobi (KEN)14 Jul 2017
21.75Luīze Katrīna Zeļģe08 Apr 20007Riga CupOgre (LAT)25 May 2017
31.74Jūlija Tarvide21 Sep 19971ASUN Outdoor Track & Field Championships, North FloridaJacksonville FL (USA)13 May 2017
41.72Kristīne Deruma31 Oct 1998HEuropean Team Championships 2nd League Combined EventsMonzón (ESP)01 Jul 2017
51.69Darja Sopova18 Feb 20021Vilnius (LTU)15 Jul 2017
61.67ALuīze Opolā23 Apr 2001H10th IAAF World Youth ChampionshipsNairobi (KEN)14 Jul 2017
71.66Dace Dreimane08 Feb 19957Mid-American Outdoor Track & Field Championships, Western MichiganKalamazoo MI (USA)13 May 2017
71.66Kristiāna Zacmane20 May 1999HEuropean Team Championships 2nd League Combined EventsMonzón (ESP)01 Jul 2017
91.65Kristine Baževica11 Dec 2001HBalti Noorte Võistkondlikud Mitmevõistluse MeistrivõistlusedRakvere (EST)20 May 2017
91.65Solvita Dzilnava30 Sep 19975National ChampionshipsOgre (LAT)30 Jul 2017
111.59Jolanta Kaupe18 Mar 1995HNational Championships Combined EventsValmiera (LAT)02 Jun 2017
121.56Amanda Savicka29 Dec 2000HBalti Noorte Võistkondlikud Mitmevõistluse MeistrivõistlusedRakvere (EST)20 May 2017
131.53Tereza Gipsle27 Jan 2000HBalti Noorte Võistkondlikud Mitmevõistluse MeistrivõistlusedRakvere (EST)20 May 2017
131.53Krista Sprūde13 Oct 2001HBalti Noorte Võistkondlikud Mitmevõistluse MeistrivõistlusedRakvere (EST)20 May 2017
Pole Vault
RankResultWindRecAthleteDOBPosCompetitionVenueResult Date
13.40Anete-Jete Meiere11 Aug 19981Season Openig Meeting Goran Subotić MemorialZagreb (CRO)06 May 2017
Long Jump
RankResultWindRecAthleteDOBPosCompetitionVenueResult Date
16.28A-0.2Kitija Paula Melnbārde10 Feb 2001410th IAAF World Youth ChampionshipsNairobi (KEN)16 Jul 2017
26.08A-0.8Kristīne Blaževiča11 Dec 2001610th IAAF World Youth ChampionshipsNairobi (KEN)16 Jul 2017
35.98+0.1Klinta Blusina10 Oct 20002Valmiera (LAT)05 Aug 2017
45.960.0Elīza Marija Kraule26 Jun 2001HBalti Noorte Võistkondlikud Mitmevõistluse MeistrivõistlusedRakvere (EST)21 May 2017
55.94+0.9Alevtina Tarasova31 Jul 19971Sportland KaussJelgava (LAT)18 Jul 2017
65.91Dace Dreimane08 Feb 1995-Tennessee Relays, TennesseeKnoxville TN (USA)07 Apr 2017
75.86+1.9Ieva Turķe23 Jul 19981Valgamaa lahtised kergejõustiku meistrivõistlused, KeskstaadionValga (EST)08 Jun 2017
85.84+1.7Kristine Baževica11 Dec 2001HBalti Noorte Võistkondlikud Mitmevõistluse MeistrivõistlusedRakvere (EST)21 May 2017
95.83-0.2Līga Vecbērza12 May 19982Ventspils (LAT)02 Jul 2017
105.81+0.1Rūta Lasmane17 Dec 20001Valmieras Spēles IiValmiera (LAT)12 Jul 2017
115.73-0.4Kristīne Deruma31 Oct 1998HBalti Noorte Võistkondlikud Mitmevõistluse MeistrivõistlusedRakvere (EST)21 May 2017
125.60+0.5Luīze Opolā23 Apr 2001HBalti Noorte Võistkondlikud Mitmevõistluse MeistrivõistlusedRakvere (EST)21 May 2017
135.560.0Jana Stafecka06 Mar 19982Valmieras Spēles IiValmiera (LAT)12 Jul 2017
