Lithuania (LTU) U20 Best Lists 2017

100m
RankResultWindRecAthleteDOBPosCompetitionVenueResult Date
110.79+1.6Laurynas Toleikis03 Jan 19991National University ChampionshipsKaunas (LTU)02 Jun 2017
210.86+0.6Nikas Katkevičius12 Nov 19996National ChampionshipsPalanga (LTU)20 Jul 2017
310.94+0.9Rokas Ickys04 Apr 19982Kaunas (LTU)19 May 2017
411.03-0.3Džiugas Juška06 Aug 19982National University ChampionshipsKaunas (LTU)02 Jun 2017
411.03-2.4Edgaras Radzevičius09 Aug 2001Marijampolė (LTU)11 Jul 2017
611.04-0.3Benas Kontrimavicius04 Jun 19993National University ChampionshipsKaunas (LTU)02 Jun 2017
711.52+1.1Tomas Sabašinskas15 Mar 2000DBalti Noorte Võistkondlikud Mitmevõistluse MeistrivõistlusedRakvere (EST)20 May 2017
811.55-2.7Edgaras Benkunskas28 May 1999D24th European Athletics U20 Championships, Stadio Olimpico Carlo ZecchiniGrosseto (ITA)22 Jul 2017
911.57+0.5Domantas Dobrega03 May 1999DBalti Noorte Võistkondlikud Mitmevõistluse MeistrivõistlusedRakvere (EST)20 May 2017
1011.76-2.7Matas Adamonis26 Jun 1998D24th European Athletics U20 Championships, Stadio Olimpico Carlo ZecchiniGrosseto (ITA)22 Jul 2017
1112.01+1.1Justas Gofencas12 May 2000DBalti Noorte Võistkondlikud Mitmevõistluse MeistrivõistlusedRakvere (EST)20 May 2017
1211.47+2.5Edgaras Benkunskas28 May 1999DBalti Noorte Võistkondlikud Mitmevõistluse MeistrivõistlusedRakvere (EST)20 May 2017
1311.53+2.5Matas Adamonis26 Jun 1998DBalti Noorte Võistkondlikud Mitmevõistluse MeistrivõistlusedRakvere (EST)20 May 2017
1412.30+3.4Edvinas Gylys07 Feb 2001DBalti Noorte Võistkondlikud Mitmevõistluse MeistrivõistlusedRakvere (EST)20 May 2017
1512.37+3.4Lukas Druktenis12 Nov 2000DBalti Noorte Võistkondlikud Mitmevõistluse MeistrivõistlusedRakvere (EST)20 May 2017
200m
RankResultWindRecAthleteDOBPosCompetitionVenueResult Date
121.81-1.1Gediminas Truskauskas02 Jan 19981National University ChampionshipsKaunas (LTU)03 Jun 2017
222.03-0.5Laurynas Toleikis03 Jan 19993National University ChampionshipsKaunas (LTU)03 Jun 2017
322.05Nojus Budavičius14 May 19992Vilniaus miesto atviras čempionatasVilnius (LTU)12 Jul 2017
422.23-0.3Nikas Katkevičius12 Nov 19992National U23 & U20 ChampionshipsKaunas (LTU)02 Jul 2017
522.86-0.3Edgaras Radzevičius09 Aug 2001714th European Youth Olympic FestivalGyőr (HUN)26 Jul 2017
621.90+2.5Nojus Budavičius14 May 19996National ChampionshipsPalanga (LTU)21 Jul 2017
721.92+2.5Valentinas Bukovskis16 May 19988National ChampionshipsPalanga (LTU)21 Jul 2017
400m
RankResultWindRecAthleteDOBPosCompetitionVenueResult Date
147.65Gediminas Truskauskas02 Jan 1998424th European Athletics U20 Championships, Stadio Olimpico Carlo ZecchiniGrosseto (ITA)20 Jul 2017
249.00Valentinas Bukovskis16 May 19983National University ChampionshipsKaunas (LTU)02 Jun 2017
349.26Nojus Budavičius14 May 19991National U23 & U20 ChampionshipsKaunas (LTU)01 Jul 2017
450.93Edgaras Benkunskas28 May 1999D24th European Athletics U20 Championships, Stadio Olimpico Carlo ZecchiniGrosseto (ITA)22 Jul 2017
551.82Domantas Dobrega03 May 1999DBalti Noorte Võistkondlikud Mitmevõistluse MeistrivõistlusedRakvere (EST)20 May 2017
651.96Matas Adamonis26 Jun 1998DBalti Noorte Võistkondlikud Mitmevõistluse MeistrivõistlusedRakvere (EST)20 May 2017
752.51Jokubas Tubutis16 Feb 19997European Champion Clubs Cup Juniors - Group ABrno (CZE)16 Sep 2017
855.04ATomas Sabašinskas15 Mar 2000D10th IAAF World Youth ChampionshipsNairobi (KEN)12 Jul 2017
956.95Justas Gofencas12 May 2000DBalti Noorte Võistkondlikud Mitmevõistluse MeistrivõistlusedRakvere (EST)20 May 2017
1057.59Lukas Druktenis12 Nov 2000DBalti Noorte Võistkondlikud Mitmevõistluse MeistrivõistlusedRakvere (EST)20 May 2017
1159.96Edvinas Gylys07 Feb 2001DBalti Noorte Võistkondlikud Mitmevõistluse MeistrivõistlusedRakvere (EST)20 May 2017
800m
RankResultWindRecAthleteDOBPosCompetitionVenueResult Date
11:51.41ARimas Eduardas Survilas28 Jul 2000410th IAAF World Youth ChampionshipsNairobi (KEN)13 Jul 2017
21:54.72Robert Antonovič01 May 199812President's CupValmiera (LAT)11 Jun 2017
31:54.75Jokubas Tubutis16 Feb 19995National University ChampionshipsKaunas (LTU)03 Jun 2017
42:06.61Julius Kalindra24 Sep 20021Vilnius (LTU)15 Jul 2017
1500m
RankResultWindRecAthleteDOBPosCompetitionVenueResult Date
14:37.50Domantas Dobrega03 May 1999DBalti Noorte Võistkondlikud Mitmevõistluse MeistrivõistlusedRakvere (EST)21 May 2017
24:40.82Matas Adamonis26 Jun 1998DBalti Noorte Võistkondlikud Mitmevõistluse MeistrivõistlusedRakvere (EST)21 May 2017
34:47.77Edgaras Benkunskas28 May 1999DBalti Noorte Võistkondlikud Mitmevõistluse MeistrivõistlusedRakvere (EST)21 May 2017
45:14.72Tomas Sabašinskas15 Mar 2000DBalti Noorte Võistkondlikud Mitmevõistluse MeistrivõistlusedRakvere (EST)21 May 2017
55:18.89Lukas Druktenis12 Nov 2000DBalti Noorte Võistkondlikud Mitmevõistluse MeistrivõistlusedRakvere (EST)21 May 2017
65:31.74Edvinas Gylys07 Feb 2001DBalti Noorte Võistkondlikud Mitmevõistluse MeistrivõistlusedRakvere (EST)21 May 2017
3000m
RankResultWindRecAthleteDOBPosCompetitionVenueResult Date
19:14.30Ernestas Danilovas17 Jun 19998European Champion Clubs Cup Juniors - Group ABrno (CZE)16 Sep 2017
3000m Steeplechase
RankResultWindRecAthleteDOBPosCompetitionVenueResult Date
111:10.02Kęstas Mickus03 Aug 19997European Champion Clubs Cup Juniors - Group ABrno (CZE)16 Sep 2017
110m Hurdles (91.4cm)
RankResultWindRecAthleteDOBPosCompetitionVenueResult Date
114.63+0.9Dovidas Petkevicius12 Feb 20011Valmiera (LAT)05 Aug 2017
216.08A-0.2Tomas Sabašinskas15 Mar 2000D10th IAAF World Youth ChampionshipsNairobi (KEN)13 Jul 2017
316.84-0.3Justas Gofencas12 May 2000DBalti Noorte Võistkondlikud Mitmevõistluse MeistrivõistlusedRakvere (EST)21 May 2017
417.270.0Lukas Druktenis12 Nov 2000DBalti Noorte Võistkondlikud Mitmevõistluse MeistrivõistlusedRakvere (EST)21 May 2017
517.600.0Edvinas Gylys07 Feb 2001DBalti Noorte Võistkondlikud Mitmevõistluse MeistrivõistlusedRakvere (EST)21 May 2017
614.28+5.2Dovidas Petkevicius12 Feb 2001314th European Youth Olympic FestivalGyőr (HUN)25 Jul 2017
110m Hurdles (99.1cm)
RankResultWindRecAthleteDOBPosCompetitionVenueResult Date
113.60+1.7Rokas Ickys04 Apr 1998324th Bauhaus Juniorengala, Michael-Hoffmann-StadionMannheim (GER)01 Jul 2017
214.63Dovidas Petkevicius12 Feb 2001Valmiera (LAT)05 Aug 2017
314.76-1.1Maksim Bolotin12 May 19981National U23 & U20 ChampionshipsKaunas (LTU)01 Jul 2017
414.77-1.1Gabrielius Bžeskis13 Jul 19982National U23 & U20 ChampionshipsKaunas (LTU)01 Jul 2017
514.81+1.7Matas Adamonis26 Jun 1998DBalti Noorte Võistkondlikud Mitmevõistluse MeistrivõistlusedRakvere (EST)21 May 2017
614.95-1.2Edgaras Benkunskas28 May 1999D24th European Athletics U20 Championships, Stadio Olimpico Carlo ZecchiniGrosseto (ITA)23 Jul 2017
716.49+0.2Domantas Dobrega03 May 1999DBalti Noorte Võistkondlikud Mitmevõistluse MeistrivõistlusedRakvere (EST)21 May 2017
110m Hurdles
RankResultWindRecAthleteDOBPosCompetitionVenueResult Date
114.44-2.0Rokas Ickys04 Apr 19981National University ChampionshipsKaunas (LTU)02 Jun 2017
214.40+2.2Rokas Ickys04 Apr 19984President's CupValmiera (LAT)11 Jun 2017
400m Hurdles
RankResultWindRecAthleteDOBPosCompetitionVenueResult Date
154.14Maksim Bolotin12 May 19983National ChampionshipsPalanga (LTU)21 Jul 2017
High Jump
RankResultWindRecAthleteDOBPosCompetitionVenueResult Date
12.20Juozas Baikštys18 Mar 19981Kaunas (LTU)19 May 2017
22.00Matas Adamonis26 Jun 1998Kaunas (LTU)03 May 2017
22.00Edgaras Benkunskas28 May 1999Marijampolė (LTU)11 Jul 2017
41.95Aleksas Vilkas06 Feb 19997National University ChampionshipsKaunas (LTU)03 Jun 2017
51.90Domantas Dobrega03 May 1999DBalti Noorte Võistkondlikud Mitmevõistluse MeistrivõistlusedRakvere (EST)20 May 2017
61.84Justas Gofencas12 May 2000DBalti Noorte Võistkondlikud Mitmevõistluse MeistrivõistlusedRakvere (EST)20 May 2017
71.84ATomas Sabašinskas15 Mar 2000D10th IAAF World Youth ChampionshipsNairobi (KEN)12 Jul 2017
81.72Lukas Druktenis12 Nov 2000DBalti Noorte Võistkondlikud Mitmevõistluse MeistrivõistlusedRakvere (EST)20 May 2017
91.71Edgaras Cerniauskas14 Jan 20019Sky Is the LimitMölndal (SWE)29 Jul 2017
101.63Edvinas Gylys07 Feb 2001DBalti Noorte Võistkondlikud Mitmevõistluse MeistrivõistlusedRakvere (EST)20 May 2017
Pole Vault
RankResultWindRecAthleteDOBPosCompetitionVenueResult Date
14.70Lukas Kolpakovas20 Jul 19987President's CupValmiera (LAT)10 Jun 2017
24.27Matas Adamonis26 Jun 1998DBalti Noorte Võistkondlikud Mitmevõistluse MeistrivõistlusedRakvere (EST)21 May 2017
34.20Vladas Baliukas24 Oct 20003National ChampionshipsPalanga (LTU)21 Jul 2017
44.07Edgaras Benkunskas28 May 1999DBalti Noorte Võistkondlikud Mitmevõistluse MeistrivõistlusedRakvere (EST)21 May 2017