145.46-0.4Kristiāna Zacmane20 May 1999HBalti Noorte Võistkondlikud Mitmevõistluse MeistrivõistlusedRakvere (EST)21 May 2017
155.30+1.6Amanda Savicka29 Dec 2000HBalti Noorte Võistkondlikud Mitmevõistluse MeistrivõistlusedRakvere (EST)21 May 2017
165.28+0.8Jolanta Kaupe18 Mar 1995HNational Championships Combined EventsValmiera (LAT)03 Jun 2017
165.28-0.1Krista Sprūde13 Oct 20017Sportland KaussJelgava (LAT)18 Jul 2017
185.24+0.2Solvita Dzilnava30 Sep 1997HNational Championships Combined EventsValmiera (LAT)03 Jun 2017
194.65+0.9Tereza Gipsle27 Jan 2000HBalti Noorte Võistkondlikud Mitmevõistluse MeistrivõistlusedRakvere (EST)21 May 2017
206.04+2.4Dace Dreimane08 Feb 19955Mid-American Outdoor Track & Field Championships, Western MichiganKalamazoo MI (USA)12 May 2017
Triple Jump
RankResultWindRecAthleteDOBPosCompetitionVenueResult Date
112.78+1.6Ieva Turķe23 Jul 19982National ChampionshipsOgre (LAT)29 Jul 2017
212.70-0.4Dace Dreimane08 Feb 199525NCAA Division I 2017 Outdoor Track & Field Championships, East Preliminary Lexington KY (USA)27 May 2017
312.57+1.5Luīze Opolā23 Apr 20011Ventspils (LAT)01 Jul 2017
412.44+1.0Rūta Lasmane17 Dec 20002Ventspils (LAT)01 Jul 2017
512.22+1.0Elza Anna Noriņa14 Jan 19954National ChampionshipsOgre (LAT)29 Jul 2017
612.02+0.1Zane Zemīte18 Jul 20016National ChampionshipsOgre (LAT)29 Jul 2017
711.02-0.4Krista Sprūde13 Oct 20016Ventspils (LAT)01 Jul 2017
Shot Put (3kg)
RankResultWindRecAthleteDOBPosCompetitionVenueResult Date
113.94Ieva Šēra24 Jul 20001Ventspils (LAT)01 Jul 2017
213.05Aivita Smiļģe01 Jan 20002Ventspils (LAT)01 Jul 2017
213.05Vanesa Jablonska08 Jul 20013Ventspils (LAT)01 Jul 2017
413.04Auce Mūrniece31 Oct 20004Ventspils (LAT)01 Jul 2017
512.84Luīze Opolā23 Apr 2001HValmiera (LAT)02 Jun 2017
612.07Amanda Savicka29 Dec 2000HBalti Noorte Võistkondlikud Mitmevõistluse MeistrivõistlusedRakvere (EST)20 May 2017
711.32AElīza Marija Kraule26 Jun 2001H10th IAAF World Youth ChampionshipsNairobi (KEN)14 Jul 2017
810.17Krista Sprūde13 Oct 2001HValmiera (LAT)02 Jun 2017
98.97Kristine Baževica11 Dec 2001HBalti Noorte Võistkondlikud Mitmevõistluse MeistrivõistlusedRakvere (EST)20 May 2017
Shot Put
RankResultWindRecAthleteDOBPosCompetitionVenueResult Date
114.01Lāsma Padedze29 Jul 19981Ogre (LAT)13 May 2017
213.82Kristine Strazdite17 Aug 19991Valmieras Spēles IiValmiera (LAT)12 Jul 2017
313.23Liene Roziņa08 Jun 19991Ķekavā (LAT)16 Sep 2017
412.49Jolanta Kaupe18 Mar 1995HNational Championships Combined EventsValmiera (LAT)02 Jun 2017
511.58Kristiāna Zacmane20 May 1999HNational Championships Combined EventsValmiera (LAT)02 Jun 2017
611.50Kristīne Deruma31 Oct 19982Valgamaa lahtised kergejõustiku meistrivõistlused, KeskstaadionValga (EST)08 Jun 2017
710.73Solvita Dzilnava30 Sep 1997HNational Championships Combined EventsValmiera (LAT)02 Jun 2017