53.87Domantas Dobrega03 May 1999DBalti Noorte Võistkondlikud Mitmevõistluse MeistrivõistlusedRakvere (EST)21 May 2017
53.87Justas Gofencas12 May 2000DBalti Noorte Võistkondlikud Mitmevõistluse MeistrivõistlusedRakvere (EST)21 May 2017
73.40ATomas Sabašinskas15 Mar 2000D10th IAAF World Youth ChampionshipsNairobi (KEN)13 Jul 2017
82.97Edvinas Gylys07 Feb 2001DBalti Noorte Võistkondlikud Mitmevõistluse MeistrivõistlusedRakvere (EST)21 May 2017
92.57Lukas Druktenis12 Nov 2000DBalti Noorte Võistkondlikud Mitmevõistluse MeistrivõistlusedRakvere (EST)21 May 2017
Long Jump
RankResultWindRecAthleteDOBPosCompetitionVenueResult Date
16.91+1.9Arturas Raklevicius31 May 19991National U23 & U20 ChampionshipsKaunas (LTU)01 Jul 2017
16.91+1.8Matas Adamonis26 Jun 1998D24th European Athletics U20 Championships, Stadio Olimpico Carlo ZecchiniGrosseto (ITA)22 Jul 2017
36.85+2.0Edgaras Benkunskas28 May 1999D24th European Athletics U20 Championships, Stadio Olimpico Carlo ZecchiniGrosseto (ITA)22 Jul 2017
46.70A+0.6Tomas Sabašinskas15 Mar 2000D10th IAAF World Youth ChampionshipsNairobi (KEN)12 Jul 2017
56.12-0.2Povilas Šiliauskas22 Sep 20017European Champion Clubs Cup Juniors - Group ABrno (CZE)16 Sep 2017
65.67+2.0Lukas Druktenis12 Nov 2000DBalti Noorte Võistkondlikud Mitmevõistluse MeistrivõistlusedRakvere (EST)20 May 2017
77.25+3.5Matas Adamonis26 Jun 1998DBalti Noorte Võistkondlikud Mitmevõistluse MeistrivõistlusedRakvere (EST)20 May 2017
86.93+3.0Edgaras Benkunskas28 May 1999DBalti Noorte Võistkondlikud Mitmevõistluse MeistrivõistlusedRakvere (EST)20 May 2017
96.92+3.1Domantas Dobrega03 May 1999DBalti Noorte Võistkondlikud Mitmevõistluse MeistrivõistlusedRakvere (EST)20 May 2017
106.09+3.8Justas Gofencas12 May 2000DBalti Noorte Võistkondlikud Mitmevõistluse MeistrivõistlusedRakvere (EST)20 May 2017
115.97+2.9Edvinas Gylys07 Feb 2001DBalti Noorte Võistkondlikud Mitmevõistluse MeistrivõistlusedRakvere (EST)20 May 2017
Triple Jump
RankResultWindRecAthleteDOBPosCompetitionVenueResult Date
114.48+1.7Denas Juozaitis29 Sep 2000Alytus (LTU)21 Jun 2017
214.370.0Benas Bileišis20 Apr 19986National University ChampionshipsKaunas (LTU)03 Jun 2017
314.19+1.5Lukas Krikštanavičius27 Nov 19987National ChampionshipsPalanga (LTU)21 Jul 2017
411.62+2.5Vladas Baliukas24 Oct 20008European Champion Clubs Cup Juniors - Group ABrno (CZE)16 Sep 2017
Shot Put (4kg)
RankResultWindRecAthleteDOBPosCompetitionVenueResult Date
116.35Karolis Gelažius31 Mar 20021Vilnius (LTU)15 Jul 2017
Shot Put (5kg)
RankResultWindRecAthleteDOBPosCompetitionVenueResult Date
116.80Dominykas Čepys18 Jun 2001Palanga (LTU)30 Sep 2017
216.70Naubartas Stripeikis10 Mar 20001Alfaz del Pi (ESP)21 Apr 2017
315.86ATomas Sabašinskas15 Mar 2000D10th IAAF World Youth ChampionshipsNairobi (KEN)12 Jul 2017
412.93Lukas Druktenis12 Nov 2000DBalti Noorte Võistkondlikud Mitmevõistluse MeistrivõistlusedRakvere (EST)20 May 2017
512.43Edvinas Gylys07 Feb 2001DBalti Noorte Võistkondlikud Mitmevõistluse MeistrivõistlusedRakvere (EST)20 May 2017
612.29Justas Gofencas12 May 2000DBalti Noorte Võistkondlikud Mitmevõistluse MeistrivõistlusedRakvere (EST)20 May 2017
Shot Put (6kg)
RankResultWindRecAthleteDOBPosCompetitionVenueResult Date
119.55Paulius Gelažius20 Apr 1998224th Bauhaus Juniorengala, Michael-Hoffmann-StadionMannheim (GER)01 Jul 2017
218.22Arminas Ceckauskas17 May 19981Klaipėda Junior ChampionshipsKlaipeda (LTU)15 Jun 2017
316.57Matas Adamonis26 Jun 1998DBalti Noorte Võistkondlikud Mitmevõistluse MeistrivõistlusedRakvere (EST)20 May 2017
414.67Edgaras Benkunskas28 May 1999D24th European Athletics U20 Championships, Stadio Olimpico Carlo ZecchiniGrosseto (ITA)22 Jul 2017
511.78Domantas Dobrega03 May 1999DBalti Noorte Võistkondlikud Mitmevõistluse MeistrivõistlusedRakvere (EST)20 May 2017
67.81Vytenis Giedraitis13 Aug 19988European Champion Clubs Cup Juniors - Group ABrno (CZE)16 Sep 2017
Shot Put
RankResultWindRecAthleteDOBPosCompetitionVenueResult Date
117.78Paulius Gelažius20 Apr 19982National University ChampionshipsKaunas (LTU)02 Jun 2017
216.74Arminas Ceckauskas17 May 19986National University ChampionshipsKaunas (LTU)02 Jun 2017
Discus Throw (1.5kg)
RankResultWindRecAthleteDOBPosCompetitionVenueResult Date
155.57Tomas Sabašinskas15 Mar 20001Valmiera (LAT)06 Aug 2017
253.06Armandas Miliauskas21 Oct 2000Valmiera (LAT)06 Aug 2017
350.50Martynas Alekna25 Aug 20001Kaunas (LTU)19 May 2017
435.25Lukas Druktenis12 Nov 2000DBalti Noorte Võistkondlikud Mitmevõistluse MeistrivõistlusedRakvere (EST)21 May 2017
531.18Edvinas Gylys07 Feb 2001DBalti Noorte Võistkondlikud Mitmevõistluse MeistrivõistlusedRakvere (EST)21 May 2017
625.36Justas Gofencas12 May 2000DBalti Noorte Võistkondlikud Mitmevõistluse MeistrivõistlusedRakvere (EST)21 May 2017
Discus Throw (1.75kg)
RankResultWindRecAthleteDOBPosCompetitionVenueResult Date
150.94Martynas Alekna25 Aug 20003National U23 & U20 ChampionshipsKaunas (LTU)01 Jul 2017
248.71Arminas Ceckauskas17 May 19981Klaipėda Junior ChampionshipsKlaipeda (LTU)15 Jun 2017
345.83Matas Adamonis26 Jun 1998DBalti Noorte Võistkondlikud Mitmevõistluse MeistrivõistlusedRakvere (EST)21 May 2017
444.89Tomas Sabašinskas15 Mar 20005European Champion Clubs Cup Juniors - Group ABrno (CZE)16 Sep 2017
544.47Edgaras Benkunskas28 May 1999DBalti Noorte Võistkondlikud Mitmevõistluse MeistrivõistlusedRakvere (EST)21 May 2017
628.60Domantas Dobrega03 May 1999DBalti Noorte Võistkondlikud Mitmevõistluse MeistrivõistlusedRakvere (EST)21 May 2017
Hammer Throw (6kg)
RankResultWindRecAthleteDOBPosCompetitionVenueResult Date
161.64Vytenis Giedraitis13 Aug 19981National U23 & U20 ChampionshipsKaunas (LTU)02 Jul 2017
Javelin Throw (700g)
RankResultWindRecAthleteDOBPosCompetitionVenueResult Date
161.92Tomas Sabašinskas15 Mar 2000DBalti Noorte Võistkondlikud Mitmevõistluse MeistrivõistlusedRakvere (EST)21 May 2017
250.62Lukas Druktenis12 Nov 2000DBalti Noorte Võistkondlikud Mitmevõistluse MeistrivõistlusedRakvere (EST)21 May 2017
334.41Justas Gofencas12 May 2000DBalti Noorte Võistkondlikud Mitmevõistluse MeistrivõistlusedRakvere (EST)21 May 2017
425.99Edvinas Gylys07 Feb 2001DBalti Noorte Võistkondlikud Mitmevõistluse MeistrivõistlusedRakvere (EST)21 May 2017
Javelin Throw
RankResultWindRecAthleteDOBPosCompetitionVenueResult Date
165.28Modestas Masteika25 Sep 19981Valmiera (LAT)27 May 2017
256.57Edgaras Benkunskas28 May 1999DBalti Noorte Võistkondlikud Mitmevõistluse MeistrivõistlusedRakvere (EST)21 May 2017
354.50Matas Adamonis26 Jun 1998D24th European Athletics U20 Championships, Stadio Olimpico Carlo ZecchiniGrosseto (ITA)23 Jul 2017
453.43Tomas Sabašinskas15 Mar 20005European Champion Clubs Cup Juniors - Group ABrno (CZE)16 Sep 2017
549.50Domantas Dobrega03 May 1999DBalti Noorte Võistkondlikud Mitmevõistluse MeistrivõistlusedRakvere (EST)21 May 2017
646.12Justinas Gerdvilis21 Oct 20203Leinster Schools, Morton StadiumDublin (IRL)20 May 2017
Decathlon U20
RankResultWindRecAthleteDOBPosCompetitionVenueResult Date
17704Matas Adamonis26 Jun 19981Balti Noorte Võistkondlikud Mitmevõistluse MeistrivõistlusedRakvere (EST)21 May 2017
27333Edgaras Benkunskas28 May 19994Balti Noorte Võistkondlikud Mitmevõistluse MeistrivõistlusedRakvere (EST)21 May 2017
36547Domantas Dobrega03 May 19997Balti Noorte Võistkondlikud Mitmevõistluse MeistrivõistlusedRakvere (EST)21 May 2017
10km Race Walk
RankResultWindRecAthleteDOBPosCompetitionVenueResult Date
147:42Paulius Juozaitis24 Aug 20002International Walking FestivalAlytus (LTU)09 Jun 2017
249:14Arminas Rudenka26 Sep 200123European Athletics Race Walking Permit MeetingPodébrady (CZE)08 Apr 2017
351:52Arnoldas Liutinskis22 May 200129European Athletics Race Walking Permit MeetingPodébrady (CZE)08 Apr 2017
4 x 100m
RankResultWindRecAthleteDOBPosCompetitionVenueResult Date
147.12 21 Oct 20208European Champion Clubs Cup Juniors - Group ABrno (CZE)16 Sep 2017
Decathlon U18
RankResultWindRecAthleteDOBPosCompetitionVenueResult Date
16770Tomas Sabašinskas15 Mar 20002Balti Noorte Võistkondlikud Mitmevõistluse MeistrivõistlusedRakvere (EST)21 May 2017
25294Lukas Druktenis12 Nov 20008Balti Noorte Võistkondlikud Mitmevõistluse MeistrivõistlusedRakvere (EST)21 May 2017
35021Justas Gofencas12 May 200010Balti Noorte Võistkondlikud Mitmevõistluse MeistrivõistlusedRakvere (EST)21 May 2017
44744Edvinas Gylys07 Feb 200111Balti Noorte Võistkondlikud Mitmevõistluse MeistrivõistlusedRakvere (EST)21 May 2017
100m
RankResultWindRecAthleteDOBPosCompetitionVenueResult Date
112.02+0.9Dovile Kiudelyte14 Apr 19992National ChampionshipsPalanga (LTU)20 Jul 2017
212.11+0.9Gabrielė Kaminskaitė11 May 20003National ChampionshipsPalanga (LTU)20 Jul 2017