88.88Tereza Gipsle27 Jan 2000HBalti Noorte Võistkondlikud Mitmevõistluse MeistrivõistlusedRakvere (EST)20 May 2017
98.10Krista Sprūde13 Oct 2001HBalti Noorte Võistkondlikud Mitmevõistluse MeistrivõistlusedRakvere (EST)20 May 2017
Discus Throw
RankResultWindRecAthleteDOBPosCompetitionVenueResult Date
146.25Kristine Strazdite17 Aug 19991Ventspils (LAT)01 Jul 2017
245.23Elīza Puķāne17 Jan 19994Valmiera (LAT)27 May 2017
345.04Lāsma Padedze29 Jul 19981Valmiera (LAT)27 May 2017
444.21Lelde Mieze30 Jul 19992Valmiera (LAT)27 May 2017
Hammer Throw
RankResultWindRecAthleteDOBPosCompetitionVenueResult Date
143.74Eva Rudzīte12 Nov 1999127th European Athletics Team Championships, Second LeagueTel Aviv (ISR)25 Jun 2017
242.60Liene Roziņa08 Jun 19993Valmiera (LAT)27 May 2017
Javelin Throw (500g)
RankResultWindRecAthleteDOBPosCompetitionVenueResult Date
152.42Marija Svistuna02 Jul 2002414th European Youth Olympic FestivalGyőr (HUN)29 Jul 2017
251.22Nikola Ozola02 Feb 20011Ventspils Šķēpi, Dainis Kula Cup, Olimpiskā CentraVentspils (LAT)03 Jun 2017
343.59Krista Sprūde13 Oct 20012Ventspils (LAT)01 Jul 2017
443.16Luīze Opolā23 Apr 2001Tukums (LAT)06 May 2017
543.10Veronika Lisovka25 Mar 20013Valmieras Spēles IiValmiera (LAT)12 Jul 2017
642.79Monta Jankovska23 Nov 2000Ogre (LAT)22 May 2017
741.90Signe Vilhovika30 Aug 20003Ventspils (LAT)01 Jul 2017
839.26Amanda Savicka29 Dec 20005Ventspils (LAT)01 Jul 2017
934.92AElīza Marija Kraule26 Jun 2001H10th IAAF World Youth ChampionshipsNairobi (KEN)15 Jul 2017
1033.86Kristine Baževica11 Dec 2001HBalti Noorte Võistkondlikud Mitmevõistluse MeistrivõistlusedRakvere (EST)21 May 2017
Javelin Throw
RankResultWindRecAthleteDOBPosCompetitionVenueResult Date
164.47Anete Kociņa05 Feb 1996211th European Athletics U23 Championships, Zawisza StadiumBydgoszcz (POL)16 Jul 2017
249.76Eva Dreimane29 Jun 19994Ventspils Šķēpi, Dainis Kula Cup, Olimpiskā CentraVentspils (LAT)03 Jun 2017
347.20Laine Donāne01 Oct 19981Kokneses kaussKoknese (LAT)23 Sep 2017
446.88Linda Luize Salme27 Jun 19981Ventspils (LAT)01 Jul 2017
545.32Aiva Niedra18 Mar 19992Valmiera (LAT)27 May 2017
645.08Marija Svistuna02 Jul 20021Kandavä (LAT)11 Aug 2017
744.52Līva Jakobsone06 Oct 19996Ventspils Šķēpi, Dainis Kula Cup, Olimpiskā CentraVentspils (LAT)03 Jun 2017
842.78Amanda Savicka29 Dec 20008National ChampionshipsOgre (LAT)29 Jul 2017
940.29Signe Jēkabsone29 Mar 1995Tukums (LAT)06 May 2017
1037.90Krista Sprūde13 Oct 2001HBalti Noorte Võistkondlikud Mitmevõistluse MeistrivõistlusedRakvere (EST)21 May 2017
1037.90Jolanta Kaupe18 Mar 1995HNational Championships Combined EventsValmiera (LAT)03 Jun 2017
1236.60Kristīne Deruma31 Oct 1998HEuropean Team Championships 2nd League Combined EventsMonzón (ESP)02 Jul 2017
1336.19Kristiāna Zacmane20 May 1999HNational Championships Combined EventsValmiera (LAT)03 Jun 2017