312.13+0.3Kotryna Tonkovičiūtė30 Mar 19981National U23 & U20 ChampionshipsKaunas (LTU)01 Jul 2017
412.18Erika Lukaševič26 Nov 2000Klaipeda (LTU)03 May 2017
512.22+1.5Austėja Barbšytė20 Mar 20012National ChampionshipsPalanga (LTU)20 Jul 2017
612.38-0.7Akvilė Andriukaitytė09 Mar 20001National U23 & U20 ChampionshipsKaunas (LTU)01 Jul 2017
712.46-0.8Gabija Kupryte31 Jan 20021Vilnius (LTU)15 Jul 2017
813.32-0.4Deimantė Bedalytė17 Jun 20008European Champion Clubs Cup Juniors - Group ABrno (CZE)16 Sep 2017
914.11-2.4Valda Busmaite02 Sep 19995European Champion Clubs Cup Juniors - Group ABrno (CZE)16 Sep 2017
1014.14-2.4Neda Tumasonytė16 May 20016European Champion Clubs Cup Juniors - Group ABrno (CZE)16 Sep 2017
1112.00+2.9Dovile Kiudelyte14 Apr 19991National ChampionshipsPalanga (LTU)20 Jul 2017
1212.15+2.8Erika Lukaševič26 Nov 20001Valmiera (LAT)05 Aug 2017
200m
RankResultWindRecAthleteDOBPosCompetitionVenueResult Date
124.610.0Erika Lukaševič26 Nov 2000Alytus (LTU)21 Jun 2017
224.70+1.5Dovile Kiudelyte14 Apr 19995National ChampionshipsPalanga (LTU)21 Jul 2017
324.71+1.0Kotryna Tonkovičiūtė30 Mar 19981National U23 & U20 ChampionshipsKaunas (LTU)02 Jul 2017
425.18ABeatričė Juškevičiūtė10 Jan 2000H10th IAAF World Youth ChampionshipsNairobi (KEN)14 Jul 2017
525.28-0.2Greta Plečkaitytė16 Mar 19983National University ChampionshipsKaunas (LTU)03 Jun 2017
626.06AUrtė Bačianskaitė17 Sep 2000H10th IAAF World Youth ChampionshipsNairobi (KEN)14 Jul 2017
726.380.0Akvile Jonauskyte18 Sep 20008European Champion Clubs Cup Juniors - Group ABrno (CZE)16 Sep 2017
826.48+1.3Miglė Liepa Muraškaitė16 Jun 1998HEuropean Team Championships 2nd League Combined EventsMonzón (ESP)01 Jul 2017
927.10+1.3Olivija Vaitaityte10 Mar 2002HBalti Noorte Võistkondlikud Mitmevõistluse MeistrivõistlusedRakvere (EST)20 May 2017
1027.57+1.3Vera Antonova23 Aug 2000HBalti Noorte Võistkondlikud Mitmevõistluse MeistrivõistlusedRakvere (EST)20 May 2017
1124.48+3.0Kotryna Tonkovičiūtė30 Mar 19981Šiauliai (LTU)13 Jun 2017
1224.86+2.4Beatričė Juškevičiūtė10 Jan 2000HIMG Multi-Event Challenge, IMG AcademyBradenton FL (USA)20 May 2017
1326.01+3.4Urtė Bačianskaitė17 Sep 2000HBalti Noorte Võistkondlikud Mitmevõistluse MeistrivõistlusedRakvere (EST)20 May 2017
1429.60+3.4Beatrice Cerniute28 Apr 2000HBalti Noorte Võistkondlikud Mitmevõistluse MeistrivõistlusedRakvere (EST)20 May 2017
400m
RankResultWindRecAthleteDOBPosCompetitionVenueResult Date
155.38Erika Krūminaitė24 Apr 19983President's CupValmiera (LAT)10 Jun 2017
255.99Gabija Galvydytė17 Jan 20001Valmiera (LAT)05 Aug 2017
356.52Rūta Okulič-Kazarinaitė08 Nov 19991National U23 & U20 ChampionshipsKaunas (LTU)01 Jul 2017
457.92Roberta Žikaitė02 Jun 20012National U23 & U20 ChampionshipsKaunas (LTU)01 Jul 2017
800m
RankResultWindRecAthleteDOBPosCompetitionVenueResult Date
12:11.28Gabija Galvydytė17 Jan 2000Alytus (LTU)21 Jun 2017
22:12.46Monika Šaltenytė25 Nov 2000Alytus (LTU)21 Jun 2017
32:16.06Augustė Žikaitė02 Jun 20016European Champion Clubs Cup Juniors - Group ABrno (CZE)16 Sep 2017
42:23.50Miglė Liepa Muraškaitė16 Jun 1998HEuropean Team Championships 2nd League Combined EventsMonzón (ESP)02 Jul 2017
52:24.19ABeatričė Juškevičiūtė10 Jan 2000H10th IAAF World Youth ChampionshipsNairobi (KEN)15 Jul 2017
62:28.89Olivija Vaitaityte10 Mar 2002HBalti Noorte Võistkondlikud Mitmevõistluse MeistrivõistlusedRakvere (EST)21 May 2017
72:29.02Urtė Bačianskaitė17 Sep 2000HBalti Noorte Võistkondlikud Mitmevõistluse MeistrivõistlusedRakvere (EST)21 May 2017
82:43.97Vera Antonova23 Aug 2000HBalti Noorte Võistkondlikud Mitmevõistluse MeistrivõistlusedRakvere (EST)21 May 2017
93:13.38Beatrice Cerniute28 Apr 2000HBalti Noorte Võistkondlikud Mitmevõistluse MeistrivõistlusedRakvere (EST)21 May 2017
1500m
RankResultWindRecAthleteDOBPosCompetitionVenueResult Date
14:32.05Monika Šaltenytė25 Nov 20001National ChampionshipsPalanga (LTU)20 Jul 2017
24:35.65Ugne Žvinklyte12 Apr 2001914th European Youth Olympic FestivalGyőr (HUN)29 Jul 2017
3000m
RankResultWindRecAthleteDOBPosCompetitionVenueResult Date
110:01.52Greta Karinauskaitė11 Feb 2001914th European Youth Olympic FestivalGyőr (HUN)26 Jul 2017
210:15.29Ugne Žvinklyte12 Apr 20011Valmiera (LAT)06 Aug 2017
10,000m
RankResultWindRecAthleteDOBPosCompetitionVenueResult Date
137:31.67Kamilė Vaidžiulytė17 Apr 19982National ChampionshipsPalanga (LTU)20 Jul 2017
2000m Steeplechase
RankResultWindRecAthleteDOBPosCompetitionVenueResult Date
17:21.27Meda Repsyte30 Mar 20021Valmiera (LAT)05 Aug 2017
3000m Steeplechase
RankResultWindRecAthleteDOBPosCompetitionVenueResult Date
111:03.19Auksė Linkutė24 Dec 19991National U23 & U20 ChampionshipsKaunas (LTU)02 Jul 2017
100m Hurdles (76.2cm)
RankResultWindRecAthleteDOBPosCompetitionVenueResult Date
114.40+0.5Gabrielė Čeponytė04 Feb 2000Valmiera (LAT)05 Aug 2017
214.47+1.2Beatričė Juškevičiūtė10 Jan 2000HIMG Multi-Event Challenge, IMG AcademyBradenton FL (USA)20 May 2017
315.07A-1.0Urtė Bačianskaitė17 Sep 2000H10th IAAF World Youth ChampionshipsNairobi (KEN)14 Jul 2017
415.41+1.4Olivija Vaitaityte10 Mar 2002HBalti Noorte Võistkondlikud Mitmevõistluse MeistrivõistlusedRakvere (EST)20 May 2017
516.59+1.4Vera Antonova23 Aug 2000HBalti Noorte Võistkondlikud Mitmevõistluse MeistrivõistlusedRakvere (EST)20 May 2017
615.02+2.2Urtė Bačianskaitė17 Sep 2000HBalti Noorte Võistkondlikud Mitmevõistluse MeistrivõistlusedRakvere (EST)20 May 2017
719.12+2.2Beatrice Cerniute28 Apr 2000HBalti Noorte Võistkondlikud Mitmevõistluse MeistrivõistlusedRakvere (EST)20 May 2017
100m Hurdles
RankResultWindRecAthleteDOBPosCompetitionVenueResult Date
114.23+0.5Greta Plečkaitytė16 Mar 19982National University ChampionshipsKaunas (LTU)02 Jun 2017
214.60+0.2Gabrielė Čeponytė04 Feb 20002National ChampionshipsPalanga (LTU)20 Jul 2017
315.09+0.2Miglė Liepa Muraškaitė16 Jun 1998HEuropean Team Championships 2nd League Combined EventsMonzón (ESP)01 Jul 2017
415.11Erika Krūminaitė24 Apr 1998Klaipėda Junior ChampionshipsKlaipeda (LTU)15 Jun 2017
515.88-0.6Beatričė Juškevičiūtė10 Jan 2000738th Florida State Relays, Mike Long TrackTallahassee FL (USA)24 Mar 2017
614.98+2.2Beatričė Juškevičiūtė10 Jan 20002Pre-State at IMG fueled by Gatorade, IMG AcademyBradenton FL (USA)08 Apr 2017
400m Hurdles
RankResultWindRecAthleteDOBPosCompetitionVenueResult Date
158.94AGabija Galvydytė17 Jan 2000210th IAAF World Youth ChampionshipsNairobi (KEN)13 Jul 2017
21:00.62Rūta Okulič-Kazarinaitė08 Nov 19991Vilniaus miesto atviras čempionatasVilnius (LTU)11 Jul 2017
31:00.73Erika Krūminaitė24 Apr 1998524th European Athletics U20 Championships, Stadio Olimpico Carlo ZecchiniGrosseto (ITA)21 Jul 2017
41:01.54Greta Plečkaitytė16 Mar 19982National U23 & U20 ChampionshipsKaunas (LTU)02 Jul 2017
51:02.17Kamilė Gargasaitė14 Jun 19983National U23 & U20 ChampionshipsKaunas (LTU)02 Jul 2017
61:09.17Neda Tumasonytė16 May 2001Alytus (LTU)21 Jun 2017
High Jump
RankResultWindRecAthleteDOBPosCompetitionVenueResult Date
11.79Urtė Baikštytė08 May 1999424th Bauhaus Juniorengala, Michael-Hoffmann-StadionMannheim (GER)02 Jul 2017
21.71Vėjūnė Maceikaitė10 Sep 2000Alytus (LTU)20 Jun 2017
31.70Gintare Tirevičiūtė26 May 20001Alytus (LTU)12 May 2017
31.70Amelita Taujanskaitė01 Jun 2002Gargždai (LTU)28 Jun 2017
31.70Sandra Alejunaite05 Aug 19993National ChampionshipsPalanga (LTU)20 Jul 2017
61.68Urtė Bačianskaitė17 Sep 2000HBalti Noorte Võistkondlikud Mitmevõistluse MeistrivõistlusedRakvere (EST)20 May 2017
71.59Beatričė Juškevičiūtė10 Jan 2000HIMG Multi-Event Challenge, IMG AcademyBradenton FL (USA)20 May 2017
81.57Miglė Liepa Muraškaitė16 Jun 1998HEuropean Team Championships 2nd League Combined EventsMonzón (ESP)01 Jul 2017
91.53Vera Antonova23 Aug 2000HBalti Noorte Võistkondlikud Mitmevõistluse MeistrivõistlusedRakvere (EST)20 May 2017
101.47Olivija Vaitaityte10 Mar 2002HBalti Noorte Võistkondlikud Mitmevõistluse MeistrivõistlusedRakvere (EST)20 May 2017
111.41Beatrice Cerniute28 Apr 2000HBalti Noorte Võistkondlikud Mitmevõistluse MeistrivõistlusedRakvere (EST)20 May 2017
Pole Vault
RankResultWindRecAthleteDOBPosCompetitionVenueResult Date
13.20Judita Kazlauskaitė23 May 20011National ChampionshipsPalanga (LTU)21 Jul 2017
23.15Karolina Jasaitė06 Apr 1999117th European Athletics Team Championships, Second LeagueTel Aviv (ISR)24 Jun 2017
33.10Viktorija Eimontaitė22 Dec 19983National ChampionshipsPalanga (LTU)21 Jul 2017
Long Jump
RankResultWindRecAthleteDOBPosCompetitionVenueResult Date
15.86+0.4Kristina Jasauskaite28 Mar 20004Valmiera (LAT)05 Aug 2017
25.84+0.7Luka Garšvaitė25 Mar 2001Alytus (LTU)20 Jun 2017
35.83+0.2Vaida Padimanskaitė07 Aug 2000Alytus (LTU)20 Jun 2017