1428.79Solvita Dzilnava30 Sep 1997HNational Championships Combined EventsValmiera (LAT)03 Jun 2017
1522.04Tereza Gipsle27 Jan 2000HBalti Noorte Võistkondlikud Mitmevõistluse MeistrivõistlusedRakvere (EST)21 May 2017
Heptathlon
RankResultWindRecAthleteDOBPosCompetitionVenueResult Date
15116Kristīne Deruma31 Oct 19988European Team Championships 2nd League Combined EventsMonzón (ESP)02 Jul 2017
25048Jolanta Kaupe18 Mar 19951National Championships Combined EventsValmiera (LAT)03 Jun 2017
34927Kristiāna Zacmane20 May 19992National Championships Combined EventsValmiera (LAT)03 Jun 2017
44300Solvita Dzilnava30 Sep 19973National Championships Combined EventsValmiera (LAT)03 Jun 2017
54127Krista Sprūde13 Oct 20015Balti Noorte Võistkondlikud Mitmevõistluse MeistrivõistlusedRakvere (EST)21 May 2017
63998Tereza Gipsle27 Jan 20006Balti Noorte Võistkondlikud Mitmevõistluse MeistrivõistlusedRakvere (EST)21 May 2017
Heptathlon U18
RankResultWindRecAthleteDOBPosCompetitionVenueResult Date
15360AElīza Marija Kraule26 Jun 2001610th IAAF World Youth ChampionshipsNairobi (KEN)15 Jul 2017
25230Luīze Opolā23 Apr 20012Balti Noorte Võistkondlikud Mitmevõistluse MeistrivõistlusedRakvere (EST)21 May 2017
35004Kristine Baževica11 Dec 20014Balti Noorte Võistkondlikud Mitmevõistluse MeistrivõistlusedRakvere (EST)21 May 2017
44844Amanda Savicka29 Dec 20006Balti Noorte Võistkondlikud Mitmevõistluse MeistrivõistlusedRakvere (EST)21 May 2017
54355Krista Sprūde13 Oct 20013Valmiera (LAT)03 Jun 2017
Legend
DNS
Did Not Start
DNF
Did Not Finish
DQ
Disqualified
Q
Qualified by standard
q
Qualified by performance
qR
Advanced to next round by Referee
qJ
Advanced to next round by Jury of Appeal
>
Bent knee (Race walking)
~
loss of contact (Race walking)
yC
yellow Card
yRC
Second yellow Card
RC
Red Card
Fn
False Start
o
Clearance
R
Retired
- -
Pass
x
Failure
NM
No Mark
NH
No Height
h
Hand-timing
a
automatic timing with no hundredths of a secondmeasured
A
performance achieved at altitude
OT
Oversized Track
WR
World Record
=WR
Equal World Record
ER
European Record
=ER
Equal European Record
CR
Championship Record
=CR
Equal Championship Record
EUR
European U23 Record
=EUR
Equal European U23 Record
WJR
World Junior Record
=WJR
Equal World Junior Record
EJR
European Junior Record
=EJR
Equal European Junior Record
WL
World Lead
=WL
Equal World Lead
EL
European Lead
=EL
Equal European Lead
WB
World Best
=WB
Equal World Best
EB
European Best
=EB
Equal European Best
CB
Championship Best Performance
=CB
Equal Championship Best Performance
NR
National Record
=NR
Equal National Record
NUR
National U23 Record
=NUR
Equal National U23 Record
NJR
National Junior Record
=NJR
Equal National Junior Record
PB
Personal Best
=PB
Equal Personal Best
SB
Seasonal Best
=SB
Equal Seasonal Best