45.83A+0.3Urtė Bačianskaitė17 Sep 2000H10th IAAF World Youth ChampionshipsNairobi (KEN)15 Jul 2017
55.77+1.6Augustė Regalaitė24 Mar 19981National U23 & U20 ChampionshipsKaunas (LTU)01 Jul 2017
65.64+1.1Andrė Ožechauskaitė03 Nov 2003Kaunas (LTU)08 Jul 2017
75.560.0Beatričė Juškevičiūtė10 Jan 2000HIMG Multi-Event Challenge, IMG AcademyBradenton FL (USA)21 May 2017
75.56-1.0Simona Grybaitė10 Feb 19984National U23 & U20 ChampionshipsKaunas (LTU)01 Jul 2017
95.21+1.5Miglė Liepa Muraškaitė16 Jun 1998HEuropean Team Championships 2nd League Combined EventsMonzón (ESP)02 Jul 2017
104.07-0.2Beatrice Cerniute28 Apr 2000HBalti Noorte Võistkondlikud Mitmevõistluse MeistrivõistlusedRakvere (EST)21 May 2017
115.68+2.5Greta Česnauskytė09 Apr 20005National ChampionshipsPalanga (LTU)20 Jul 2017
125.20+2.1Vera Antonova23 Aug 2000HBalti Noorte Võistkondlikud Mitmevõistluse MeistrivõistlusedRakvere (EST)21 May 2017
Triple Jump
RankResultWindRecAthleteDOBPosCompetitionVenueResult Date
112.55+0.3Kristina Jasauskaite28 Mar 20001National U23 & U20 ChampionshipsKaunas (LTU)02 Jul 2017
212.52+1.7Dovilė Ragauskaitė17 Aug 19982National ChampionshipsPalanga (LTU)21 Jul 2017
312.20+0.1Dominyka Leskauskaitė24 Dec 19994National U23 & U20 ChampionshipsKaunas (LTU)02 Jul 2017
412.19+1.9Simona Grybaitė10 Feb 19983National ChampionshipsPalanga (LTU)21 Jul 2017
512.16+0.5Sandra Alejunaite05 Aug 19995National U23 & U20 ChampionshipsKaunas (LTU)02 Jul 2017
611.94+1.6Akvile Medvedevaite03 Dec 2001414th European Youth Olympic FestivalGyőr (HUN)26 Jul 2017
711.99+3.3Akvile Medvedevaite03 Dec 2001914th European Youth Olympic FestivalGyőr (HUN)28 Jul 2017
Shot Put (3kg)
RankResultWindRecAthleteDOBPosCompetitionVenueResult Date
115.98Urtė Bačianskaitė17 Sep 2000HBalti Noorte Võistkondlikud Mitmevõistluse MeistrivõistlusedRakvere (EST)20 May 2017
214.00Migle Paulikaite21 Feb 2000Kaunas (LTU)30 May 2017
313.90Vera Antonova23 Aug 2000Klaipeda (LTU)25 May 2017
413.61Ugnė Makarevięiūtė13 Feb 20002Palanga (LTU)29 Apr 2017
513.58ABeatričė Juškevičiūtė10 Jan 2000H10th IAAF World Youth ChampionshipsNairobi (KEN)14 Jul 2017
613.55Ieva Florijona Česnaitė04 May 2001Palanga (LTU)30 Sep 2017
710.34Beatrice Cerniute28 Apr 2000HBalti Noorte Võistkondlikud Mitmevõistluse MeistrivõistlusedRakvere (EST)20 May 2017
89.97Olivija Vaitaityte10 Mar 2002HBalti Noorte Võistkondlikud Mitmevõistluse MeistrivõistlusedRakvere (EST)20 May 2017
Shot Put
RankResultWindRecAthleteDOBPosCompetitionVenueResult Date
114.63Agnė Jonkutė13 Mar 1999524th Bauhaus Juniorengala, Michael-Hoffmann-StadionMannheim (GER)01 Jul 2017
213.72Urtė Bačianskaitė17 Sep 20003National ChampionshipsPalanga (LTU)20 Jul 2017
313.61Valerija Kolontaj01 Aug 19995National University ChampionshipsKaunas (LTU)02 Jun 2017
412.76Miglė Liepa Muraškaitė16 Jun 1998HEuropean Team Championships 2nd League Combined EventsMonzón (ESP)01 Jul 2017
512.64Migle Paulikaite21 Feb 20004National ChampionshipsPalanga (LTU)20 Jul 2017
611.50Brigita Budryte24 Jul 19995European Champion Clubs Cup Juniors - Group ABrno (CZE)16 Sep 2017
710.64Beatričė Juškevičiūtė10 Jan 20005Pre-State at IMG fueled by Gatorade, IMG AcademyBradenton FL (USA)08 Apr 2017
Discus Throw
RankResultWindRecAthleteDOBPosCompetitionVenueResult Date
145.86Agnė Jonkutė13 Mar 19992Vilniaus miesto atviras čempionatasVilnius (LTU)11 Jul 2017
240.42Marija Šyvytė08 Apr 19992National U23 & U20 ChampionshipsKaunas (LTU)01 Jul 2017
340.33Eglė Zarankaitė22 Dec 20003National U23 & U20 ChampionshipsKaunas (LTU)01 Jul 2017
440.13Brigita Budryte24 Jul 19993Valmiera (LAT)27 May 2017
537.69Sonata Rudyte14 Feb 20011Valmiera (LAT)27 May 2017
Hammer Throw (3kg)
RankResultWindRecAthleteDOBPosCompetitionVenueResult Date
157.61Ugnė Butėnaitė20 May 2000Alytus (LTU)20 Jun 2017
Hammer Throw
RankResultWindRecAthleteDOBPosCompetitionVenueResult Date
149.14Aistė Žiginskaitė17 Jul 1998117th European Athletics Team Championships, Second LeagueTel Aviv (ISR)25 Jun 2017
248.36Ugnė Butėnaitė20 May 20002National U23 & U20 ChampionshipsKaunas (LTU)02 Jul 2017
316.35Arlita Jaudžimaitė02 Jun 20018European Champion Clubs Cup Juniors - Group ABrno (CZE)16 Sep 2017
Javelin Throw (500g)
RankResultWindRecAthleteDOBPosCompetitionVenueResult Date
149.80Meda Majauskaitė21 Mar 2001314th European Youth Olympic FestivalGyőr (HUN)27 Jul 2017
245.04Beatričė Juškevičiūtė10 Jan 2000HIMG Multi-Event Challenge, IMG AcademyBradenton FL (USA)21 May 2017
342.45AUrtė Bačianskaitė17 Sep 2000H10th IAAF World Youth ChampionshipsNairobi (KEN)15 Jul 2017
427.26Vera Antonova23 Aug 2000HBalti Noorte Võistkondlikud Mitmevõistluse MeistrivõistlusedRakvere (EST)21 May 2017
524.99Beatrice Cerniute28 Apr 2000HBalti Noorte Võistkondlikud Mitmevõistluse MeistrivõistlusedRakvere (EST)21 May 2017
Javelin Throw
RankResultWindRecAthleteDOBPosCompetitionVenueResult Date
144.39Miglė Liepa Muraškaitė16 Jun 19984National ChampionshipsPalanga (LTU)21 Jul 2017
240.45Beatričė Juškevičiūtė10 Jan 20006National ChampionshipsPalanga (LTU)21 Jul 2017
336.95Lina Surgelaitė06 Jun 19993Valmiera (LAT)27 May 2017
421.87Arlita Jaudžimaitė02 Jun 20018European Champion Clubs Cup Juniors - Group ABrno (CZE)16 Sep 2017
Heptathlon
RankResultWindRecAthleteDOBPosCompetitionVenueResult Date
14998Miglė Liepa Muraškaitė16 Jun 199810European Team Championships 2nd League Combined EventsMonzón (ESP)02 Jul 2017
Heptathlon U18
RankResultWindRecAthleteDOBPosCompetitionVenueResult Date
15514Beatričė Juškevičiūtė10 Jan 20001IMG Multi-Event Challenge, IMG AcademyBradenton FL (USA)21 May 2017
25469Urtė Bačianskaitė17 Sep 20001Balti Noorte Võistkondlikud Mitmevõistluse MeistrivõistlusedRakvere (EST)21 May 2017
34305Vera Antonova23 Aug 20007Balti Noorte Võistkondlikud Mitmevõistluse MeistrivõistlusedRakvere (EST)21 May 2017
43314Olivija Vaitaityte10 Mar 200210Balti Noorte Võistkondlikud Mitmevõistluse MeistrivõistlusedRakvere (EST)21 May 2017
52921Beatrice Cerniute28 Apr 200011Balti Noorte Võistkondlikud Mitmevõistluse MeistrivõistlusedRakvere (EST)21 May 2017
5000m Race Walk
RankResultWindRecAthleteDOBPosCompetitionVenueResult Date
126:10.66AAustėja Kavaliauskaitė25 May 20002210th IAAF World Youth ChampionshipsNairobi (KEN)15 Jul 2017
10,000m Race Walk
RankResultWindRecAthleteDOBPosCompetitionVenueResult Date
155:00.69Aušriné Kuzmickaité05 Dec 19981National U23 & U20 ChampionshipsKaunas (LTU)01 Jul 2017
5km Race Walk
RankResultWindRecAthleteDOBPosCompetitionVenueResult Date
124:54Austėja Kavaliauskaitė25 May 20001Dudinská päťdesiatkaDudince (SVK)25 Mar 2017
10km Race Walk
RankResultWindRecAthleteDOBPosCompetitionVenueResult Date
150:15Austėja Kavaliauskaitė25 May 20009European Athletics Race Walking Permit MeetingPodébrady (CZE)08 Apr 2017
252:32Aušriné Kuzmickaité05 Dec 199816European Athletics Race Walking Permit MeetingPodébrady (CZE)08 Apr 2017
354:22Dovilé Bašinskaité17 Mar 199823European Athletics Race Walking Permit MeetingPodébrady (CZE)08 Apr 2017
20km Race Walk
RankResultWindRecAthleteDOBPosCompetitionVenueResult Date
11:55:33Austėja Kavaliauskaitė25 May 20005International Walking FestivalAlytus (LTU)09 Jun 2017
4 x 100m
RankResultWindRecAthleteDOBPosCompetitionVenueResult Date
150.82 21 Oct 20208European Champion Clubs Cup Juniors - Group ABrno (CZE)16 Sep 2017
4 x 400m
RankResultWindRecAthleteDOBPosCompetitionVenueResult Date
13:58.88 21 Oct 20207European Champion Clubs Cup Juniors - Group ABrno (CZE)16 Sep 2017
Legend
DNS
Did Not Start
DNF
Did Not Finish
DQ
Disqualified
Q
Qualified by standard
q
Qualified by performance
qR
Advanced to next round by Referee
qJ
Advanced to next round by Jury of Appeal
>
Bent knee (Race walking)
~
loss of contact (Race walking)
yC
yellow Card
yRC
Second yellow Card
RC
Red Card
Fn
False Start
o
Clearance
R
Retired
- -
Pass
x
Failure
NM
No Mark
NH
No Height
h
Hand-timing
a
automatic timing with no hundredths of a secondmeasured
A
performance achieved at altitude
OT
Oversized Track
WR
World Record
=WR
Equal World Record
ER
European Record
=ER
Equal European Record
CR
Championship Record
=CR
Equal Championship Record
EUR
European U23 Record
=EUR
Equal European U23 Record
WJR
World Junior Record
=WJR
Equal World Junior Record
EJR
European Junior Record
=EJR
Equal European Junior Record
WL
World Lead
=WL
Equal World Lead
EL
European Lead
=EL
Equal European Lead
WB
World Best
=WB
Equal World Best
EB
European Best
=EB
Equal European Best
CB
Championship Best Performance
=CB
Equal Championship Best Performance
NR
National Record
=NR
Equal National Record
NUR
National U23 Record
=NUR
Equal National U23 Record
NJR
National Junior Record
=NJR
Equal National Junior Record
PB
Personal Best
=PB
Equal Personal Best
SB
Seasonal Best
=SB
Equal Seasonal Best